Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja co polecacie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja co polecacie (/Temat-Inwestycja-co-polecacie-142454)

Strony: 1 2


Inwestycja co polecacie - mankaston14 - 03-01-2017 20:36

W co polecacie zainwestować żeby jakiś grosz był. Najlepiej coś o niedużym ryzyku. Mam do "wywalenia" 800zl Lol Dodam, że nie inwestowałem jeszcze nigdy, dlatego szukam jakiejś opinii.


RE: Inwestycja co polecacie - mankaston14 - 03-01-2017 22:09

Git Jerk2


RE: Inwestycja co polecacie - rachman - 04-01-2017 11:24

Nie duże ryzyko? Weź pod uwagę że jeśli istnieje choćby niewielkie to i tak możesz stracić kasę. Co za różnica czy procent utraty kasy to 1 czy 90% skoro i ta może na Ciebie trafić Wink

Poczytaj i wejdź w to co choć trochę ogarniesz czy to zakłady czy revy czy hyipy innego typy to poradziłbym wpakować gdzieś jedną część i gdzieś drugą część by zdywersyfikować źródełko Wink


RE: Inwestycja co polecacie - Drukarz - 04-01-2017 11:59

Ja też szukam jakiegoś fajnego sposobu na pomnażanie kasy, jednak raczej w kierunku ulokowania gdzieś, jednak też nie orientuję się w tych tematach.


RE: Inwestycja co polecacie - mariomax - 04-01-2017 12:52

Jeśli moge?- to poleciłbym dwa programy Skyllex i RazzletOn opisy są na forum. Jeśli ktoś chce to mogę pomóc w założeniu i prowadzeniu konta--pisać na priv.


RE: Inwestycja co polecacie - Dzipsiok87 - 05-01-2017 08:51

Poczytaj u mnie na blogu może coś znajdziesz dla siebie


RE: Inwestycja co polecacie - Captain - 05-01-2017 09:02

Sprawdź to: http://zarabiam.com/Temat-Zainwestuj-w-buxa-Ryzyko-duzo-mniejsze-niz-revshare-139693

Ryzyko dużo mniejsze niż w revshare, choć nadal jest, jak w każdej inwestycji, wiadomo.


RE: Inwestycja co polecacie - mankaston14 - 06-01-2017 00:31

Cos musze, bo 80zl to cale nic a trzeba cos z zyciem robic Big Grin Huh


RE: Inwestycja co polecacie - KrzysztofKozubek - 06-01-2017 16:58

Ja cisne i polecam dwa programy recyclix i zf.
Wiecej info na priv lub na moim blogger, znajdziesz szybko Wink


RE: Inwestycja co polecacie - Czaq - 06-01-2017 17:36

Inwestycje w revszery, recyclixy poleciłbym odpuścić. Moim zdaniem ryzyko nie warte zachodu.
Natomiast uderzyłbym bardziej w samodoskonalenie chociażby swojej strony, bloga, kanału który zwróci Ci się może i faktycznie po woli ale rozwiniesz się przyszłościowo.
Dodatkowo reklamując programy partnerskie(tu polecę @[treepay.pl] )masz możliwość zarobku nawet 10x większego niż swój wkład.
Pozdrawiam