Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dorabiamy do wypłaty! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dorabiamy do wypłaty! (/Temat-Dorabiamy-do-wyplaty-142641)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Pallado - 11-02-2017 21:34

Quotta full, czyli zacząłeś ankietkę, ale w trakcie osiągnęła ona maksymalną liczbę uczestników. Też mi się to niestety czasami zdarzaWink Oczywiście nie kwalifikuję się wszędzie, bardo często z ankiety wywala. Na gg wysyłałem każdemu poleconemu podstawowe zasady, których trzeba sie trzymać żeby zminimalizować ryzyko wyrzucenia z ankiety. Sprawdź sobie a jeżeli są jakieś niejasności to wal na gg, będzie łatwiej Wink

PS: dzisiaj np. zero ankiet jak dotąd.


RE: Dorabiamy do wypłaty! - ged321 - 11-02-2017 21:54

Wyślij mi to jeszcze raz jak masz gdzieś zapisane w txt. Z góry dzięki.


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Pallado - 14-02-2017 00:06

Clixsense:

Weekend u dziewczyny, więc za wiele nie naklikałem Wink Dzisiaj zero ankiet, za to kilkadziesiąt dobrze płatnych tasków, które dały bardzo zadowalająca dniówkę- 10,32$

Zarobek na czysto- 41,28zł

Pisałem wczesniej, że wrzuciłem 250$ w dwa hyipy- Passive Loans i Palmills. Gdyby ktoś był ciekaw, to cały czas ładnie, na czas wypłacają i rozwijają się (stosunek wpłat-wypłat i rosnąca liczba inwestorów). Myślę że jeżeli ktoś chce coś wrzucić w tego typu programy, to są to dobre opcje.


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Pallado - 15-02-2017 00:39

Clixsense:

Dzisiaj jedna, krótka ankieta od Orange za 0,85$ i kilkadziesiąt tasków. Łącznie udało mi się zarobić 6,23$.

W samym lutym już prawie 100$. Pięknie się ten miesiąc rozwija Wink

Zarobek na czysto- 25,54zł


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Tcep - 15-02-2017 10:28

(15-02-2017 00:39)Pallado napisał(a):  Clixsense:

Dzisiaj jedna, krótka ankieta od Orange za 0,85$ i kilkadziesiąt tasków. Łącznie udało mi się zarobić 6,23$.

W samym lutym już prawie 100$. Pięknie się ten miesiąc rozwija Wink

Zarobek na czysto- 25,54zł
Bardzo fajnie Ci to idzie. Ja niestety raz miałem ankietę za dolara, a teraz żadnej. Tasków na ten początkujący level niestety też nie ma.. jestem ciekaw czy się to zmieni.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Pallado - 16-02-2017 23:38

Clixsense:

Dzisiaj podsumowanie z dwóch dni. Wczoraj zero ankiet, kilkadziesiąt tasków. Dzisiaj ankietka o platformach do gier (mam nadzieję, że nadchodzą lepsze dni bo u moich poleconych też całkiem fajnie z ankietami) i 134 taski. Zarobek w dwa dni to świetna sumka- 25,43$ ( w sumie wczoraj tylko ~5$, za to dzisiaj ponad 20$- drugi raz dniówka powyżej dwóch dyszek).

Zarobek na czysto z dwóch dni- 104,26zł

Tcep dużo ludzi się żali na brak tasków na zerowym levelu. Coś się pozmieniało od nowego roku, bo w grudniu wejście na level pierwszy zajęło mi jakieś 3 dni. Miejmy nadzieje, że się ustabilizuje Wink


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Majkel47 - 17-02-2017 14:01

Hej bede sie rejstrowac przez ciebie do Clixsense. Ankiety sa po angielsku czy jest mozliwosc jakiegos spolszczenia? Jaka kwota min wyplaty? Na paypal ?


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Tcep - 17-02-2017 14:15

(16-02-2017 23:38)Pallado napisał(a):  Clixsense:

Dzisiaj podsumowanie z dwóch dni. Wczoraj zero ankiet, kilkadziesiąt tasków. Dzisiaj ankietka o platformach do gier (mam nadzieję, że nadchodzą lepsze dni bo u moich poleconych też całkiem fajnie z ankietami) i 134 taski. Zarobek w dwa dni to świetna sumka- 25,43$ ( w sumie wczoraj tylko ~5$, za to dzisiaj ponad 20$- drugi raz dniówka powyżej dwóch dyszek).

Zarobek na czysto z dwóch dni- 104,26zł

Tcep dużo ludzi się żali na brak tasków na zerowym levelu. Coś się pozmieniało od nowego roku, bo w grudniu wejście na level pierwszy zajęło mi jakieś 3 dni. Miejmy nadzieje, że się ustabilizuje Wink
Fajnie by było. Bo też na to czekam. Na chwilę obecną mam nie całe 3$ z ankiet i reklam. Fajnie jak jakiś task w końcu wskoczy. Jak mogę sprawdzić poziom tak wogole? Poziom nabija się za pomocą wszystkiego?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Majkel47 - 17-02-2017 16:02

Nie ma mozliwosci skrilla a do innych portfeli zadaja zdjecia dowodu :/


RE: Dorabiamy do wypłaty! - Fox90 - 17-02-2017 16:10

Skrill będzie na dniach, PayPal nie wróci, a bez niego to zarabianie przynajmniej tylko na ankietach nie będzie już jakieś mega opłacalne, bo same prowizje wyniosą z 20zł(wliczając wypłatę na konto bankowe).