Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jamesr kolejeny oszukista - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: jamesr kolejeny oszukista (/Temat-jamesr-kolejeny-oszukista-142512)



jamesr kolejeny oszukista - Ogniemimieczem - 05-01-2017 12:19

Bez długiego pisania bo już mam dość screeny wszystko pokażą

Wziąłem od niego 30 kont +2 gratisowe.
Robione na jakimś ovh to raz, dwa jakimś cudem gdy logowałem się z 3 maili innych to przekierowywało mnie na 1 profil więc zostało mi z 32 kont dokładnie 10 które sobie sam zweryfikowałem telefonicznie. Powiedział mu o tych kontach dostałem od niego taką wiadomość:

[Obrazek: sorki_za_konta.png]


Jak wspomniałem w temacie sergia, ktoś używał moich kont nagminnie to promocji swojego fanpage, prawie ze wszystkich, niestety zrobiłem tylko jedno zdjęcie ponieważ przy zmianie haseł usuwałem jakąkolwiek aktywność

[Obrazek: uzywanie_kont.png]

Postanowiłem że nie zostawię tego i dowiem się kogo to jest fanpage, ponieważ na dzień w którym aktywnośc powstała dostęp do kont miały 3 osoby jamesr, sergio7(który próbował weryfikować mi konta) i ja.
Wiele mi to nie zajęło bo inteligencją jamesr nie grzeszy co przedstawia screen poniżej.


[Obrazek: jamesr_klamca.png]

Liczę na interwencje administracji w obu przypadkach bo dzięki takim ewenementom jestem już 6 dni w plecy z robotą... Nie wspomnę o licencjach za które też płacę

@[jamesr]

czekam na wyjaśnienie


@[Majka]
@[yazir]
Sory że wy ale was pamiętam po nickach Smile)


RE: jamesr kolejeny oszukista - jamesr - 05-01-2017 14:41

Pisz do mnie na priv oddam konta i hajs, żeby nie było że nie wiem że źle zrobiłem. Tak polubiłem pare zdjęć i nic więcej (może 2 komy) wiem źle zrobiłem oddam kasę ale napisz do mnie na priv


RE: jamesr kolejeny oszukista - yazir - 05-01-2017 16:49

ehhh myślę że mam uczciwą propozycję - wyzerowanie reputacji (jamesr wie dlaczego), 50% ostrzeżeń (wyższe normy miesięczne mamy w tym roku, więc nie mogę rozdrabniać się), no i jakiś miły dopisek pod nickiem (albo w sygnaturce, kwestia do przemyślenia Jerk2) przynajmniej na jakiś miesiąc.
No i oczywiście @[jamesr] zwróci pieniądze dla @[Ogniemimieczem]
Imo brzmi jak dobry plan


RE: jamesr kolejeny oszukista - Ogniemimieczem - 05-01-2017 17:09

@[yazir]

Pieniądze fakt zwrócone, mam dostać zadośćuczynienie w postaci kont, lecz boje się ich chyba użyć Smile


RE: jamesr kolejeny oszukista - ScroX - 05-01-2017 17:19

Ja np dostałem za opóźniony zwrot za poradnik ładny dopisek pod nickiem który widnieje już grubo ponad rok.. ah ta forumowa sprawiedliwość.. Big Grin


RE: jamesr kolejeny oszukista - jamesr - 05-01-2017 20:13

Yazir, jeśli mam zasługiwać na zmniejszenie reputacji ok zgodzę się, może zasługuję lecz nie tylko ja no ale nie wydaje mi się żebym posługiwał na jej wyzerowanie :|


RE: jamesr kolejeny oszukista - yazir - 08-01-2017 12:29

@[Ogniemimieczem] żeby nie było że zapomniałem o sprawie
Reputacja obniżona o ok 50%, dopisek pod nickiem oraz 50% warna


RE: jamesr kolejeny oszukista - Ogniemimieczem - 08-01-2017 14:07

@[yazir]
@[Hybrid1990]
Dziękuje Smile


jamesr kolejeny oszukista - yazir - 08-01-2017 14:10

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.