Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Skrypt do freebitco.in - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Skrypt do freebitco.in (/Temat-Skrypt-do-freebitco-in-142700)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Skrypt do freebitco.in - tomaszo704 - 09-01-2017 18:14

Witam. Do stworzenia tego poradnika zainspirował mnie poradnik Jak maksymalnie "wydoić" faucet Freebitco.in użytkownika H-Brunner

Mój poradnik opiera się na zautomatyzowaniu procesu zbierania satoshi. Osobiście uruchamiam skrypt na noc, w przypadku gdy zostawiam laptopa włączonego, natomiast w ciągu dnia gdy mam dostęp to ręcznie zbieram satoshi.

Co potrzebujemy:
Mozilla Firefox
iMacros wersja 8.9.7
Konto do rozwiązywania captcha
Skrypt
5-10 min dziennie na rozwiązywanie captcha (w przypadku, gdy nie wykupujemy kredytów)


Skrypt zajmuje się automatycznym zbieraniem satoshi co godzinę.
Aby captcha mogły być automatycznie rozwiązywane, należy posiadać kredyty na stronie. Istnieje możliwość zakupu kredytów, ale można także zbierać kredyty poprzez ręczne rozwiązywanie. Za ręczne rozwiązywanie dostajemy 7-8 kredytów. Koszt automatycznego rozwiązania captchy to 10 kredytów.

1) Mozilla Firefox

Skrypt wymaga przeglądarki Firefox.
Przeglądarkę można pobrać link
W przypadku, gdy przeglądarkę mamy już zainstalowaną, przechodzimy do następnego punktu.

2) iMacros

Aby zainstalować dodatek do przeglądarki, przechodzimy do link
UWAGA! Do prawidłowej pracy skryptu wymagana wersja to 8.9.7.
Po zainstalowaniu dodatku, wyłączamy przeglądarkę.

3) Serwis captcha

Dzięki tej stronie, inni użytkownicy będą wpisywali captcha za nas.
Rejestracja konta:
reflink (będę wdzięczny za rejestrację z mojego reflinka)
link czysty

4) Zbieramy kredyty

Po zalogowaniu, zakładka "Captcha" bądź ten adres
Za 1 rozwiązanie captcha dostajemy 7-10 kredytów.

5) Klucz API

Gdy nazbieramy wystarczającą ilość kredytów (10 kredytów = 1 automatyczne rozwiązanie), możemy zrobić kolejny krok w celu uruchomienia bota.
Aby skrypt mógł automatycznie rozwiązywać captcha, potrzebujemy wygenerować klucz API oraz wkleić go do skryptu. W celu wygenerowania klucza, przechodzimy do podstrony "API Key" , bądź tutaj.
Klikamy w "API" przy kategorii "General", a następnie kopiujemy wygenerowany klucz API.

6) Skrypt

Skrypt odpowiedzialny jest za:
- pobranie grafiki captchy,
- wysłanie tej grafiki do użytkowników strony, aby mogli ją rozwiązać,
- przepisanie odpowiedzi od użytkownika w celu rozwiązaniu captcha,
- zebranie satoshi oraz odczekanie 1h i 20 sekund (1 godz przerwy faucetu oraz zapasowe 20 sekund na odświeżenie strony).

Skrypt pobieramy z tej strony: skrypt
Skan virustotal

Po pobraniu skryptu, należy przejść do jego edycji (wystarczy domyślny notatnik).
W pierwszej linijce skryptu należy podmienić "TUTAJ_WKLEJ_KLUCZ_API" na klucz API, który wygenerowaliśmy na stronie.
Gdy mamy wprowadzony klucz API, skrypt zapisujemy do lokalizacji: "C:\Users\Twoja_nazwa_uzytkownika\Documents\iMacros\Macros".
Przed uruchomieniem skryptu pozostaje nam tylko utworzyć nowy folder na dysku C, do którego będzie pobierana grafika captcha, która wymaga rozwiązania.
Folder musi mieć nazwę taką jak w skrypcie, domyślnie "captcha".

7) Uruchomienie skryptu.

Uruchamiamy przeglądarkę Firefox. Logujemy się na stronie freebitco.in

Następnie należy uruchomić wtyczkę iMacros dostępną pod tym przyciskiem [Obrazek: imacro.jpg]


[Obrazek: imacroedit.jpg]
1. Wybieramy skrypt, który chcemy uruchomić,
2. wpisujemy ilość powtórzeń pętli,
3. uruchamiamy skrypt.

8. Minimalizujemy przeglądarkę i cieszymy się automatycznym zbieraniem satoshi.
Skrypt nie wykupuje bonusów na stronie, należy wykupywać ręcznie, najlepiej przed uruchomieniem skryptu.

Nie jestem autorem skryptu, aczkolwiek zostałem uprawniony do jego rozpowszechniania.


RE: Skrypt do freebitco.in - Wspierak - 10-01-2017 04:51

niestety coś nie halo Wink

" ONDOWNLOAD command was used but no download occurred., line: 12 (Error code: -804) "


RE: Skrypt do freebitco.in - musiek01 - 10-01-2017 09:38

Autorze tematu, przez jaki czas używasz tej metody? Ja notorycznie po kilkunastu h online dostawałem bana na konto za proxy którego nie używałem nawet


RE: Skrypt do freebitco.in - VonPalikot - 10-01-2017 12:08

To prawda, bany z tego lecą po kilku godzinach. Co z tego że można fajnie nazbierać, jak się bana wyłapuje :[


RE: Skrypt do freebitco.in - tomaszo704 - 10-01-2017 12:55

(10-01-2017 04:51)Wspierak napisał(a):  niestety coś nie halo Wink

" ONDOWNLOAD command was used but no download occurred., line: 12 (Error code: -804) "

upewnij się, że posiadasz iMacro 8.9.7


skryptu używam od 5 dni


RE: Skrypt do freebitco.in - bartekbtm - 12-01-2017 18:00

Dawniej w dziale bitcoin było parę tematów z ładnie opisanymi skryptami Wink
pobiera recaptche czy solve media?
nie analizowałem skryptu, więc pytania: czy w przypadku recapchte bez problemu obsługuje typy np: obrazki 4x4 lub chyba są też większe(?) oraz zaznaczanie konkretnego fragmentu obrazka?
w przypadku solve media: zdaje się niekiedy trzeba kliknąć jakiś przycisk i dopiero się wyświetla tekst do przepisania, jak się sprawuje skoro zapisuje grafike na dysk?

Kiedyś takie skrypty śmigały aż miło, gdy wystarczyło przepisać tylko kilka liter Wink


RE: Skrypt do freebitco.in - tomaszo704 - 13-01-2017 14:57

Solve media. Nie zauważyłem, żeby były captcha z kliknięciami. Co prawda nie patrzę co godzinę, jaka captcha jest do rozwiązania, ale skrypt działa u mnie cały czas i nie mam co narzekać :-)
Jedynie czasami ludzie źle rozwiązują captcha, przez co u nas nie może być rozwiązana, tracąc godzinę na stronie(niestety nie spotkałem się z rozwiązaniem tego problemu).

Skrypt delikatnie przerobiłem, dodając odświeżenie strony przed rozpoczęciem pobierania captchy. Zapobiega to problemowi z sesją strony.

W drugiej linijce należy wkleić:
URL GOTO=https://freebitco.in/?op=home


RE: Skrypt do freebitco.in - tomaszo704 - 16-01-2017 12:07

Dzisiaj w nocy otrzymałem wypłatę, do której używałem tylko bota. Dzisiaj spróbuję zmodyfikować skrypt, aby sprawdzał, czy wpisana captcha jest prawidłowa oraz żeby rozwiązał ponownie, w przypadku gdy jest błędna.
Poniżej przedstawiam screeny z maili, jakie otrzymałem od freebitco.in i blockchain.
https://i.imgur.com/aKepA4N.png
https://i.imgur.com/fJBDOXt.png


RE: Skrypt do freebitco.in - Azzazelx - 16-01-2017 15:46

(16-01-2017 12:07)tomaszo704 napisał(a):  Dzisiaj w nocy otrzymałem wypłatę, do której używałem tylko bota. Dzisiaj spróbuję zmodyfikować skrypt, aby sprawdzał, czy wpisana captcha jest prawidłowa oraz żeby rozwiązał ponownie, w przypadku gdy jest błędna.
Poniżej przedstawiam screeny z maili, jakie otrzymałem od freebitco.in i blockchain.
https://i.imgur.com/aKepA4N.png
https://i.imgur.com/fJBDOXt.png

Ile czasu potrzebowales, zeby uzbierac kwote ze screenow?


RE: Skrypt do freebitco.in - tomaszo704 - 16-01-2017 15:58

(16-01-2017 15:46)Azzazelx napisał(a):  
(16-01-2017 12:07)tomaszo704 napisał(a):  Dzisiaj w nocy otrzymałem wypłatę, do której używałem tylko bota. Dzisiaj spróbuję zmodyfikować skrypt, aby sprawdzał, czy wpisana captcha jest prawidłowa oraz żeby rozwiązał ponownie, w przypadku gdy jest błędna.
Poniżej przedstawiam screeny z maili, jakie otrzymałem od freebitco.in i blockchain.
https://i.imgur.com/aKepA4N.png
https://i.imgur.com/fJBDOXt.png

Ile czasu potrzebowales, zeby uzbierac kwote ze screenow?

Ciężko jednoznacznie powiedzieć, kilka dni. Przede wszystkim chciałem sprawdzić, czy faktycznie skrypt działa i czy serwis wypłaca. Dopiero ostatniego dnia dałem bonus dla btc (żeby osiągnąć minimum do wypłaty w określonym terminie). Teraz, gdy wiem, iż wszystko jest ok, zostawiam odpalony skrypt na VPS. Za 6 dni kolejna automatyczna wypłata, zobaczymy ile uda się wyciagnąć.