Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BikeForMe - Realna inwestycja, 3% dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BikeForMe - Realna inwestycja, 3% dziennie (/Temat-BikeForMe-Realna-inwestycja-3-dziennie-142542)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: BikeForMe - Realna inwestycja, firma z Holandii - HerossiK - 14-01-2017 20:40

Tymczasem program dalej się rozwija.
W 18 dni powoli zbliżamy się do 20k$ depozytów.
Dodatkowo admin nawiązał współpracę z liderami z Arabii Saudyjskiej Wink


[Obrazek: ieNeWDP.jpg]


RE: BikeForMe - Realna inwestycja, firma z Holandii - Tixaro - 18-01-2017 15:04

Co firma miała na celu tworząc ten program? W 4 lata zarobili 2 mln czyli idzie im świetnie, a teraz stworzyli taką platformę żeby rozdać własne zarobki?


RE: BikeForMe - Realna inwestycja, firma z Holandii - rafi213 - 18-01-2017 15:19

@Tixaro Ta firma to zwykły rosyjski hyip, fakt wygląda na porządnie zrobiony i powinien popłacić sporo czasu jeśli tylko inwestorów będzie przybywać, jak na razie trochę słabo to wygląda. Ja póki co się przyglądam.


RE: BikeForMe - Realna inwestycja, firma z Holandii - HerossiK - 18-01-2017 16:00

Czy ja wiem czy słabo wygląda? 22 dni - 23k$ depozytów.
Admin cały czas negocjuje z zagranicznymi inwestorami i występuje na forum międzynarodowym więc inwestorów będzie cały czas przybywać.
Jak dla mnie to na ten moment jeden z najlepszych programów jeśli chodzi o inwestycję długoterminową.


RE: BikeForMe - Realna inwestycja, firma z Holandii - rafi213 - 18-01-2017 16:14

Ja odniosłem sie do liczby inwestorów akurat, ale faktycznie to dopiero 20 dni działania programu także myślę że powoli będzie sie rozkręcać .


RE: BikeForMe - Realna inwestycja, firma z Holandii - HerossiK - 19-01-2017 10:52

System niebawem przekroczy 1000 inwestorów Smile

Od 1 lutego startuje tzw. 'Gift Shop' - w skrócie dla użytkowników telegrama mają być rozdawane jakieś bonusy także polecam dołączyć do grupy na telegramie Smile

Stan procesorów na dzień dzisiejszy:
[Obrazek: xfrlZtF.jpg]


RE: BikeForMe - Realna inwestycja, firma z Holandii - 1nw35t0r - 23-01-2017 00:09

Liczby jak na razie nie porażają. Ale fakt że program nie ma jeszcze miesiąca.
Ja na razie jeszcze poobserwuję. Niech nam się rozwija.


RE: BikeForMe - Realna inwestycja, firma z Holandii - HerossiK - 26-01-2017 14:29

[Obrazek: KIvd7OO.jpg]

Tak to mniej więcej wygląda po 30 dniach działalności firmy.
Przypomnijmy, że jest to inwestycja długo terminowa (70dni) a program ciągle się rozwija - co widać po rosnącej liczbie inwestorów i depozytów Wink


RE: BikeForMe - Realna inwestycja, firma z Holandii - HerossiK - 02-02-2017 16:48

W ostatnim czasie zostało wprowadzone kilka nowości:

-został dodany procesor PerfectMoney
-wprowadzono możliwość reinwestycji zarobionych środków
-na dniach ma zostać dodany język Polski

Co więcej, polecam wchodzić na telegrama gdyż będą rozdawane różne nagrody m.in. 1$ na portfel, +5% do deopozytu, skrócenie depozytu o 5 dni, powiększenie naliczeń z depozytu x2 przez 3 dni. Wystarczy wejść i obserwować - https://telegram.me/bikefor_me_news


Tak to wygląda na dzień dzisiejszy, przekroczyliśmy 1500 inwestorów i 40k$ depozytów. Program cały czas ładnie się rozwija Smile
[Obrazek: p33LArY.jpg]


RE: BikeForMe - Realna inwestycja, firma z Holandii - HerossiK - 12-02-2017 21:14

Tymczasem język Polski już na pokładzie.
Wleciało 50k$ depozytów a także dobijamy do 2k inwestorów.
Wypłaty cały czas instant

[Obrazek: F5Hvo70.jpg]