Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Siema wchodzimy w NeoBux ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Siema wchodzimy w NeoBux ! (/Temat-Siema-wchodzimy-w-NeoBux-142476)

Strony: 1 2 3 4


RE: Siema wchodzimy w NeoBux ! - bugibugi - 07-01-2017 15:54

0,50$ na konto wpadło Big Grin


RE: Siema wchodzimy w NeoBux ! - Fox90 - 07-01-2017 22:14

Kupiłem 95 referali, pierwszego dnia wyszło mi avg 1,71, codziennie jest mniej, dzisiaj jest 4 dzień i już jest tylko 1,01, miałem ambitne plany co do tego programu, ale im więcej czytam opinii, wpisów na forach oraz widząc jak to u mnie wygląda to coraz bardziej w to wątpię i chyba na tych 95 refach i koncie standard zakończy się ta moja przygoda, dobrze będzie jak nie strace za dużo Smile


RE: Siema wchodzimy w NeoBux ! - erqin - 07-01-2017 23:24

Kiedyś bardzo poważnie bawiłem się w Neobuxa. System jest tak stworzony, że i tak w ostateczności wyjdziesz na minus, chyba że ma się dużo bezpośrednich poleconych a nie RR.


RE: Siema wchodzimy w NeoBux ! - Zawadson - 08-01-2017 00:35

Tak naprawdę jedyne co jest super w Neobuksie to ekspresowe wypłaty.


RE: Siema wchodzimy w NeoBux ! - Lukasz5555 - 08-01-2017 00:39

Nie polecam neobuxa, kiedyś tam zarabialem i gdy tylko zacząłem obracać większe kwoty to mi zabierali pieniądze e efekcie czego miałem saldo na minus


RE: Siema wchodzimy w NeoBux ! - Fox90 - 08-01-2017 00:51

Szkoda, że wcześniej o tym nie poczytałem, a z drugiej strony dobrze że jednak na samym początku mojej przygody z tym programem dzięki innym osobom z większym doświadczeniem jestem w stanie zrezygnować nie tracąc za dużo. Pozostaje tylko czekać ile stracę na tych refach Smile Dobra rzecz z tego jednak też wynikła, bo przekonałem się że można na tej stronie zarabiać więcej na taskach niż w Clixsense i że wypłaty są szybkie, więc jakieś plusy i to nie małe są Smile


RE: Siema wchodzimy w NeoBux ! - Zawadson - 08-01-2017 17:47

Nie zapominaj o bonusie za każdego zarobionego dolara w Crowdflower.Smile
Na standardowym koncie jest 15% a na goldenie 30%.

A z wynajętymi poleconymi jest tak, że albo masz standard lub golden i tracisz, albo wydajesz 3500 zł na ultimate i zarabiasz jakieś grosze.


RE: Siema wchodzimy w NeoBux ! - Fox90 - 08-01-2017 21:22

(08-01-2017 17:47)Zawadson napisał(a):  Nie zapominaj o bonusie za każdego zarobionego dolara w Crowdflower.Smile
Na standardowym koncie jest 15% a na goldenie 30%.

A z wynajętymi poleconymi jest tak, że albo masz standard lub golden i tracisz, albo wydajesz 3500 zł na ultimate i zarabiasz jakieś grosze.
Gdyby nie ten bonus, zarobki na Clixsense byłyby może porównywalne z tymi na Neobux. Premia dzienna na Clixsense to 16% przy koncie premium, a tutaj 15% więc jest tak samo i nawet premia $5 za zarobienie $50 z tasków na Clixsense nie niweluje różnicy jaką jest chociażby cent więcej za task na Neoubux.
Gdyby ci RR coś klikali to bym skusił się na goldena i zwiększanie ich liczby, ale to nie ma sensu, więc 30% nie będę miał, ale te 15% to mi spokojnie wystarczy Smile
Przeczytałem ostatnio temat na forum Neoubux gdzie gość ma konto od 4 lat, włożył ponad $10k i dalej jest słabo, to się w ogóle nie opłaca, a więc autorowi dziennika zalecam poszukanie czegoś innego i odpuszczenie sobie Neobuxa jeżeli chodzi o zarobek na RR.


RE: Siema wchodzimy w NeoBux ! - Zawadson - 08-01-2017 21:58

No ładnie ładować 10 000 dolarów w boty, które najwidoczniej są narodowości greckiej. Lol

Czyt. są leniwe.


RE: Siema wchodzimy w NeoBux ! - Fox90 - 09-01-2017 01:08

Zleciłem sobie pierwszą wypłatę z Neobux i po sekundzie na koncie, do tego o wiele mniejszy limit wypłat(chociaż te $6 na Clixsense to też nie dużo) i lepiej płatne taski. Szkoda, że dopiero teraz się tutaj przeniosłem, ale jak to się mówi lepiej późno niż wcale. Teraz tylko jeszcze liczyć na to by na RR nie stracić za dużo Smile