Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Skrypt do freebitco.in - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Skrypt do freebitco.in (/Temat-Skrypt-do-freebitco-in-142700)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Skrypt do freebitco.in - xdax1 - 07-04-2018 10:47

@[jejkop]
Program nie generuje już logu? Bo za 3 roll'em zawiesił mi się i nie chciał odwiesić.


RE: Skrypt do freebitco.in - prymul1 - 07-04-2018 11:13

Też mi się bot zaciął, pokazał się komunikat, że program przestał odpowiadać :/


RE: Skrypt do freebitco.in - jejkop - 08-04-2018 23:02

Wasze uwagi o zacinaniu bota były bardzo pomocne. Udało mi się znaleźć ich przyczynę, a przynajmniej mam taką nadzieję i w najnowszej wersji powinno to już grać.

Dodałem też funkcję statystyk, zgodnie z pomysłem xdax1. Co do logów to program ich aktualnie nie generował, ponieważ chciałem je wyświetlać w głównym oknie programu ale w tej wersji wróciłem również do pliku z logami

Następna nowa część to minimalizaja do ikonki try'a. Była ona w pierwszym programie i myślę, że w tym też się przyda.

Teraz najważniejsze, link do pliku: http://uploadfile.pl/pokaz/1413201---zhul.html

Ponownie proszę o info gdyby coś nie działało jak powinno, bądź mielibyście uwagi.

Biorę się teraz za temat doge'a Smile


RE: Skrypt do freebitco.in - xdax1 - 09-04-2018 14:13

Także mam jedną uwagę. Mianowicie bot nie wykrywa (nie klika) jeśli wcześniej było kliknięte bądź program kliknął i się go na chwilę wyłączyło. Czyli żeby program klikał, musi być odpalony kiedy trzeba kliknąć Roll i wtedy klika normalnie.

No i świetna robota!! Wink


RE: Skrypt do freebitco.in - jejkop - 09-04-2018 14:16

Hmm... przyznam szczerze, że nie do końca załapałem kiedy występuje problem.


RE: Skrypt do freebitco.in - xdax1 - 09-04-2018 14:18

Odpaliłem teraz nową wersje i widzę, że jest inaczej bo w logu dodane info kiedy następny roll Wink
Wcześniej używałem pierwszej wersji, no to testuję nową.


RE: Skrypt do freebitco.in - jejkop - 09-04-2018 15:40

Daj znać czy pojawią się jakieś dziwne komunikaty. Zrobię dzisiaj jeszcze wstawkę z aktywnym modułem freedoge'a


RE: Skrypt do freebitco.in - prymul1 - 09-04-2018 15:56

Testowałem dzisiaj nową wstawkę i działa bez zarzutu, jak będą błędy to dam znać. Fajna opcja z tą statystyką Wink Dobra robota


RE: Skrypt do freebitco.in - jejkop - 09-04-2018 22:50

Mam dobą wiadomość, uruchomiłem doge'a w aplikacji (niestety póki co tylko na serwerze 9kw.eu). Możecie ponownie pobrać wersję i przetestować działanie. Oczywiście można używać obu faucet'ów równolegle Smile

Link do najnowszej wersji: https://ufile.io/93ez5


RE: Skrypt do freebitco.in - prymul1 - 10-04-2018 07:43

Niestety nie działa u mnie freedoge. Pokazuje informacje Captcha (login) is solving, następnie 2 x komunikat: Page reload