Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Skrypt do freebitco.in - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Skrypt do freebitco.in (/Temat-Skrypt-do-freebitco-in-142700)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Skrypt do freebitco.in - Strator - 26-01-2018 18:45

Skrypt działa elegancko, powiedzcie tylko czy wypłaci mi środki do portfela na bitbayu czy muszę mieć jakiś portfel online czy jak to działa?


RE: Skrypt do freebitco.in - jejkop - 27-01-2018 16:26

Fajnie, że skrypt działa. Ja przelewem na Binance bez problemu więc i na Bitbay nie powinno być problemów.


RE: Skrypt do freebitco.in - Tomek5x - 28-01-2018 22:04

Problem rozwiązany. Tak to jest jak się nie umie czytać ze zrozumieniem Smile


RE: Skrypt do freebitco.in - rettush94 - 20-02-2018 19:39

Witam.

Skrypt śmiga bardzo dobrze. Policzyłem zysk przy 20 rollach na dobę. Na bieżąco oczywiście zakup Bonus RP i Bonus BTC. Policzyłem wszystko i teoretycznie po 4 tygodniach zbierania przez skrypt wychodzi mi 33 tys. satoshi... Czy ktoś to liczył i wychodzą podobne wyniki ? Brałem pod uwagę oczywiście bonus BTC 100% oraz kiedy tylko jest to możliwe - 500%. Przy obecnym kursie BTC (39311 PLN) zysk po 4 tygodniach wynosi... 13,23 zł. Ktoś wspominał tu o VPS w cenie dolara... Profit po odjęciu VPS'a, każdy może sam policzyć.... Czy ja coś źle liczę ? Big Grin


RE: Skrypt do freebitco.in - dzemba - 22-02-2018 02:51

Dobrze liczysz, by się opłacało trzeba na raz z 200-300 "pozycji" obsługiwać.


RE: Skrypt do freebitco.in - rettush94 - 22-02-2018 11:16

(22-02-2018 02:51)dzemba napisał(a):  Dobrze liczysz, by się opłacało trzeba na raz z 200-300 "pozycji" obsługiwać.

I teraz policzyć ile trzeba by spędzić czasu na 2captcha żeby obsłużyło te 200-300 pozycji Big Grin


RE: Skrypt do freebitco.in - arielbtc90 - 22-02-2018 22:53

hmmm a może coś by takiego dla freedoge ogarnąć?


RE: Skrypt do freebitco.in - korlim - 24-02-2018 11:11

albo bota do moonbit,dog,cash itp też by było świetnie ale nigdzie nie moge znaleźć ciekawych działających botów


RE: Skrypt do freebitco.in - Bebe58 - 25-02-2018 16:51

Witam jest mozliwość zrobienia skryptu w pliku wykonawczym exe na komputer dla strony freebitco.in
freebitco.in
email hasło
click roll
wyloguj


1000konto i 50k rocznie jest
skrypt pisze i działa w przegladarce jak zrobie go w exe nie działa


RE: Skrypt do freebitco.in - jejkop - 04-03-2018 00:46

Jeżeli jest ktoś chętny do przetestowania to zapraszam do kontaktu. Dla pierwszych osób dodam dostęp do bazy i wyślę apkę.


Trochę czasu na ogarnięcie pomysłu potrzebowałem ale mam coś ciekawego Smile

Właśnie kończę pisać aplikację dla freebitco.in, która będzie automatycznie roll'owała i włączała bonusy (każdy ustawia pod swoje potrzeby).

Krótko o możliwościach:
- Logowanie z uwzględnieniem 2FA Code
- Miejsce na podanie 2Captcha APIKEY
- Możliwość wybrania rodzajów bonusów do auto uruchamiania
- Wyświetlany jest aktualny stan punktów i konta w BTC
- Możliwość rozpoczęcia i zatrzymania w dowolnym momencie
- Z chwila zamknięcia aplikacja wylogowuje nas (nie trzyma sesji)
- Można zminimalizować do ikonki przy zegarze
- Wyświetlane są powiadomienia o udanym roll'u
- Wbudowana przeglądarka do przeglądania strony freebitco.in

Zbieram jeszcze pomysły co można dodatkowego wstawić do apki. Może jakieś pomysły?

Poniżej screen interfejsu. Pięknie nie jest ale skutecznie Smile

[Obrazek: screen.png]

Apka ma też ograniczenie. Nie działa jeżeli nie dodam użytkownika do bazy userów.