Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z antywirusem i firewallem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Problem z antywirusem i firewallem (/Temat-Problem-z-antywirusem-i-firewallem-142722)



Problem z antywirusem i firewallem - Pajmon - 10-01-2017 14:14

Mam problem z pewnym programem. ODtwarza mi go poprawnie mam pełną wersję i pod koniec procesu mam taki błąd: Your windows firewall or antywirus software blocked connection ! O co chodzi ? Antywirus mam wyłączony, mam windows defender. Firewall jest cały wyłączony. W firewall mam dodany program jako zezwolenie na działanie. Mimo tego mam taki błąd. Możecie mi pomóc ? Co mam nie tak w systemie i co muszę zrobić ?


RE: Problem z antywirusem i firewallem - Pajmon - 10-01-2017 16:21

I co mógłby mi ktoś pomóc w tym problemie, coś doradzić ewentualnie wiecie o co chodzi ?


RE: Problem z antywirusem i firewallem - trybulski - 10-01-2017 19:05

Nie wiem. Przychodzi mi na mysl pytanie, czy po zmianach uruchomiles system ponownie ^^


RE: Problem z antywirusem i firewallem - Pajmon - 10-01-2017 20:11

Tak wyłączyłem kompa i włączyłem np. za 2 h i po ponownym wejściu ten sam błąd a robiłem to co pisałem, nie macie jakiegoś konkretnego pomysłu od czego to zależy ? W jednym askmefast pisał ktoś o tym problemie i zalecął pobranie programu o nazwie: Ultrasurf lecz nie wiem w jaki sposób miałby rozwiązać mój problem.... Proszę o pomoc z góry maxymalna wdzięczność + reput


RE: Problem z antywirusem i firewallem - hypocrisy - 10-01-2017 21:12

Wyłączyłeś tylko ochronę w defenderze i zaporze? Jeśli tak, to wyłącz całkowicie odpowiedzialne za nie usługi (w okienko uruchom wklep services.msc, znajdź usługi "Windows Defender" i "Zapora systemu Windows i obydwie wyłącz


RE: Problem z antywirusem i firewallem - słupi - 12-01-2017 16:50

Windows Defender to tak naprawdę Firewall.
Jaki masz system?