Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Krótki poradnik na temat skryptozakładek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Krótki poradnik na temat skryptozakładek (/Temat-Krotki-poradnik-na-temat-skryptozakladek-142764)

Strony: 1 2


RE: Krótki poradnik na temat skryptozakładek - precell - 11-01-2017 19:04

(11-01-2017 18:48)rachman napisał(a):  Chodziło mi o to że kiedyś testowałem swoje strony pod względem ataków. Wpisujesz w pola formularzy różne skrypty lub w pole adresu próbując wywołać różne zachowania. Także wykorzystując JS. Nie przyszło mi do głowy by wziąć to sobie w zakładki. No ale trochę czasu minęło może wtedy nie było zakładek w takim układzie jak teraz nie pamiętam. Jednak kilka lat minęło. Trzeba poszukać tych skryptów i sobie ułatwić testowanie stron na podatność na ataki Wink


Do testowania dziur na stronie to chyba lepiej by się nadał php.

Pamiętam jak kiedyś grałem w grę przeglądarkową coś w stylu ogame, koleś (spec od php) z sojuszu wysyłał mi floty z misjami "stacjonuj", "powrót floty".
Co normalnie było nie możliwe ;-)

Co do skryptozakładek, najstarszą znalazłem gdzieś z 2009 roku na forum mozlilli :-) Co ciekawe znaleziony kod nadal dział i służy do masowego otwierania linków.


RE: Krótki poradnik na temat skryptozakładek - rachman - 11-01-2017 19:16

No, tu mowa o JS to o niej wspomniałem. Różnych rzeczy próbowałem testując stronę Wink
Kiedyś w zakładki brałem różne dziwnie konstruowane linki ale świadomie skryptów JS nie tworzyłem by wrzucać w zakładki. Niby takie oczywiste a czasami jak niezbyt potrzebne to człowiek nie pomyśli Wink


RE: Krótki poradnik na temat skryptozakładek - belmondo - 30-01-2017 20:56

Chyba mój mózg źle działa.
Mam zakładkę o nazwie Dodawanie FB

Skrpyt:
Cytat:jvar inputs = document.getElementsByClassName('_42ft _4jy0 FriendRequestAdd addButton _4jy3 _517h'); for(var i=0; i<inputs.length;i++) { inputs[i].click(); }

Wchodze w znajomych osoby naciskam i nic.
Oczywiście w firefoxie


RE: Krótki poradnik na temat skryptozakładek - precell - 30-01-2017 21:09

(30-01-2017 20:56)belmondo napisał(a):  Chyba mój mózg źle działa.
Mam zakładkę o nazwie Dodawanie FB

Skrpyt:
Cytat:jvar inputs = document.getElementsByClassName('_42ft _4jy0 FriendRequestAdd addButton _4jy3 _517h'); for(var i=0; i<inputs.length;i++) { inputs[i].click(); }

Wchodze w znajomych osoby naciskam i nic.
Oczywiście w firefoxie

Wszelkie kody js itp wrzucaj na forum w tagi:
Kod:
[code]
Bo jak widzisz bałagan wychodzi w cytatach.

U mnie działa, musisz coś robić nie tak.


RE: Krótki poradnik na temat skryptozakładek - Hopekk94 - 30-01-2017 22:25

A ma kolega skrypcik na dodanie do grup znajomych? Smile