Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak usunąć datę komentarzy ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Jak usunąć datę komentarzy ? (/Temat-Jak-usunac-date-komentarzy-142569)



Jak usunąć datę komentarzy ? - DonWestbam - 06-01-2017 23:32

Siema, jest możliwość usunięcia daty komentarzy telefonach ? Jak wchodzę na stronę z komputera to daty nie ma, kiedyś to usuwałem za pomocą display:none ale jak się zabrać za usunięcie daty na urządzeniach mobilnych to nie mam pojęcia ... Używam wtyczki WP Touch Mobile i niestety nadal muszę jej używać Tongue

Dzięki za podpowiedzi !


RE: Jak usunąć datę komentarzy ? - rozekrr - 07-01-2017 18:25

Witaj, znowu kwapię się Ci do pomocy, lub podpowiedzi Smile
Używasz wtyczki popularniej pod mobilną wersję WP, wtyczka ta posiada własne szablony zmieniające wygląd bloga na urządzeniach mobilnych, czy masz je włączone?

Jeżeli tak, to musisz szukać w plikach tej że wtyczki i usunąć zmienną odpowiedzialną za widoczność daty w komentarzach.


RE: Jak usunąć datę komentarzy ? - DonWestbam - 08-01-2017 12:23

Nie wiem czy pamiętasz ale wprowadzałeś mnie w to kiedyś jako mentor Big Grin Dzięki Ci rozekrr jeszcze raz Big Grin

Tak mam włączony szablon pod urządzenia mobilne, ryłem po jego kodach i kilka odpowiedzialnych linijek za date komentarzy znalazłem lecz każda próba edycji kończyła się rozsypaniem strony ..


RE: Jak usunąć datę komentarzy ? - rozekrr - 08-01-2017 12:38

Tak pamiętam, pamiętam Smile
Rozsypanie strony może być z winy że za dużą część kodu usuwasz, spróbuj np. usunąć samą zmienną php comment.


RE: Jak usunąć datę komentarzy ? - DonWestbam - 08-01-2017 21:12

3 godziny zabawy i nic nie wymyśliłem. Problem dalej jest, na dziś sobie to odpuszczam. Na dniach może znowu popróbuję. Zmieniać teraz date tylu komentarzy ... Ale kwas Big Grin


RE: Jak usunąć datę komentarzy ? - DonWestbam - 01-04-2017 12:01

Dzisiaj sobie wróciłem do tematu bo mi się przypomniało Wink Kilka min i pomysł wpadł do głowy Big Grin Może się to komuś przyda.

W edycji motywu mobilnego we wtyczce wchodzimy w custom css i dodajemy:

.comment-time { display: none; }

zapisujemy i po temacie Wink 5