Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM]PaidVeal - nowy hit zarobkowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM]PaidVeal - nowy hit zarobkowy (/Temat-SCAM-PaidVeal-nowy-hit-zarobkowy-142598)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: PaidVeal - nowy hit zarobkowy - Sahya - 26-01-2017 22:19

(26-01-2017 22:16)Cromiell napisał(a):  To w jakim celu widnieje informacja na ten temat? (tabelka na stronie głównej)

Żebyś się zastanawiał jak to aktywować Jerk
Może po prostu tego jeszcze nie wprowadzili. Albo nie ma za dużo tych reklam i by się nie opłacało wykupowanie tego?


RE: PaidVeal - nowy hit zarobkowy - Cromiell - 26-01-2017 22:21

Pierwsza opcja wydaje się najbardziej sensowna beka No nic, dzięki za informację.


RE: PaidVeal - nowy hit zarobkowy - kubagrzybowski - 27-01-2017 08:04

Opcja i tak jest nieopłacalna, po prostu nic by nie wniosła do programu tj. w AT, tam kupiłem i zmarnowałem kasę pewnie dlatego admin jej nie wprowadził bo nic nie dawała


RE: PaidVeal - nowy hit zarobkowy - SmigolMarek - 28-01-2017 10:48

(26-01-2017 20:39)kubagrzybowski napisał(a):  
Cytat:You need to have minimum 1600 BAP to be able to receive daily paid ads.
Czyli przy tej ilości jesteś w pierwszej grupie zarobkowej, nic nie inwestowałeś więc twoje zdobyte punkty utrzymują się przez pewien czas, powiem szczerze że niewiem czy takie jest założenie programu czy tak ma działać ale tak jest, podejrzewam że 1620BAP zaczęło by ci spadać.

Nowość w programie - potwierdzenia wypłat użytkowników

Potrzeba 1600 by otrzymywać reklamy jak bym miał nawet 1601 to by mi zabierało normalnie. Tak czy siak nic to nie zmienia ponieważ klikanie reklam tutaj to jakieś 30 sekund życia, przynajmniej dla pierwszej grupy


RE: PaidVeal - nowy hit zarobkowy - kubagrzybowski - 28-01-2017 14:26

czas klikania w reklamy w każdej grupie jest taki sam


RE: PaidVeal - nowy hit zarobkowy - SmigolMarek - 28-01-2017 19:46

Tutaj nie chodzi mi o to ile trwa klikanie jednej reklamy lecz wszystkich to się zmienia od ilości reklam reklam dla 20 reklam mi zajmuje 30 sekund na obejrzenie wszystkich


RE: PaidVeal - nowy hit zarobkowy - kubagrzybowski - 28-01-2017 22:15

(28-01-2017 19:46)SmigolMarek napisał(a):  Tutaj nie chodzi mi o to ile trwa klikanie jednej reklamy lecz wszystkich to się zmienia od ilości reklam reklam dla 20 reklam mi zajmuje 30 sekund na obejrzenie wszystkich

właśnie do tego zmierzam, ale nie chciałem głośno o tym mówić fakt jest faktem w 2-3 min dziennie wy-klikasz wszystkie płatne i bonusowe reklamy, sprawdzisz zyskiTongue
A potem możesz iść na piwoimpreza


RE: PaidVeal - nowy hit zarobkowy - Zagee - 29-01-2017 05:50

Cześć wszystkim.
Rozważam wejście z kwotą 300$, optymistycznie założyłem, że program będzie płacił minimum 90 dni (myślicie, że są na to szanse?). Na szybko policzyłem, że przy takim załozeniu najlepszą opcją jest calkowity brak dalszej reinwestycji co po 90 dniach daje zysk 120$ (przy reinwestowaniu by utrzymać się w grupie 8, tylko jakieś 80$), dodatkowo bez reinwestowania "na zero" wychodzę po 50.dniach, przy reinwestowaniu po ok.70 dniach. Nawet nie zakładam, że osiągnę 157% ROI - program by musiał działać jakieś 172 dni (5,5 miesiąca). Reinwestowanie w moim wypadku dało by wymierny zysk gdybym miał pewność, ze ten RevShare podziała ponad 3 miesiące, nie wiem czy być aż takim optymistą.


RE: PaidVeal - nowy hit zarobkowy - kubagrzybowski - 29-01-2017 12:31

powiem ci że 100% pewności nikt ci nie da, ja również zakładam że do maja spokojnie podziała i wszystko na to wskazuje, na początku lutego wchodzę z kolejną kwotą ale teraz ok 100$ (więcej nie będę miał wolnego a to i tak lewa kasa z poza netu),


RE: PaidVeal - nowy hit zarobkowy - Zagee - 29-01-2017 13:43

Tak, wiem, że 100% pewności nigdy nie ma, ba, wręcz to wszystko jest w dużym stopniu loterią. Niepokoi mnie natomiast, że na ich profilu fb nie odpowiadają na pytania użytkowników, teraz właśnie zajrzałem i robi to na mnie dość niedobre wrażenie, taka ignorancja co do userów od początku...