Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Słabo widoczny blog - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Słabo widoczny blog (/Temat-Slabo-widoczny-blog-142556)



Słabo widoczny blog - Pallado - 06-01-2017 19:17

Witam od miesiąca prowadzę bloga pod ppi. Początki były ciężkie ale jakoś udało udało mi się dobić do około 300 wyświetleń dziennie. Po kilku dniach wyświetleń było coraz mniej, potem mój błąd zmieniłem adres bloga i całe indeksowanie od nowa. Teraz praktycznie wszystko moje podstrony sa zindeksowane, a niektóre frazy są na 2-3 stronie google ale wyświeteń ciągle mało, spadło do około 50 dziennie. Ręcznego filtra nie mam, algorytmicznego chyba też nie. Blog dodany do narzędzie webmasterów, mapy przesłane, meta keywords dodane. O co tu może chodzic? Nisza jest popularna i powinno trochę tych wejść być. Ktoś ma jakieś pomysły?


RE: Słabo widoczny blog - rozekrr - 07-01-2017 18:23

Google jest jak kobieta... Smile
Czy blog masz zoptymalizowany pod seo? Czemu nie nadałeś przekierowania ze starej domeny na nową?
Robiłeś jakieś działania seo?

Czynników może być wiele, może nowa domena potrzebuje czasu.


RE: Słabo widoczny blog - Pallado - 07-01-2017 18:31

Przekierowanie zrobiłem takie, że niezależnie z której podstrony ze starego adresu przenosi ludzi do głównej strony nowego. Inaczej nie umiem. Seo raczej też nie robiłem bo za bardzo tego nie ogarniam chociaż coś tam niby próbowałem, dodałęm meta keywords. Jeżeli ktoś się na tym zna to może mała pomoc? Byłoby fajnie Z góry dzięki za odpowiedź Wink

Edit: chyba jednak moze byc filtr gdyz usuwa mi podstrony z indeksu;/


RE: Słabo widoczny blog - rozekrr - 08-01-2017 09:50

To że usuwa Ci podstrony z indexu to nic wielkiego, Google ma takie zawirowania o czym sam się ostatnio nawet przekonałem. Po prostu szuka gdzie wrzucić Twoją stronę w miejsce wyszukiwania.

Wejdź sobie na http://www.seoaudyt.clearsense.pl/ i wykonaj audyt seo. Wyskoczy Ci wszystko co musisz poprawić aby zoptymalizować blog. Nie jest to aż takie trudne, każdy błąd możesz wpisywać w Google i uzyskasz przeważnie odpowiedź, jak to naprawić.

Powodzenia Wink


RE: Słabo widoczny blog - seozgred - 23-01-2017 15:09

(08-01-2017 09:50)rozekrr napisał(a):  Wejdź sobie na http://www.seoaudyt.clearsense.pl/ i wykonaj audyt seo. Wyskoczy Ci wszystko co musisz poprawić aby zoptymalizować blog. Nie jest to aż takie trudne, każdy błąd możesz wpisywać w Google i uzyskasz przeważnie odpowiedź, jak to naprawić.

nie musi. ten link do automatu nic nie da bo audyt trzeba zweryfikowac a tego maszyna już nie zrobi. Wszystko co wypluwa automat może być tez niewłaściwie zinterpretowane przez to coś ...