Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nagrywanie na youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Nagrywanie na youtube (/Temat-Nagrywanie-na-youtube-142484)

Strony: 1 2 3


Nagrywanie na youtube - weider91 - 04-01-2017 17:01

Witam, mam do Was krótkie pytanie, mianowicie czy dobrym pomysłem by było nagrywanie na Polskim youtubie przez obcokrajowca, który bez jakiegokolwiek akcentu mówi po polsku? mogłoby to jakoś przyciągnąć widzów ? pieniądze na dobry sprzęt do nagrywania itd jest. Zostało wymyślić dobra niszą(w sumie to jest najważniejsze) a później może jakaś współpraca z top youtuberami odnośnie występów np w ulicznych sondach,czy innych materiałach, co za tym idzie auto promocja kanału itd... warto??


RE: Nagrywanie na youtube - piotrgk4 - 04-01-2017 17:03

Nie


RE: Nagrywanie na youtube - Ogniemimieczem - 04-01-2017 17:05

To się przyjęło i nawet było sławne Big Grin Więc dlaczego by nie
Jerk2Jerk2







RE: Nagrywanie na youtube - BuySellProfit - 04-01-2017 17:14

Owszem, jeśli ten obcokrajowiec jest jakąś modleką z dużymi ekhm ekhm, inaczej wątpię, żeby ludzie to oglądali Lol


RE: Nagrywanie na youtube - weider91 - 04-01-2017 17:21

żeby nie było, nie jest muzułmaninem Smile w sumie, to oprócz tego czarnoskórego Naturala, który w krótkim czasie zdobył 200tys+ subów, nie ma nikogo.. nie podałem żadnego tematu, a Wy piszecie od razu, że nie Smile


RE: Nagrywanie na youtube - konrad123456789 - 04-01-2017 17:26

Czemu nie, zawsze możesz spróbować, tylko znaleźć odpowiedni temat, bo nagrywając różne, vlogi, pranki, i inne, źle wpływa na pozycjonowanie (algorytmy yt), więc celować w jeden temat, najlepiej gdzie bedą oglądać to dzieci


RE: Nagrywanie na youtube - BuySellProfit - 04-01-2017 17:29

Możesz uczyć swojego ojczystego języka ludzi nim zainteresowanych, myślę, że byłoby spoko Smile


RE: Nagrywanie na youtube - weider91 - 04-01-2017 17:51

Myślałem nad nauką języka, ale sam dysponuje podstawowym, pisać nie potrafi, ani czytać w swoim ojczystym języku, prawie całe życie w Polsce (23 w PL) Smile trzeba z dobrym tematem uderzyć, o którym można jakiś dłuższy okres nagrywać, a w między czasie coś innego by się wymyśliło. Pranki na dzień dzisiejszy odpadają, gdyż za duże ryzyko jest zagrożenia życia Smile)


RE: Nagrywanie na youtube - rachman - 04-01-2017 21:02

Cytat:obcokrajowca, który bez jakiegokolwiek akcentu mówi po polsku
Jeśli w sensie że atrakcją ma być że obcokrajowiec naumiał się polskiego to ch...wa to atrakcja.
Jeśli w sensie że ma dobry pomysł na nagrania to nie kumam co za różnica czy to małpa, Chińczyk, Polak, ufoludek, czy inny obcokrajowiec?


RE: Nagrywanie na youtube - weider91 - 04-01-2017 22:44

(04-01-2017 21:02)rachman napisał(a):  
Cytat:obcokrajowca, który bez jakiegokolwiek akcentu mówi po polsku
Jeśli w sensie że atrakcją ma być że obcokrajowiec naumiał się polskiego to ch...wa to atrakcja.
Jeśli w sensie że ma dobry pomysł na nagrania to nie kumam co za różnica czy to małpa, Chińczyk, Polak, ufoludek, czy inny obcokrajowiec?

Wiesz, dla Ciebie nie będzie to nagrywane indywidualnie, jest setki tysięcy innych ludzi z innym podejściem, których może to zainteresować, aczkolwiek jeszcze nie mam tematu nagranego, więc póki co orientuje się Smile