Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Domena na zewnętrznym hostingu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Domena na zewnętrznym hostingu (/Temat-Domena-na-zewnetrznym-hostingu-142381)



Domena na zewnętrznym hostingu - seba274 - 02-01-2017 15:19

Witam. Chcę się upewnić czy na pewno dobrze przekierowałem domenę z nazwa.pl na hosting mintshost.pl. Aktualnie gdy wchodzę na swoją stronę mam napis:
"The resource requested could not be found on this server!"

A więc zrobiłem tak:
1. Na nazwa.pl na mojej stronie dołączyłem dwa DNSy zewnętrzne(xxx.biznes-host.pl, xx2.biznes-host.pl, oczywiście coś innego jest zamiast xxx).
2. Na mintshost.pl zalogowałem się na swój serwer i dodałem domenę poprzez "Dodaj domenę do konta".
3. Potem utworzyłem do domeny bazę danych i konto FTP.
4. No FTP wgrałem wordpressa.

Czekam już około 24h.

PS Może zamiast xxx.biznes-host.pl i xx2.biznes-host.pl powinienem dać sam adres IP ich, bo mam podane w danych serwera?


RE: Domena na zewnętrznym hostingu - Vasaki - 02-01-2017 15:27

ns3 i ns4 pewnie tam jest Big Grin
To wystarczy w sumie co zrobiles.
Aktualizacja DNS moze potrwać do 70h zalezy od dostawcy internetu Smile

P.S. sprawdz czy dobrze wpisales jeszcze raz wszystkie dane i adres domeny Smile


RE: Domena na zewnętrznym hostingu - seba274 - 02-01-2017 15:35

Chyba wszystko dobrze uzupełniłem, ale jeszcze się spytam dla pewności. Przy dodaniu domeny na hosting tylko wpisałem nazwę domeny, ponieważ nic innego tam nie było. To wystarczy?


RE: Domena na zewnętrznym hostingu - Prizmo* - 02-01-2017 15:50

Nic więcej nie trzeba wpisywać,poczekaj aż DNS się odświeża.


RE: Domena na zewnętrznym hostingu - rachman - 02-01-2017 16:23

Zazwyczaj do 48 godzin wszystko gra. Ustawianie rzadko dłużej trwa w praktyce