Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Unikalny Sklepik(Facebook)-Sprzedam-Kup-Zleć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Unikalny Sklepik(Facebook)-Sprzedam-Kup-Zleć (/Temat-Unikalny-Sklepik-Facebook-Sprzedam-Kup-Zlec-142636)

Strony: 1 2 3 4


RE: Unikalny Sklepik(Facebook)-Sprzedam-Kup-Zleć - Ogniemimieczem - 08-01-2017 13:49

Nie spodziewam się że ktoś będzie chciał tylko 40 grup na konto
2,5 zł płacę chłopakowi za konta na face- reszta to moja robota jeśli pozwolisz mi zarobić to 5 zł od konta, 2 dni maksymalnie. Sporo mam zleceń jak na sam początek.


RE: Unikalny Sklepik(Facebook)-Sprzedam-Kup-Zleć - piotrgk4 - 08-01-2017 13:53

@[ogniemimieczem]
Czyli 75zł za wszystko?
Mi pasuje Smile
(konta mają stałą datę urodzin czy również mi podasz takie informacje?)


RE: Unikalny Sklepik(Facebook)-Sprzedam-Kup-Zleć - Ogniemimieczem - 08-01-2017 13:56

(08-01-2017 13:53)piotrgk4 napisał(a):  @[ogniemimieczem]
Czyli 75zł za wszystko?
Mi pasuje Smile
(konta mają stałą datę urodzin czy również mi podasz takie informacje?)
@[piotrgk4]
Super Smile
Konta mają różną datę urodzin, wyscrapuje Ci także te informacje jako bonus dodam Ci po 50-100 osób do znaj na konto oraz jakaś aktywność na gimbusiarskich fanpage w celach wiarygodności Wink


RE: Unikalny Sklepik(Facebook)-Sprzedam-Kup-Zleć - piotrgk4 - 08-01-2017 14:54

@[Ogniemimieczem] Cieszę się bardzo Smile Nie musisz się śpieszyć z realizacją tego zamówienia ponieważ konta na razie nie są potrzebne Smile
Jak skończysz to napisz mi na pw wraz z namiarami na przelew (paypal lub przelew bankowy)


RE: Unikalny Sklepik(Facebook)-Sprzedam-Kup-Zleć - JustinTime - 08-01-2017 18:17

5 kont poprosze jak naszybciej prosze o pp na pw


RE: Unikalny Sklepik(Facebook)-Sprzedam-Kup-Zleć - Ogniemimieczem - 08-01-2017 20:21

@[JustinTime]

Pisałem Pw Wink


RE: Unikalny Sklepik(Facebook)-Sprzedam-Kup-Zleć - qwertybsk - 09-01-2017 12:56

Puste konta, z lekkim stażem w Twoim asortymencie bym znalazł?


RE: Unikalny Sklepik(Facebook)-Sprzedam-Kup-Zleć - Ogniemimieczem - 09-01-2017 13:22

Puste konta sam kupuje, a potem je uzupełniam według waszych zaleceń, więc nie za bardzo Przyjacielu. Jedynie w ofercie to co powyżej.


RE: Unikalny Sklepik(Facebook)-Sprzedam-Kup-Zleć - kamilowskii - 12-01-2017 20:11

Polecam serdecznie usługi kolegi @Ogniemimieczem. Szybko, sprawnie i w miłej atmosferze Smile


RE: Unikalny Sklepik(Facebook)-Sprzedam-Kup-Zleć - saq714 - 13-01-2017 06:01

Jaki przedział wiekowy przy zaproszeniach? I płeć?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka