Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy- Tomcato - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy- Tomcato (/Temat-Dziennik-pracy-Tomcato-142742)

Strony: 1 2


Dziennik pracy- Tomcato - Tomcato - 10-01-2017 19:26

Witam serdecznie mam na imię Kuba i mam 21 lat. Zarabianiem w internecie zajmuje się od 2 lat. Ten dziennik będzie poświęcony zarabianiu na skracaniu linków. Do dyspozycji mam 1 fanpage ero obecnie 2500 lajków oraz 9 fejkowych kont z dużym stażem i łączną liczbą znajomych około 20 000. Póki co wykorzystuje głównie fanpage który ma spore zasięgi. Skracam za pomocą Adf.ly. Skracaniem zajmowałem się już w 2015 roku na początku mojej kariery z zarabianiem w necie. Wtedy stawki były 2x wyższe niż teraz no ale co zrobić. Wtedy zarobiłem jakieś 30$ które utopiłem później w Paidvertsie Big Grin Obecnie mam większe doświadczenie i zaplecze. Celu nie mam im więcej tym lepiej choć na kokosy się oczywiście nie nastawiam. Wszystkie zarobione pieniądze będę inwestował w bitcoin. Jeśli chodzi o moje życie prywatne to jestem w trakcie szukania pracy, ale słabo z tym póki co niestety :/

Obecne zarobki na Adf.ly


[Obrazek: bez_tytu_u.png]

Statystyki Fanpage'a

[Obrazek: bez_tytu_u.png]



ZAROBIONE 4,62$

Jak ktoś chce spróbować swoich sił w skracaniu to zapraszam do rejestracji w Adf.ly: LINK


RE: Dziennik pracy- Tomcato - fredofred - 10-01-2017 20:50

Ładnie Ci idzie, będę zaglądał! powodzonka Big Grin


RE: Dziennik pracy- Tomcato - Tomcato - 10-01-2017 20:57

Dzięki to dopiero początek mam nadzieje że się rozwinie wszystko i będę robił 1000 wejść dziennie Big Grin


RE: Dziennik pracy- Tomcato - Tomcato - 12-01-2017 13:05

Czas na pierwszą aktualizację dziennika. Wczoraj cały dzień mnie nie było gdyż byłem u dziewczyny więc nie kontrolowałem swoich zarobków i niestety trochę mało zarobiłem w porównaniu do poprzednich dni. Dzisiaj trochę pospamuje na fejk kontach żeby nadrobić straty z wczoraj. Zamierzam dziś również założyć kilka nowych fanpejdży ero, wymyśliłem kilka chwytliwych nazw które wykorzystam. Niżej przedstawiam statystyki Adf.ly oraz statystyki Fanpage.

Zarobki w Adf.ly


[Obrazek: bez_tytu_u.png]

Zasięg postów na Fanpage


[Obrazek: bez_tytu_u.png]


ZAROBIONE 5,56$

Mam do was małe pytanie. Jak dodawać do posta na forum obrazki w pełnym rozmiarze żeby nie trzeba było ich otwierać w nowym oknie ?

Jak ktoś chce spróbować swoich sił w skracaniu to zapraszam do rejestracji w Adf.ly: LINK




RE: Dziennik pracy- Tomcato - kbermes - 12-01-2017 16:24

Parę lat temu się tym zajmowałem, ale strasznie mało z tego szło kasy Tongue


RE: Dziennik pracy- Tomcato - blaszczyk93 - 12-01-2017 16:35

Powodzenia będę zagladał Wink


RE: Dziennik pracy- Tomcato - NoChance - 12-01-2017 17:44

Powodzenia, na pewno zarobki będą coraz większe! Smile


RE: Dziennik pracy- Tomcato - Tomcato - 13-01-2017 16:41

Czas na kolejną aktualizację. No i niestety piątek 13-ego nie jest dla mnie szczęśliwy. Ktoś zgłosił mój fanpage i cofnięto jego publikacje oraz dwóch innych stron. Dostałem też bana na jednym fejk koncie. Na moim prawdziwym koncie dostałem miesięcznego bana na zakładanie stron. Jest słabo a już tak dobrze się kręciło :/ Ale się nie poddaje. Przerobiłem jeden z Fanpejdży o innej tematyce na fanpejdź ero. Zacząłem zbierać dziś na nim lajki i mam ich już 300. Na ten miesiąc kończę ze wstawianiem skróconych linków i zadbam o zaplecze na luty.

CELE DO KOŃCA STYCZNIA
-stworzyć 4 fapejdże o łącznej liczbie 10 000 fanów
-stworzyć grupę conajmniej 5000 członków

AKTUALNE ZAROBKI Z ADFLY

[Obrazek: bez_tytu_u.png]

ZAROBIONE 6,42$


RE: Dziennik pracy- Tomcato - master4 - 13-01-2017 22:52

Jeśli byłbyś zainteresowany współpracą nad nową grupą to pisz a każdy z nas będzie zadowolony.


RE: Dziennik pracy- Tomcato - Tomcato - 15-01-2017 16:20

Witam ponownie. Wczoraj (sobota) byłem w Warszawie na spotkaniu z Jackiem Wiśniowskim. Moim zdaniem jest to jeden z lepszych "kołczów" w Polsce. Gada z sensem bez wplatania co 2 minuty reklamy swojego produktu. Spotkanie było interesujące i na pewno dało kopa do dalszego działania. Dzisiaj dużą część dnia poświęciłem na rozwój jednego z Fanpejdży, fejk kont oraz grupy. Mam zamiar stworzyć jeden duży fanpejdź matkę na którym będę się zachowywał "grzecznie" a następnie z tego fanpejdża będę przenosił fanów na inne na których będę umieszczał skrócone linki. Obecnie statystyki mojego zaplecza na facebook prezentują się tak:

Fanpage- 634 lajki

Fejk konta (7)- 19 330 znajomych

Grupa- 94 osoby


Moim celem do końca stycznia są 3 fanpejdże ero o łącznej ilości fanów 10 000