Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zielony Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zielony Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. (/Temat-Zielony-Challenge-30-dni-Youtube-Skracanie-142470)

Strony: 1 2


Zielony Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. - war43 - 04-01-2017 12:44

Temat "Oryginalny":
@[ZbysiuK]
http://zarabiam.com/Temat-Challenge-30-dni-Youtube-Skracanie-142304

"Halo halo, Panie! Czemu odgapiasz?! Tosz to plagiat!"
A więc tak:
Od pewnego czasu kompletnie nie wiem za co mam się chwycić.
Nie wychodzi mi praca nawet w dziedzinie, która zawsze przynosiła mi dość ciekawy pieniądz, a mianowicie w Erotyce.


Tak więc postanowiłem spróbować metody, która wymaga więcej pracy i być może pozwala zbudować pasywny dochód.

• Facebook się buntuje.
• Instagram się buntuje.
• DateZone się buntuje, a w dodatku zżera multum internetu z karty SIM.
• A więc pozostało dawno zapomniane przeze mnie w kwestii zarabiania: YouTube

Dzień 1.
Próby i testy, bo praktyka czyni mistrza.


Co zrobiłem:

Dodałem 69 filmów na kanał.
Wszystkie filmy pobrałem z YouTube, zmieniłem tytuły, dodałem opisy i tagi.
Jako, że to pierwszy raz, to 3-4 godziny z życia wyjęte.

Po 2 godzinach zaobserwowałem około 300-400 wyświetleń, lecz 0 kliknięć w link?
Dlaczego?
Nie dodałem "http" przez co linki nie były klikalne.

Zanim zdążyłem je zmienić, kanał został usunięty za "nieodpowiednie treści"


Wnioski:

• Dodawać "http://" przez linkiem.
• Unikać filmów z ładnymi dziewczętami przed kamerką.

Zarobek:

0$






Dzień 2.
Prób i testów ciąg dalszy - bo wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe.


Co zrobiłem:

Dodałem 141 filmów.
Tym razem zostawiałem oryginalne tytuły.
Dodawałem tylko tagi i opisy.

Podzieliłem dodawanie na trzy cykle, przy czym za każdym razem szukałem filmów w inny sposób.
Ma to na celu znalezienie najlepszej metody szukania tematyki filmów.

Efekty po 12 godzinach:
•Szacunkowa liczba wyświetleń: 140
•Kliknięcia w link: 0


Wnioski:

• Kiepsko zachęcam ludzi do kliknięcia w link zamieszczony w opisie - POPRAWIĆ!
• Muszę nadal szukać lepszych metod na znalezienie tematyki filmów.

Zarobek:

0$



RE: Zielony Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. - dzemba - 04-01-2017 13:35

(04-01-2017 12:44)war43 napisał(a):  ...Od pewnego czasu kompletnie nie wiem za co mam się chwycić...

.. wiec lecę na cudzych pomysłach i liczę na miliony!

Życzę niepowodzenia w takich przedsięwzięciach.


RE: Zielony Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. - master4 - 04-01-2017 13:49

dzemba Czepiasz się, to jest jedynie metoda promocji skracanych linków która jest od dawna znana. Tak samo można powiedzieć o wszystkich, którzy mieli ero FP, spamowali na grupach, mają blogi PPA/PPI itd.
A autorowi powodzenia, życzę filmiki z jakiejś konkretnej kategorii czy jak leci? Od siebie polecam wtyczkę vidIQ która pomaga przy SEO na yt.


RE: Zielony Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. - war43 - 04-01-2017 13:50

(04-01-2017 13:35)dzemba napisał(a):  
(04-01-2017 12:44)war43 napisał(a):  ...Od pewnego czasu kompletnie nie wiem za co mam się chwycić...

.. wiec lecę na cudzych pomysłach i liczę na miliony!

Życzę niepowodzenia w takich przedsięwzięciach.
______________________________
"lecę na cudzych pomysłach"

• Twoim zdaniem na całym świecie jest tylko jedna osoba, która zarabia poprzez skracanie linków czerpiąc link z YouTube?

• A może jest tylko jedna osoba, która zajmuje się re-uploadem cudzych filmów w celach zarobkowych?

• A może w ogóle YouTube jest zbyt małym serwisem, aby mogły na nim zarabiać dwie, lub więcej osób?



"Liczę na miliony"

Przeczytałem to i tak sobie myślę:
"kurde.. może mam sklerozę, ale nie pamiętam abym coś takiego napisał"

No więc wracam do swojego wpisu.
Czytam go raz, drugi, trzeci i myślę, że jak będę się rejestrował do lekarza rodzinnego, to poproszę od razu o skierowanie do okulisty - bo we wpisie także nie widzę ani słowa na ten temat.

A więc, czy ze względu na moje liczne schorzenia mógłbyś przytoczyć fragment napisanego przeze mnie tekstu, który mówi o tym, że liczę na miliony?
Albo przynajmniej tysiące?



"Życzę niepowodzenia w takich przedsięwzięciach."

Dziękuję.
Wzajemnie. Smile

******************************************************
@[master4]
(04-01-2017 13:49)master4 napisał(a):  [...]
filmiki z jakiejś konkretnej kategorii czy jak leci? Od siebie polecam wtyczkę vidIQ która pomaga przy SEO na yt.

Z tematyką filmów różnie.
W pierwszym cyklu pobrałem filmy z "najpopularniejszych w USA" - tu problemem były tagi, więc straciłem na to sporo czasu.
Pod kątem średniej liczby wyświetleń ten cykl zajmuje drugie miejsce.

W drugim i trzecim zaś pobrałem X filmów pod konkretną tematykę, dzięki czemu mogłem użyć tych samych tagów w każdym z nich.

Wtyczkę za chwilkę zobaczę, bo do tej pory o niej nie słyszałem - dziękuję Smile


RE: Zielony Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. - master4 - 04-01-2017 13:57

Za pomocą wtyczki podejrzysz jakie filmik ma tagi i w łatwy sposób je skopiujesz do siebie Smile Jakbyś miał jakieś pytania to pw.


RE: Zielony Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. - ZbysiuK - 04-01-2017 18:01

Mnie to tam cieszy ze ktos sie mna inspiruje, aczkolwiek samemu wstydzilbym sie zalozyc identyczny temat, czulbym się żalosnie Tongue

Mimo to, powodzenia Wink


RE: Zielony Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. - war43 - 04-01-2017 18:30

Żałośnie czułem się pracując 40 godzin tygodniowo i wykonując polecenia człowieka, który używał mózgu rzadziej, niż nerd penisa.
Teraz czuję się... Normalnie Smile

Pracuję, testuję różne metody, a z czasem mam nadzieję, że zacznę coś zarabiać - jak się nie uda, to zwyczajnie zmienię cały sposób na zarobek. Smile

Przy okazji:

Dzień 3.
Wyświetleń coraz więcej, choć zarobku nadal zero.


Co zrobiłem:

•Dodałem 39 filmów w jednej tematyce. Tym razem trochę bardziej o nie zadbałem. (Tytuł, Tagi i opis zawierający słowa kluczowe)
•Dodałem 28 filmów w drugiej tematyce. Tu było trudniej z opisem i tagami, jednak też się jako-tako postarałem.
•Ogarnąłem wtyczkę do Chrome, którą polecił mi master4

Wnioski:

• Wciąż nie mam pojęcia jak zwrócić uwagę widzów na link w opisie. Obecnie posiadam ~400 wyświetleń i ani jednego kliknięcia. Tak więc po weekendzie będę musiał to ogarnąć.

Zarobek:

0$



RE: Zielony Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. - ZbysiuK - 04-01-2017 19:57

(04-01-2017 18:30)war43 napisał(a):  ...Żałośnie czułem się pracując 40 godzin tygodniowo i wykonując polecenia człowieka, który używał mózgu rzadziej, niż nerd penisa.
[/align]

Może i używał, ale nadal to ty u niego pracowałeś Smile

@topic

Jeśli chodzi o nieodpowiednie treści to z tego co mi się wydaję wystarczy ustawić ograniczenie wiekoweSmile


RE: Zielony Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. - war43 - 04-01-2017 20:15

(04-01-2017 19:57)ZbysiuK napisał(a):  
(04-01-2017 18:30)war43 napisał(a):  ...Żałośnie czułem się pracując 40 godzin tygodniowo i wykonując polecenia człowieka, który używał mózgu rzadziej, niż nerd penisa.
[/align]

Może i używał, ale nadal to ty u niego pracowałeś Smile

@topic

Jeśli chodzi o nieodpowiednie treści to z tego co mi się wydaję wystarczy ustawić ograniczenie wiekoweSmile

Może i używał, ale nadal to ty u niego pracowałeś Smile

W przeciwnym wypadku nie czułbym się żałośnie - a w końcu tego właśnie dotyczyła moja wypowiedź.


Jeśli chodzi o nieodpowiednie treści to z tego co mi się wydaję wystarczy ustawić ograniczenie wiekoweSmile
Do tego już doszedłem. Smile
Teraz kombinuję bardziej nad tym, jak zwrócić czyjąś uwagę na link w opisie.


RE: Zielony Challenge 30 dni. Youtube - Skracanie. - Itachi198 - 21-05-2017 13:52

Jak Ci to idzie? Będzie coś z tego dziennika? Big Grin