Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Skrypt do freebitco.in - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Skrypt do freebitco.in (/Temat-Skrypt-do-freebitco-in-142700)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Skrypt do freebitco.in - tomaszo704 - 08-05-2017 01:18

Skrypt z linku powinien działać, sam z niego korzystam.
Możesz szerzej opisać problem "braku uploadu captchy", bądź w którym momencie skryptu przestaje działać?

(05-05-2017 02:38)krauze5 napisał(a):  Ktoś ma działajacy skrypt? Ten próbowałem modyfikować i jest problem ze stronka 9kw. W jakis sposob zle uploaduje captche, czy jest ktos wstanie cos z tym zrobic?



RE: Skrypt do freebitco.in - Pacho - 10-05-2017 00:12

Jak narazie dziala wszystko pierwsza proba wszystko ok zobaczymy co za kilka godzin. Dobry teamat zawsze cos kasy wpadnie Wink Pozdro!


RE: Skrypt do freebitco.in - krauze5 - 10-05-2017 01:34

Kurde, a u mnie wychodzą błędy...

Bez edycji skryptu coś takiego:
[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

Jak zedytuje skrypt to przechodzi troche dalej i wykrzacza sie na tym:
[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


Szukałem również innych skryptów i na innych dzieje sie to samo... a komputer chodzi u mnie 24/7 to moglby jeszcze troche zarobic Wink


RE: Skrypt do freebitco.in - axelunio - 10-05-2017 11:30

Sprawdź na wersji iMacro 8.9.7 i wyłącz aktualizacje wtyczki


RE: Skrypt do freebitco.in - krauze5 - 10-05-2017 16:11

Na 8.9.7 działa, na 9.0.3 nie trybi. Dziekuje za pomoc!


RE: Skrypt do freebitco.in - pekulski104 - 13-09-2017 10:45

Jak tam jak tam działa wszystko jak należy aktualne ?


RE: Skrypt do freebitco.in - axelunio - 13-09-2017 12:43

nie działa, trzeba szukać nowego rozwiązania


RE: Skrypt do freebitco.in - code666 - 16-09-2017 16:53

Ja mam z nim problemy, chyba niezbyt dobrze to działa.


RE: Skrypt do freebitco.in - jejkop - 05-12-2017 23:00

Cześć wszystkim,

czytałem wątek i pomyślałem, że podzielę się z Wami skryptem, który ja używam. Jest to moja modyfikacja uwzględniająca sytuacje kiedy czasami freebitcoin daje dwie captche do rozwiązania. Wszystkie informacje co do Firefoxa i iMacros są identyczne jak w pierwszym poście napisał tomaszo704. Jedyne co musicie zrobić innego to wgrać pliki ściągnięte z linku: Skrypt iMacros dla freebitcoin.

Wasz klucz API ze strony http://www.9kw.eu trzeba wkleić do 3 plików: bit.iim, bit1.iim, bit2.iim.

Do działania wystarczy uruchomić plik start.js.

Skrypt ten nie czeka godzinę między roll'ami tylko sprawdza czy czas na stronie już się wyzerował i jeżeli tak się stanie weryfikuje ile jest captchy do uzupełnienia. Zależnie od tego idą inne mechanizmy. Jeżeli captcha zostanie błędnie uzupełniona powtarza operację aż do skutku. Nie ma sytuacji, że cpatcha źle została uzupełniona i musimy czekać godzinę na kolejną szansę na roll.

W razie jakichkolwiek problemów z konfiguracją, czy też działaniem piszcie do mnie. Postaram się w miarę możliwości pomagać.

Jeżeli, ktoś jeszcze nie ma konta na freebitco.in ale uzna, że skrypt będzie dla niego przydatny i chce zacząć zabawę to zachęcam do rejestracji z mojego reflink'a: Freebitco.in .


RE: Skrypt do freebitco.in - deidara3210 - 05-12-2017 23:16

Próbuje ktoś tego aktualnie ? Bo zastanawiam się nad vps'em pod to Wink