Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paytup LTD- system płatności elektornicznych 3% dziennie na zawsze - paytup.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Paytup LTD- system płatności elektornicznych 3% dziennie na zawsze - paytup.com (/Temat-Paytup-LTD-system-platnosci-elektornicznych-3-dziennie-na-zawsze-paytup-com-142437)

Strony: 1 2 3


Paytup LTD- system płatności elektornicznych 3% dziennie na zawsze - paytup.com - patrynio - 03-01-2017 13:08

[Obrazek: 728x90-3.gif]

Nazwa programu: PAYTUP LTD- system płatności elektronicznych

Plany inwestycyjne: 3% dziennie (naliczanie od poniedziałku do piątku)
Minimum inwestycyjne: 10$
Akceptowane systemy płatności: PerfectMoney, Payeer, AdvCash, Bitcoin
Wypłaty (manualne/aut.): instant

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:

Program znalazłem na zagranicznym forum. Jak dla mnie świetnie przygotowany pod kątem graficznym, dopracowany językowo. Dużym autem jest język polski, który nie jest żywcem przetłumaczony z translatora. Strona bardzo czytelna i unikatowa patrząc na inne strony HYIP.
Prześledziłem dużo komentarzy dotyczących tego programu i naprawdę ciężko znaleźć coś negatywnego. Z moich obserwacji program jest na monitorach od około 80 dni (na innym forum około 20 stron dot. potwierdzonych wypłat).
Pierwsze wypłaty na monitorach pojawiły się już 27 października a na forach około 10 października. Przebijając się przez szereg świątecznych HYIP'ów ten wygląda najbardziej zachęcająco.
Na stronie dostępny jest również support online, który odpowiedział mi w ciągu 16 sekund co jest dużą zaletą.
Strona pobiera 1,5% od wpłaconej kwoty do programu. Program nie składa automatycznie depozytu. Aby zainwestować należy wejść w zakładkę "zarządzanie funduszem" i określić kwotę inwestycji.
Program poleconych - 10% zainwestowanej kwoty.

Rejestracja w programie:
Polecony

Czysty link:
paytup.com

Pamiętajmy, że każdy taki program niesie za sobą ryzyko.


RE: Paytup LTD- system płatności elektornicznych 3% dziennie na zawsze - paytup.com - patrynio - 04-01-2017 16:03

[Obrazek: tkC64Kq.png]
Wszystko działa, wypłaty instant. Polecam i zapraszam do rejestracji.


RE: Paytup LTD- system płatności elektornicznych 3% dziennie na zawsze - paytup.com - abrzyski88 - 05-01-2017 09:07

Program fajny jestem z refa jednak u autora tego opisu, który najzwyczajniej skopiowałeś i wkleiłeś że swoim reflinkiem.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka


RE: Paytup LTD- system płatności elektornicznych 3% dziennie na zawsze - paytup.com - xxamaranthxx - 10-01-2017 15:14

Platforma PaytUP przede wszystkim spełnia funkcję procesora płatniczego- pieniądze wpłacane do systemu nie są z góry wrzucane na żaden procent, sami decydujemy czy i jaką kwotę z naszego salda chcemy zainwestować i taka jest inwestowana na 3% dziennie. Zdecydowanym plusem programu jest dodatkowe źródło dochodu w postaci kantora wymiany walut, rzeczywiście zweryfikować możemy że istnieją opłaty od wymiany- serwis zarabia 1,5%. Na chwilę obecną mimo wszystko program bardziej funkcjonuje jako HYIP niż jako procesor płatniczy ale jeśli użytkownicy programu będą korzystać z niego jako kantorka to ma szansę podziałać naprawdę długo (wypłata na dowolny procesor jest darmowa). Program ma naliczenia dożywotnie jest to o wiele bezpieczniejsza opcja niż możliwość wyciągnięcia wkładu początkowego (nie dojdzie do sytuacji w której użytkownicy zaczną panikować i wypłacać swoje depozyty). Zwrot z inwestycji już po 34 dniach roboczych, program każdorazowo informuje nas mailowo o nowych naliczeniach. W przyszłości planują wprowadzić karty debetowe, możliwość wypłaty bezpośrednio na kartę VISA (konieczna weryfikacja konta).

Podsumowując PaytUp LTD to system płatności elektronicznych z wewnętrznym kantorem i opcją inwestowania części lub całości pieniędzy w rynek Forex. Pieniądze przelewać można wewnątrz systemu między użytkownikami ciekawą opcją jest możliwość przyznawania refbacku wśród osób poleconych (osoby zainteresowane programem zapraszam do kontaktu).

[Obrazek: dAjZvc.png]
[Obrazek: 8sBN4R.png]


RE: Paytup LTD- system płatności elektornicznych 3% dziennie na zawsze - paytup.com - xxamaranthxx - 17-01-2017 19:24

Naliczenia jak w zegarku, żadnych negatywnych opinii myślę że program warty uwagi.

[Obrazek: n1VKk0.png]


RE: Paytup LTD- system płatności elektornicznych 3% dziennie na zawsze - paytup.com - sircreed - 17-01-2017 19:56

Mam pytanie da radę uzupełnić konto inną walutą niż $ ?


RE: Paytup LTD- system płatności elektornicznych 3% dziennie na zawsze - paytup.com - xxamaranthxx - 17-01-2017 20:01

Tak, do wyboru masz: USD, EUR, BTC, GBP i RUB.


RE: Paytup LTD- system płatności elektornicznych 3% dziennie na zawsze - paytup.com - sircreed - 17-01-2017 20:37

No właśnie nie mogę uzupełnić innej waluty niż $, w portfelu uzupełnij na zielono mam tylko przy $ reszta szara.

ps. już doszedłem co i jak


RE: Paytup LTD- system płatności elektornicznych 3% dziennie na zawsze - paytup.com - mattxx - 27-01-2017 23:11

Odświeżę nieco temat, gdyż w mojej ocenie jest wart uwagi. Dzisiaj dorzuciłem jeszcze 100$. Przekonuje mnie popularność programu (liczne wpłaty na dość znaczne kwoty) oraz funkcjonalność (kantor oraz system płatności). Moim zdaniem cały system jest bardzo dobrze przygotowany - spodziewam się dobrego zarobku Smile


RE: Paytup LTD- system płatności elektornicznych 3% dziennie na zawsze - paytup.com - DGHubert - 27-01-2017 23:56

del