Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ePay - pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: ePay - pytania (/Temat-ePay-pytania-142507)

Strony: 1 2


RE: ePay - pytania - sitnicki - 11-01-2017 18:07

Raczej wątpię w chwilowe problemy ze względu na brak choćby jakiejkolwiek odpowiedzi na moje emaile.
Po co tyle trzymałem? Po prostu nie dążyłem wypłacić wcześniej, że względu na urobek raptem z 3 dni.
Wcześniej nie korzystałem z tego "operatora" mikropłatności.
Jeśli robią tak co jakiś czas, a jest sporo tego typu postów w sieci, to zbijają z tego niezłą kasę.
Ja ze swojej strony ostrzegam przed ePay.info


RE: ePay - pytania - kubagrzybowski - 11-01-2017 22:13

szkoda btc i twojego trudu;/


RE: ePay - pytania - Arkadio1994 - 11-01-2017 22:17

Polecam sprawdzić czy w polu gdzie są BTC nie ma czegoś takiego widniejącego : "Automatic Payout is paused"

Możliwe że automatyczne wypłaty masz ustawione jako nieaktywne, dlatego też nie wysyłają Ci btc na konto, warto to sprawdzić.
Zakładka " Withdrawal Settings" pole "Automatic payout" jest aktywne czy nie? Jeżeli nie to radziłbym to zmienić.


RE: ePay - pytania - sitnicki - 12-01-2017 00:33

Ja nie znajduje takiej opcji, możesz sprawdzić 1LXv9qf4qmRXzHLsB6KhyFboWXQJeNVEbb konto nie jest zabezpieczone hasłem Smile


RE: ePay - pytania - Arkadio1994 - 12-01-2017 10:57

możliwe że nie masz zabezpieczonego konta hasłem, nie mam zielonego pojęcia, ja takiego problemu nie posiadam


RE: ePay - pytania - Kakenik - 23-01-2017 18:11

Udało się komuś otrzymać wypłatę z epay.info jakoś na dniach? Od kilku dni prośba wypłaty utrzymuje mi się w requestach