Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dorabiamy do wypłaty! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dorabiamy do wypłaty! (/Temat-Dorabiamy-do-wyplaty-142641)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Fox90 - 29-05-2017 02:02

Nawet jak ktoś zakłada dziennik tylko dla refów to zbyt długo go nie prowadzi(chodzi mi o to, że zwykle dziennika nie prowadzi się zbyt długo i nawet robienie tego dla refów nic nie zmienia, nie chodzi mi o ten dziennik!). Sumienne prowadzenie dziennika uśredniając, to przeważnie około miesiąca(mówię z doświadczenia, chociaż mój był kilka miesięcy,). Dlaczego tak jest? Po pierwsze dziennik jest dobry żeby się zmotywować, zobowiązać się przed samym sobą jak i innymi użytkownikami forum, że "coś" się osiągnie. Nie chcąc świecić pustym stanem konta jak dupą pawian jesteśmy w stanie wykrzesać na jakiś czas w sobie zapał do sumiennego, regularnego działania, a tym samym zarabiania. Jednak z czasem motywacja spada, a zamiast tworzyć dziennik wolimy poświęcać ten czas na zarobienie jeszcze kilku centów. Po drugie jeżeli dobrze się przyłożymy do danego sposobu to już nawet po miesiącu jesteśmy w stanie robić niezłe wyniki i staje się to dla nas czymś normalnym. Więc tak jak na samym początku cieszyliśmy się z zarobionego dolara, tak teraz zarabiając mniej niż $10 uważamy, że nie ma sensu nawet o tym pisać, bo czym tu się chwalić? Po trzecie w końcu, jakieś 99% użytkowników którzy cokolwiek osiągną mają dość ludzi pokroju @[supkar]. Oczywiście ja nie hejtuje, ja chcę tylko dowodów! Smile Zawsze znajdą się użytkownicy którzy utrudniają życie, atakują a to metody zarobku, a to uczciwość, a to zarabiane kwoty. Jest to typowe dla naszego narodu, kiedy sam zarabiasz porównywalnie z właścicielem dziennika to życzysz mu powodzenia, wiesz że to jest realne, bo przecież sam tyle masz, ale więcej? Na pewno to poleceni za niego robią, na bank oszukuje, naciąga, mami, kręci...Wtedy taki użytkownik woli się już nie chwalić(bo przecież w naszym kraju to przestępstwo, można tylko narzekać!) tylko robić swoje, a samemu szukać osób, sposobów i metod by zarabiać więcej.

Dzięki robieniu tasków da się zarabiać fajne kwoty, ale po pierwsze trzeba nad tym trochę posiedzieć, a po drugie muszą być dostępne jakieś taski. No i potrzeba chęci, ja sam robię je raczej w kratkę, ale akurat w tym miesiącu parę ciekawych tasków było więc coś tam zarobiłem, zdarzały mi się lepsze wyniki ale w tym roku jeżeli chodzi o CrowdFlower to mój rekord $230 za ten miesiąc Smile

[Obrazek: Screenshot_7.png]


RE: Dorabiamy do wypłaty! - minerwa90 - 29-05-2017 11:20

Osoby które chcą zarabiać na prowadzeniu bloga, zachecam do poczytania bloga o nazwie "jak założyć bloga "http://jak-zalozyc-blog.pl/hosting-dla-bloga-przedstawiamy-najlepszy-hosting-dla-blogerow/


RE: Dorabiamy do wypłaty! - xela94 - 05-06-2017 16:06

Pollado! Może przyjąłbyś żółtodzioba pod swoje skrzydła?


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Pallado - 07-06-2017 09:29

Mały update. Cały czas działam, nic się nie zmieniło Wink

Clixsense/neobux:

Zobaczyłem fajne taski z tłumaczeniem angielskiego na polski i doszedłem do wniosku, ze nie ma lepszego czasu na mały powrót jako, ze angielski ogarniam bardzo dobrze. Tego robiłem na neo ze względu na cenę 0.49$. Clix kilka centów mniej. Z bonusami i prowizjami z poleconych wczoraj udało mi się uciułać ( trochę czasu to zajęło bo w jednym tasku było tłumaczyć 9 zdań ale ze względu na zaawansowaną znajomość języka wystarczyło tylko rzucić okiem na zdanie po ang. i juz wiedziałem co napisać) ~ 43$. Polecam taski jeżeli ktoś ogarnia angielski, bo są cały czas. Druga co do wielkości dniówka buxów.

Aliexpress:

Wpadło,9,45$. Powoli zaczynają eż zatwierdzać pieniążki do wypłaty.

Kryptowaluty:

Sprzedałem ethereum i ltc z zyskiem ~1200zł. Piękny czas, wrzuciłem pewną sumę w inną krypto. Podczas spania wzrost wartości o prawie 50% Wink

Zysk na czysto- 352,45$ = 1395,63zł


Dorabiamy do wypłaty! - tomek7912 - 07-06-2017 10:14

Jak to jest z tymi taskami w neobuxie? Ile ich jest, że aż tyle zarabiasz?


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Pallado - 07-06-2017 10:33

Zarówno na neo jak i clixsense taski zawsze są te same bo z jednej platformy, crowdflower. Różnią się minimalnie ceną, ale same serwisy mają też różne bonusy od zarabiania więc można samemu wybrać. Minusem neo jest to, że nie mamy możliwości zarabiania z ankiet i dużo słabiej z reklam. Akurat wczoraj były taski z rodziny translate aż po 0,49$. Wszystko zależy od tego czy w dany dzień są jakieś interesujące, dobrze płatne i w miarę proste zadania. Trzeba samemu sprawdzać, czytać instrukcję i dojść do wniosku czy są do zrobienia.


RE: Dorabiamy do wypłaty! - piotr358 - 05-07-2017 16:27

Hej , zarejestrowałem się z reflinka , napisałem wiadomość na gg , nic nie wypełniam narazie , Pozdro Smile