Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dorabiamy do wypłaty! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dorabiamy do wypłaty! (/Temat-Dorabiamy-do-wyplaty-142641)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Pallado - 19-01-2017 00:41

Bukmacherka:

Wczorajszy i dzisiejszy dzień to dla mnie czarny okres w bukmacherce Wink Wczoraj kupon nie wszedł na Słowenii, która zamiast wygrać to zremisowała ; dzisiaj kupon nie wszedł na Realu, który zamiast wygrać to przegrał Big Grin Straciłem jakieś 50 zł, dobrze że nie więcej ale mam jeszcze na tyle chłodną głowę, żeby powstrzymać chęć szybkiego odegrania się, co najczęściej skutkuję dalszymi wtopami. No nic, każdy ma grosze dni, a już w takim sposobie zarobku jak zakłady jest to nieuniknione. Przynajmniej teraz widzicie, że nie zawsze wychodzę z tego na plus Wink

Clixsense:

W te dwa dni udało mi się zarobić 10,54$. Wpadły dwie ankiety, jedna od motoroli, a druga o chorobach genetycznych. Oprócz tego standardowo taski. Martwi mnie jednak, że wszystkie moje ulubione powoli znikają. Ogólny czas spędzony przy komputerze w clixsense przez te dwa dni? Godzinka na taskach, nie więcej Wink


RE: Dorabiamy do wypłaty! - mati3127 - 19-01-2017 00:52

Czy masz już jakieś typy na jutro?


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Fox90 - 19-01-2017 14:36

(19-01-2017 00:41)Pallado napisał(a):  W te dwa dni udało mi się zarobić 10,54$. Wpadły dwie ankiety, jedna od motoroli, a druga o chorobach genetycznych. Oprócz tego standardowo taski. Martwi mnie jednak, że wszystkie moje ulubione powoli znikają. Ogólny czas spędzony przy komputerze w clixsense przez te dwa dni? Godzinka na taskach, nie więcej Wink
To i tak spoko, bo ja dla siebie nie znalazłem żadnego taska Smile Spoko, cały czas pojawiają się jakieś nowe, chociaż faktycznie najlepsze są te które są ciągle i które już opanowaliśmy. Po za paragonami jest tylko jeden taki task, który pojawia się już od dobrych kilku miesięcy, to ten gdzie trzeba przypisać ubrania do danej kategorii, dla mnie nie do ogarnięcia, ale dziewczyny wiem że na nim trochę zarobiły Smile


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Pallado - 19-01-2017 14:42

Też robię czasami tego taska Big Grin Na początku wpisywałem te dziwne nazwy ubrań w google, podłapałem co jest czym i szło, ale tylko na 70% Wink

Co do typów to pójdę chyba w stronę jakiegoś handi w meczu Polska-Fancja, coś z pucharu Króla ( myślę, że Barca btts) i wygraną Hiszpanii w ręcznej.


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Fox90 - 19-01-2017 15:07

Kurde mnie to obstawianie kusi, tyle że ja bym był za obraniem jakiegoś typera i lecieć wg jego typów, bo samemu to ciężko w końcu nie wyjść na minus. Masz jakichś dobrych typerów albo grupy? Można by się zrzucić, tylko nie na takie badziewne które kopiują jedne od drugich i robione przez jakichś anonimów. Korzystałeś może z blogabet?


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Pallado - 19-01-2017 15:27

O blogabet pierwsze słyszę. Ja obserwuję parę grup na fb + forum bukmacherskie gdzie jednym z tematów są własnie typy dnia. Najlepiej ustalić sobie jakiś plan działania np. grania codziennie jednego meczu o kursie ~1.50. Grasz za 200 zł, wygrywasz 300zł. Odkładasz 50zł do ,,depozytu" i grasz za 250zł itd. itd. itd.. Wiadomo ryzyko jest, bo nie zawsze te ,,pewniaki" za 1.5 wejdą, ale gdy się dobrze poszuka można wytypować ten jeden najpewniejszy z potencjalnych pewniaków Wink


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Fox90 - 19-01-2017 16:48

No sposobów i taktyk jest mnóstwo, ale ja zawsze i tak wychodzę na tym w plecy Smile


RE: Dorabiamy do wypłaty! - ged321 - 19-01-2017 19:05

Mam dość mało ankiet na Clicksense. Rozkręci się?


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Pallado - 19-01-2017 19:10

Od początku roku jest trochę mniej. Myślę, że w najbliższym czasie się wszystko rozkręci. Ostatnio przez dwa dni nie miałem żadnej, ale dzisiaj już dwie, jedna o piwach, a druga o batonach Wink


RE: Dorabiamy do wypłaty! - ged321 - 19-01-2017 19:18

To ja miałem tą o piwach i jakąś do której się nie zakwalifikowałem chyba.