Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cierpliwe budowanie zarobku krok po kroku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Cierpliwe budowanie zarobku krok po kroku (/Temat-Cierpliwe-budowanie-zarobku-krok-po-kroku-142743)



Cierpliwe budowanie zarobku krok po kroku - MoneyNinja - 10-01-2017 19:52

Cierpliwe budowanie zarobku krok po kroku
Nig­dy nie re­zyg­nuj z ce­lu tyl­ko dla­tego, że osiągnięcie go wy­maga cza­su. Czas i tak upłynie. - H. Jackson Brown, Jr.

[Obrazek: zID4LPa.jpg]

[PROLOG]


Dlaczego założyłem dziennik?

Żeby motywować się do pracy, nie jest to moje pierwsze podejście do zarabiania. Kiedyś udało mi się osiągnąć b.ładny pasywny dochód na jednej stronie, niestety nisza się wypaliła a pieniądze się rozeszły. Później było kilka kolejnych prób, które okazały się albo klapą albo udało się coś na nich wyciągnąć ale nie były to porywające kwoty.

Na czym będę zarabiał?

- Własna strona 1 - SUB SMS PL GOTOWA
- Własna strona 2 - SUB SMS PL
- Własna strona 3 - SUB SMS PL
- Własna strona 4 - ogads.com ruch zagraniczny

Jaki jest mój cel?
Cel to chyba najważniejsze co możemy mieć bo to on sprawia że chce nam się ciężko pracować i nie tracimy motywacji. Ja swój cel mam, nie chodzi tu jednak o konkretną kwotę jaką chcę zarobić bo takowej nie ustalam ponieważ nie chce się po raz kolejny rozczarować, wolę być mile zaskoczony jeśli uda mi się zarobić ładną sumkę. Wracając do celu to zachowam go dla siebie, powiem tylko że nie są to pieniądze ale pieniądze są potrzebne by go zdobyć Wink

Jakie są moje przeszkody?
Leń, leń, leń! Każdy jest w jakiś sposób leniwy ale mi osobiście się wydaje że jestem w tym mistrzem świata beka. Czasami naprawdę bardzo ale to bardzo ciężko jest mi go przezwyciężyć mimo iż się staram.
Kolejna przeszkoda to czas, w maju matura i chce tutaj zaznaczyć że to właśnie ten egzamin jest dla mnie aktualnie priorytetem a więc nie będę poświęcać nauki kosztem zarabiania.

Z góry uprzedzam że wchodząc na ten dziennik nie spodziewajcie się mega zarobków (przynajmniej na początku Lol) bo startuje od zera. Zapewne miną tygodnie a może nawet miesiące za nim coś zacznie wpadać. Głownie zależy mi na wypracowaniu pasywnego dochodu a do tego potrzeba czasu i cierpliwości. Na początku będę wrzucał raczej statystyki odwiedzin moich stron a nie zarobki. Wpisy raczej nie będą pojawiały się codziennie.

Pozdrawiam Smile


RE: Cierpliwe budowanie zarobku krok po kroku - Tomcato - 10-01-2017 20:09

Powodzenia Big Grin będę obserwował Smile


RE: Cierpliwe budowanie zarobku krok po kroku - Slight - 10-01-2017 20:09

Życzę powodzonka, wytrwałości, chyba jesteśmy w tej samej sytuacji, gdzie też pewnego czasu miałem ładne zarobki, ale powoli zaczynam działać i charakter lenia, gdzie wolę sobie czasami filmiki na YT pooglądać, niż coś przyłożyć się do roboty. Jerk

Także jeszcze raz wytrwałości, będę śledził. Cool


RE: Cierpliwe budowanie zarobku krok po kroku - piotrgk4 - 10-01-2017 22:05

Również życzę powodzenia Smile
Będę zaglądał Smile


RE: Cierpliwe budowanie zarobku krok po kroku - Bazor - 10-01-2017 23:44

Strony stawiasz na wordpressie czy sam coś będziesz budował w html5? Big Grin


RE: Cierpliwe budowanie zarobku krok po kroku - TMH - 11-01-2017 14:36

Musisz wyrobić sobie pewne nawyki i powinieneś dać sobie rade z lenistwem Big Grin
Powodzenia Smile


RE: Cierpliwe budowanie zarobku krok po kroku - kbermes - 11-01-2017 19:05

Wytrwałości! Tongue Taki typ zarobku zdecydowanie nie jest dla mnie, ale trzymam za Ciebie kciuki ;D


RE: Cierpliwe budowanie zarobku krok po kroku - NeedDolar - 14-01-2017 13:15

Powodzenia, będę zaglądał ;D


RE: Cierpliwe budowanie zarobku krok po kroku - MoneyNinja - 01-02-2017 09:40

10.01-01.02

Trochę tutaj nie pisałem ale to nie znaczy że kompletnie nic nie robiłem. Miałem cięższy okres w szkole a jak pisałem jestem w klasie maturalnej i nie chce na ostatniej prostej kłaść nauki na dalszym torze. Mam teraz troszeczkę więcej czasu bo zaczęły się ferie.


Strona 1 SUB-SMS PL target

Wizyt: 183
Zarobione: 140zł
Leadów: 17
Konwersja: 9,28%
[Obrazek: 83C1GW0.jpg]

84,05% użytkowników trafia na moją stronę przez wyszukiwarki.

_______________________________________________________


Strona 2 SUB-SMS PL target


Strona ruszyła 31.01.2017, sporo ją pieściłem więc wydaje mi się że jest wiarygodna. Problem w tym że podobnie jak w przypadku 1 strony kompletnie nie znam się na SEO, tych całych backlinkach jakiś stronach do pozyskiwania linków itp. mimo iż śledziłem tematy użytkownika Vasaki. Więc jeśli ktoś byłby skory do pomocy lub podesłał jakiś poradnik z podstawami byłbym wdzięczny.

[Obrazek: ULOhoXK.jpg]

Jak widać wpadło już w pierwszym dniu 31 wejść na stronę, ale to chyba tylko dlatego że testowałem strone przez różne seo checker-y, walidatory itp.

_______________________________________________________

Dziękuje wszystkim za miłe słowa pod pierwszym postem, to naprawdę wiele daje Smile Smile Smile

@Bazor co do twojego pytania. To te 2 stronki postawiłem sam od podstaw, głównie dlatego że są to typowe landing page, jeśli natomiast chciałbym prowadzić stronę, w której muszę np. regularnie dodawać posty, komentarze itp. to zdecydowanie wybrałbym wordpressa.

Pozdrawiam Lol