Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie Na Swoim Blogu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie Na Swoim Blogu (/Temat-Zarabianie-Na-Swoim-Blogu-142651)



Zarabianie Na Swoim Blogu - kikuss23 - 08-01-2017 17:37

Otóż chcę otworzyć swojego bloga na blogger i wrzucać tam śmieszne filmiki z youtube. Czy mogę w jakiś sposób zarabiać na takim blogu przykładowo na reklamach?. Jaką sieć najlepiej wybrać?. Może macie jakiś inny sposób w jaki sposób mogę zarabiać na takim blogu?. Dziękuję z góry i czekam na odpowiedź.


RE: Zarabianie Na Swoim Blogu - BuySellProfit - 08-01-2017 17:49

CLICK


RE: Zarabianie Na Swoim Blogu - słupi - 09-01-2017 10:02

Możesz spróbować z adsense lub adtaily, ale kokosów, to na tym nie zarobisz Smile


RE: Zarabianie Na Swoim Blogu - linusek - 09-01-2017 10:15

Ja Ci polecam premium sms ---->płatny dostęp do jakieś zawartości bloga.


RE: Zarabianie Na Swoim Blogu - webePartners - 09-01-2017 12:49

(08-01-2017 17:37)kikuss23 napisał(a):  Czy mogę w jakiś sposób zarabiać na takim blogu przykładowo na reklamach?. Jaką sieć najlepiej wybrać?

Pamiętaj, żeby przede wszystkim dostosowywać ewentualne reklamy jak najlepiej do odbiorców, to już połowa sukcesu Smile

No i przy okazji zapraszamy do rejestracji w naszej sieci, być może któreś programy partnerskie przypadną ci do gustu Smile

http://webepartners.pl/wydawca <- Tutaj panel rejestracyjny


RE: Zarabianie Na Swoim Blogu - hypocrisy - 09-01-2017 14:02

Pod tą tematykę fajnie mogą się sprawdzić reflinki do gier przeglądarkowych, sprawdź sieci takie jak portmmo, linktogame czy funhub, umieszczony w dobrym miejscu rotator banerów z odnośnikami do rejestracji zrobi całą robotę Smile Do rotatora możesz też wrzucić jakiś baner do programu subsms z jakimś konkursem czy lokalizatorem itp i obserwuj co przynosi lepsze rezultaty.
Jedyny mankament jest taki że na bloggerze z dnia na dzień i możesz po prostu wyrwać bana i źródełko wyschnie, może pomyśl nad własnym hostingiem i domeną? Smile