Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki bank wybrać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Jaki bank wybrać? (/Temat-Jaki-bank-wybrac-142628)

Strony: 1 2


Jaki bank wybrać? - KzuM - 08-01-2017 08:01

Witam, ostatnio gdy podjąłem się pewnego zlecenia za które mam dostać wynagrodzenie nie wiem jaki bank wybrać. Poda ktoś + i - tych banków?:
-skrill
-payza
-PayPal


RE: Jaki bank wybrać? - trybulski - 08-01-2017 10:45

To nie są banki.


RE: Jaki bank wybrać? - KzuM - 08-01-2017 18:27

(08-01-2017 10:45)trybulski napisał(a):  To nie są banki.

No nie są, ale nie wiem po co to piszesz... Mało postów? Każdy wie o co chodzi więc po co zbędne posty?


RE: Jaki bank wybrać? - trybulski - 08-01-2017 18:29

Z góry przepraszam, ale myślałem sądząc po ilości Twoich postów, żę tego nie wiesz. Mój błąd - przepraszam.


RE: Jaki bank wybrać? - KzuM - 08-01-2017 19:07

Wybaczam


RE: Jaki bank wybrać? - Captain - 08-01-2017 19:27

Na payza często w przypadku zarobków z wielu różnych serwisów są wysokie prowizje, w sensie payza sporo zabiera do swojej kieszeni. Więc ten procesor odradzam.

PayPal wymaga jakichś weryfikacji z rachunkiem bankowym, a po przekroczeniu kwoty rocznego obrotu (wynosi ona okolo 10 tys zlotych) weryfikacji dowodem osobistym.

Na temat Skrilla natomiast niewiele wiem.


RE: Jaki bank wybrać? - ged321 - 08-01-2017 20:43

Wydaje mi się że PayPal najpopularniejszy.


RE: Jaki bank wybrać? - radmatuszewski - 08-01-2017 20:58

A w jakiej walucie to wynagrodzenie? Jeśli w jakiejś zagranicznej to może najpierw sprawdź ile kasy zabierze ci przewalutowanie w każdym z tych "banków".


RE: Jaki bank wybrać? - adrian018 - 09-01-2017 19:57

PayPal lub skrill, payza ma dużo prowizji + nie jest tak popularna, obecnie bardzo popularny jest skill, więć skoro nie określiłem czego oczekujesz od tego procesora, to poczytaj sobie w googlach na temat skrilla. Smile


RE: Jaki bank wybrać? - nitram - 09-01-2017 20:36

Ja bym się zastanawiał między Paypalem a Skrillem i jeden i drugi po pewnym czasie wprowadza weryfikacje, jeden i drugi ma prowizje (Paypal) mniejsze. Do Skrilla możesz wyrobić sobie kartę (płatna) i wtedy albo sobie karta wypłacasz w bankomacie pieniądze, albo płacisz tą kartą za zakupy w sklepie.