Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Skrypt do freebitco.in - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Skrypt do freebitco.in (/Temat-Skrypt-do-freebitco-in-142700)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Skrypt do freebitco.in - jejkop - 05-12-2017 23:32

Nie napisałem wcześniej ale używam tego skryptu od 3 tygodni 24 h/7. Z moich obserwacji wynika, że w 24 godziny mam średnio 22 roll'e. Wszystko zależy od jakości captch'y oraz od tego ile czasu zajmie skryptowi wykonanie rolla. Nie jest to wartość stała. Przy każdym wykonaniu skryptu czas będzie się różnił. Jest to celowe działanie.

Z VPS'em sam nie próbowałem więc się nie wypowiem w tym temacie.


RE: Skrypt do freebitco.in - deidara3210 - 06-12-2017 09:50

To w prosty sposób licząc szacując pod rolla - 300 satoshi wychodziłoby by 6600 sat za dobe x7 46200, co jest równe aktualnie ok. 20 zł - cena vpsa 2,5zł ( 10 miesięcznie ) to i tak przy 1 vpsie wyszlibyśmy 17,5 na + za nic. Nie wspominając już o tym że moglibyśmy podpiąc sobie konto z vpsa jako ref pod inne nasze główne i wyjdziemy ok. 60/70 tys na tydzień. Niedługo chyba z ciekawości postawię tego vpsa.


RE: Skrypt do freebitco.in - xdax1 - 06-12-2017 12:37

@[deidara3210] Teraz za roll jest ledwie 16 satoshi...


Jak miałem automat na vps w freebitco to dostałem bana, więc nie wiadomo...


RE: Skrypt do freebitco.in - deidara3210 - 06-12-2017 14:26

no tak 16 ale dostajesz te 300 bonusu tak jakby więc koło 320 wychodzi Tongue To skoro tak mówisz to wstrzymam się chwilowo.


RE: Skrypt do freebitco.in - axelunio - 13-12-2017 14:56

@xdax1 faucet ten jest tak zrobiony ze ciągle zarabiasz tyle samo, bo główna wygrana wynosi 200$, tylko dostajesz mniej/więcej BTC, które z czasem zyskują albo i tracą na wartości.
jeśli ktoś by miał odpowiedni VPS (tani) pod to, to warto wejść z kilkoma kontami i się pobawić, co do skryptu - nie zadziała on na ARUBACloud (miałem podobna wersje, która korzystała z pliku .js - chyba ze jakiś spec od linuxa powie co trzeba zrobić krok po kroku - ale mi się to nie udało ;D) i jeśli dobrze myślę freebitco.in zablokował wszystkie IP wychodzące z tej serwerowni, 4 konta na róznych lokalizacjach zostały zbanowane, kupione następne po dniu również zostało zbanowane Sad


RE: Skrypt do freebitco.in - Tixaro - 14-12-2017 01:41

działa ten skrpyt jeszcze?


RE: Skrypt do freebitco.in - jejkop - 14-12-2017 09:13

@alexunio własnie testuję działanie skryptu na VPS - ARUBACloud. Dam znać jakie będą rezultaty.

@Tixaro sam skrypt cały czas działa, używam go na 2 różnych maszynach.


RE: Skrypt do freebitco.in - axelunio - 14-12-2017 15:45

@[jejkop] na system na VPS? jaka lokalizacja serwera? jaki czas testowania? działa dobrze po dodaniu przycisku "switch captcha" ?


RE: Skrypt do freebitco.in - jejkop - 15-12-2017 12:38

@axelunio skrypt działa na serwerze Ubuntu Server 16.04 LTS 64bit i ma się dobrze. Testuję póki co około 30h. Skrypt wymaga na chwilę obecną naciśnięcia ręcznie "Switch chaptcha". Jeżeli będzie to zbyt częste to dodam w skrypcie tę funkcjonalność.

Żeby na firefox'ie na Ubuntu działał skrypt potrzebna jest tylko modyfikacja zmiennej !VAR0 tak aby wskazywała folder w zapisie linuxa.


RE: Skrypt do freebitco.in - Tixaro - 11-01-2018 22:39

Można prosić o reupload skryptu?