Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Five Coins ! ZAREJESTROWANA FIRMA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Five Coins ! ZAREJESTROWANA FIRMA (/Temat-Five-Coins-ZAREJESTROWANA-FIRMA-142704)

Strony: 1 2 3


RE: Five Coins ! ZAREJESTROWANA FIRMA - StoneMan - 10-01-2017 20:33

Jeśli masz wolne fundusze to warto , dep9 zwraca sie w 20 dni , potem lecimy na +
Każda inwestycja wiąże sie z ryzykiem


RE: Five Coins ! ZAREJESTROWANA FIRMA - Kifflee - 10-01-2017 21:37

Jasne,wiadomo ryzyko jest wszędzie.Bardzo dziękuje za informacje.Mam troche grosza więc wchodze.Zobaczymy....Przed chwilą przyszedł pierwszy profit,jak w zegarku.Oby program był długo stabilny...choć patrząc na sposob prowadzenia inwestycji wydaje mi sie że pociągnie dłużej.


RE: Five Coins ! ZAREJESTROWANA FIRMA - thomasward - 12-01-2017 22:46

Jak na razie dobrze płaci, mam wrażenie, że może długo pochodzić. Smile


RE: Five Coins ! ZAREJESTROWANA FIRMA - thomasward - 18-01-2017 22:22

Jak na razie płaci instant i wygląda to całkiem nieźle, przy odrobinie szczęścia i uczciwym adminie program może faktycznie pochodzić jeszcze przez jakiś miesiąc i zrobić ładne ROI.


RE: Five Coins ! ZAREJESTROWANA FIRMA - Kifflee - 26-01-2017 11:52

Dziala Wam dzis stronka????Chyba koniec radosci z fivecoins....


RE: Five Coins ! ZAREJESTROWANA FIRMA - thomasward - 26-01-2017 12:43

Mi zdechła, ale może wróci - zazwyczaj HYIPy nie kończą w ten sposób, to nieopłacalne dla właścicieli.


RE: Five Coins ! ZAREJESTROWANA FIRMA - Kifflee - 26-01-2017 12:51

Oby tak bylo,dzieki za odpowiedz bo myslalem ze tylko mnie padlo...Undecided Czemu tak nie koncza???Przeciez mogli pozbierac depozyty i game over....


RE: Five Coins ! ZAREJESTROWANA FIRMA - yamiM0NSTER - 26-01-2017 18:52

Bardziej wygląda to na ddos/padnięcie bazy danych niż zawinięcie interesu


RE: Five Coins ! ZAREJESTROWANA FIRMA - Kifflee - 27-01-2017 17:51

Widzieliscie,ktos stworzyl identycznie wygladajaca strone jak fivecoins.Ten sam wyglad itd.tylko 12 procent zamiast 5.Nazywa sie 12hash.com Co o tym myslec???Czy to oszusci,czy fivecoins robi z ludzi idiotow???


RE: Five Coins ! ZAREJESTROWANA FIRMA - StoneMan - 27-01-2017 19:48

12hasha bym sb odpuscil xd
Powolnie dziala ta stronka , noi ten skrypt , five chwile nam pozyl przez mniejszy %