Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ePay - pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: ePay - pytania (/Temat-ePay-pytania-142507)

Strony: 1 2


ePay - pytania - szymon1051 - 05-01-2017 01:35

Wolę tu napisać bo z suportem ich się nie dogadam Smile.

1) Do wypłaty środków w BTC trzeba mieć 0.002 BTC. Teraz pytanie jak zdeponuje/wpłacę tam BTC to dopiszą mi się do salda w BTC i będę mógł wypłacić razem z wcześniej zgromadzonymi środkami?
Pytam bo na niektórych systemach jest tak że wpłata jest oddzielnie od zarobku Smile.

2) Oni tam polecają jakiś strony do zarobków.
Wszystkie tam polecane strony mają potem możliwość wypłaty na ePay?


RE: ePay - pytania - Arkadio1994 - 05-01-2017 13:29

1. Odnośnie minimum to możesz je zmienić. W zakładce "Withdrawal Settings" przy btc masz taką zębatkę w prawym dolnym rogu okienka odnośnie btc, tam możesz zmienić, najniższy próg jaki możesz ustawić to 0.0001 BTC (10k satoshi)
Odnośnie wpłat to Ci niestety nie pomogę, ale warto zmienić na najniższy próg i ustawic automatyczne wypłaty, czyli każdego poniedziałku.
2. Wszystkie strony polecane przez Epay są powiązane z nimi, przez ich skrypt wypłat. Czyli inaczej mówiąc, wszystkie strony polecane przez Epay, wypłacają na Epay

ps. jak byś chciał jakieś fajne kraniki płacące na epay to napisz na priv coś podeślę Smile


RE: ePay - pytania - Serkownik - 05-01-2017 15:09

minimum 200satoshi zeby placili to i mi mozesz podeslac
bez min wyplaty 10k czy tam 20k tylko od razu


RE: ePay - pytania - Arkadio1994 - 05-01-2017 20:03

Troszku słabo sprecyzowane. 200 co ile? co minute, 15 minut, godzine? bo nie wiem na co liczysz, że zarobisz na kranikach miliony?


RE: ePay - pytania - sitnicki - 09-01-2017 18:30

Mam kłopot z wypłaceniem kasy przez ePay.

Po kliknięciu na "request withdrawal", wypłaty nie widać ani w "Pending Withdrawals" ani tym bardziej na koncie.
Na stronie widzę, że coś przerabiali. Mam nadzieję, że nie poszło w próżnie 1 000 000 satoshi.
Ktoś miał już taki problem? Napisałem w południe do suportu ale jak dotąd milczą.


RE: ePay - pytania - kubagrzybowski - 10-01-2017 21:01

dzisiaj też był jakiś problem z faucetami bo nie szły wypłaty na moje konto teraz niby wszystko dobrze a tobie już wypłacili???


RE: ePay - pytania - sitnicki - 10-01-2017 23:14

Nic nie wypłacili, to chyba SCAM, brak również jakiegokolwiek kontaktu od strony supportu
Sami zobaczcie jeden z moich adresów: 1LXv9qf4qmRXzHLsB6KhyFboWXQJeNVEbb
Zobaczcie na widniejący balans, potem historię oraz Pending Withdrawals.
Takich adresów mam więcej, na żaden nie poszła wypłata od kilku dni.


RE: ePay - pytania - rachman - 10-01-2017 23:20

@sitnicki a oni nie płacą w wyznaczone dni? Musisz mieć minimum ustawione i w któreś dni wysyłkę robią z tego co kojarzę...

edit: sorki to chyba z faucethub mi się pomyliło...


RE: ePay - pytania - sitnicki - 10-01-2017 23:34

Minimum było, akurat na tym adresie ze 150 000 satoshi,
Zobacz poszczególne CLAIMy z faucetów są, ale balance jest 0 i total paid 0 w pending nic nie ma.
To miała być moja pierwsza wypłata z ePay'a na innych kontach miałem 1 000 000 satoshi i nic Sad


RE: ePay - pytania - kubagrzybowski - 11-01-2017 07:05

zobaczymy może to chwilowe problemy techniczne kiedyś mieli podobny problem, a po drugie po co trzymałeś aż tyle BTC na takim koncie;/