Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sergio7-Oszukista (brak słów) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Sergio7-Oszukista (brak słów) (/Temat-Sergio7-Oszukista-brak-slow-142430)

Strony: 1 2


RE: Sergio7-Oszukista (brak słów) - mikuss - 03-01-2017 20:11

(03-01-2017 19:54)Ogniemimieczem napisał(a):  Oddał pieniądze bez procentu mimo wszystko nie polecam go, postaram się bardzo by ten syf którego narobił będzie się za nim ciągnął do końca kariery na tym forum. 4 dni stracone, Pozdrawiam odpowiedzialnego 16-letniego handlarza

@[Majka] Czy kolega sergio swoja ignorancją nie zasłużył na opcję zakazu handlu na forumSmile


RE: Sergio7-Oszukista (brak słów) - Ogniemimieczem - 05-01-2017 11:23

Dowiedziałem się kto używał moich kont do promocji swojego fanpage Smile
Kolega który sprzedał mi te konta czytaj
@[jamesr]

Poniżej przypomnę i dodam dowód
[Obrazek: uzywanie_kont.png]

[Obrazek: jamesr_klamca.png]

@[mikuss]

Błagam pomóż mi z nimi bo już nie daje rady z domorosłymi handlarzami...


RE: Sergio7-Oszukista (brak słów) - mikuss - 05-01-2017 11:48

@[Majka] Kombinator jeden z drugim chyba już wystarczająco się postarali o nagrody % i zakazy handlu na forum bo to co robią to już czysta i jawna kpina ....

Ogniemimieczen nie wiem co Ty masz takiego pecha, czy tak przyciągasz jak zło takich agentów


RE: Sergio7-Oszukista (brak słów) - Ogniemimieczem - 05-01-2017 12:12

@[Mikuss]

Musze najwidoczniej założyć oddzielny temat dotyczący tego drugiego małego oszukisty.
Głupie to takie...


RE: Sergio7-Oszukista (brak słów) - Majka - 05-01-2017 17:49

Chłopacy spokojnie. Widzimy tematy i analizujemy w ekipie. Odpowiednie informacje już poszły do wskazanych osób.


RE: Sergio7-Oszukista (brak słów) - Soplica - 18-01-2017 22:21

nie jest zły tylko trochę zwleka z wysłaniem danych do konta.


RE: Sergio7-Oszukista (brak słów) - Assasinoo - 18-01-2017 22:47

A to łobuz, powinien oddać z procentami conajmniej 500 zł, za to, że straciłeś kilka dni na czekanie... czemu on nie ma jeszcze bana? 4




RE: Sergio7-Oszukista (brak słów) - makecash - 18-01-2017 23:01

Oszust oszustem był będzie i zostanie...

Jak dostanie bana to zrobi nowe konto Undecided

@ogniemimieczem Ty to chlopak masz pecha pokerface


RE: Sergio7-Oszukista (brak słów) - Ogniemimieczem - 19-01-2017 11:59

@[makecash]

Bywa, jednak sam wiem jak to jest. Bez okłamywania mam z 10 zleceń dziennie od chłopaków z forum i ciężko mi się jest wyrobić, ale każdemu dzień straty wynagradzam kontem więcej czy większą ilością czegoś co zamówili. Jakoś nie staram się ich olewać dla 30 zł ...