Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook Baza e-mail !!! POMOCY! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook Baza e-mail !!! POMOCY! (/Temat-Facebook-Baza-e-mail-POMOCY-142368)



Facebook Baza e-mail !!! POMOCY! - heyo87 - 02-01-2017 01:23

Witam Serdecznie.
Zakupiłem ostatnio na olx bazę e-mail z fb w celach reklamy swojego fanpage.
Problem polega na tym że baza tych adresów składa się z @facebook.com.

I teraz moje pytanie jak tego użyć aby zaprosić fanów do mojego fanpage?

Dodam jeszcze że jak próbowałem przez dodaj kontakty z poczty email --> dodaj z pliku, to wyskakuje mi poniższy komunikat:
"Żaden z adresów e-mail, które zostały przez Ciebie dodane, nie należy do osób mogących wyświetlić i polubić Twoją stronę. Dowiedz się więcej, przechodząc do ustawień swojej strony i sprawdzając ograniczenia dotyczące kraju i wieku".

Proszę o POMOC


RE: Facebook Baza e-mail !!! POMOCY! - heyo87 - 02-01-2017 16:47

Bardzo proszę o odpowiedź kogoś kto zmierzył się z taki problem.


RE: Facebook Baza e-mail !!! POMOCY! - Ogniemimieczem - 02-01-2017 18:26

sprzedał Ci lewą bazę danych, to nie jest e-mail osoby do której on należy lecz przekonwertowany przez facebooka. W żaden sposób moim zdaniem tego nie użyjesz, nawet nie chcę pytać za ile ją kupiłeś.


RE: Facebook Baza e-mail !!! POMOCY! - heyo87 - 02-01-2017 20:07

Tak myślałem że coś jest nie tak, tym bardziej że 0 kontaku ze sprzedawcą, czyli nic nie da się z tym zrobić ?


RE: Facebook Baza e-mail !!! POMOCY! - lordwordemord - 20-01-2017 21:43

już raczej nie bardzo jak nie ma kontaktu, pamiętaj na przyszłość że @facebook.com to tak na prawde nie mail Smile