Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Skrypt do freebitco.in - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Skrypt do freebitco.in (/Temat-Skrypt-do-freebitco-in-142700)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Skrypt do freebitco.in - pablo12 - 11-04-2018 13:07

u mnie działa tylko 1 wersja pozostałe z 9kw nie chcą
- wczoraj działała


RE: Skrypt do freebitco.in - jejkop - 11-04-2018 21:05

(11-04-2018 13:07)pablo12 napisał(a):  u mnie działa tylko 1 wersja pozostałe z 9kw nie chcą
- wczoraj działała

Co masz dokładnie na myśli?


RE: Skrypt do freebitco.in - qwaz - 12-04-2018 10:23

Parę tytoni temu testowałem te skrypty.
Nie wszystkie działają. Nie dajcie się nabrać na płatne JS!!!


RE: Skrypt do freebitco.in - jejkop - 12-04-2018 10:56

(12-04-2018 10:23)qwaz napisał(a):  Parę tytoni temu testowałem te skrypty.
Nie wszystkie działają. Nie dajcie się nabrać na płatne JS!!!

Rozwiniesz swoją myśl? Aktualnie skrypty zmieniły się w niezależną aplikację.


RE: Skrypt do freebitco.in - pablo12 - 12-04-2018 15:50

nie logowało nie wiem czemu


RE: Skrypt do freebitco.in - jejkop - 13-04-2018 07:33

Rozumiem, do nowej wersji wprowadziłem jeszcze kilka zmian, włącznie z tym o czym pisał TheBot

https://ufile.io/7q93r


RE: Skrypt do freebitco.in - pablo12 - 15-04-2018 15:03

pobrałem nową ,zamknąłem starą ,uruchamiając nową wersje,od razu byłem zalogowany,na razie działa ,ale chyba zużywa więcej kredytów na 9kw tak mi się wydaje , ponieważ pokazuje mi że było kilka prób rozwiązania captcha,gdzie w wersji 1 wchodzi bardzo szybko


RE: Skrypt do freebitco.in - jejkop - 16-04-2018 13:36

Zużywanie większej liczby kredytów nie jest winą aplikacji, a strony. Nawet jak rozwiązuje ręcznie captche na stronie to muszę to robić czasami kilka razy zanim roll się uda.


RE: Skrypt do freebitco.in - TheBot - 18-04-2018 11:52

@jejkop
Będzie się tak działo gdy używasz "starej metody" do rozwiązywania captcha...
w niej wysyłasz screen obrazka prawdopodobnie z nałożoną siatką i prosisz o podanie numeru, która posiada obrazek jak w tytule captcha . Odpowiedź oczywiście dostaniesz , coś w stylu , ex : 1,2,3 ... jak sam piszesz
(16-04-2018 13:36)jejkop napisał(a):  Nawet jak rozwiązuje ręcznie captche na stronie to muszę to robić czasami kilka razy zanim roll się uda.

Zgadza się , czasami jest tak, że musisz rozwiązać kilka razy , różne obrazki , zanim checkbox "zaptaszy" się na zielono
i w tym przypadku będziesz MUSIAŁ wysłać żądanie kilka razy , a co za tym idzie , dodatkowe koszta w serwisie captcha ...

Nowa metoda jest o 100 % skuteczniejsza, ponieważ
- żądanie wysyłasz tylko raz, a pracownik serwisu będzie w to klikał , dopóki prawidłowo nie rozwiąże captcha ... jako odpowiedź otrzymasz gotowy klucz , który ZAWSZE będzie poprawnym rozwiązaniem ....

Tu jest API z 2Captcha https://2captcha.com/2captcha-api#solving_recaptchav2_new

za pewnie już to znasz , ale jestem w 99% przekonany , że w przypadku 9KW wdrożyłeś starą metodę ?Smile


RE: Skrypt do freebitco.in - jejkop - 18-04-2018 12:03

@TheBot - cenne informacje. Zarówno do 9kw jak i 2captcha przesyłam zawsze data-sitekey.

Jeszcze tylko kwestia co może być w sytuacji kiedy pomimo "zaptaszenia" na zielono po wykonaniu Rolla wychodzi komunikat "Captcha is incorrect or has expired. Please try again." (sesja nie wygasła bo strona dopiero co odświeżona).