Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: 2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) (/Temat-2020-Cel-Zarobki-rzedu-100-k-zl-miesiecznie-142366)



RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 03-05-2017 10:49

@[mahuzz]

Za dużo ich by tutaj w poście wymieniać także łap screena od maila ze sklepu Tongue


[Obrazek: f55577b1ae60f4159c2935c3a5df2454.png]


@[Mariuszeek]

To wczorajsza dniówka moim zdaniem i tak dobra jak na tak słabe nisze ciekawe ile będzie wpadać z tych lepszych. Big Grin Na ogads mają ustawiony inny czas i ,,ich północ'' jest o godzinie 6:00 rano naszego czasu i wtedy też zerują się statystyki, a ja przeważnie rano dodaje wpisy w dzienniku także zawsze będę wrzucać screeny z dnia poprzedniego.


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - mahuzz - 03-05-2017 10:51

@[Lanserek] Dzięki, całkiem fajny zbiór Wink Też się chyba na coś z tej listy zdecyduje Big Grin

Jak ze stawkami na ogads? Ile masz +/- za leada?


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 03-05-2017 11:05

Biorąc pod uwagę wczorajszy dzień to wychodziłoby średnio 0,35 $ za instalacje (na ten moment działam na ppi, może w przyszłości pomyślę nad pin submits) Ogólnie to mam sporo ruchu z nisko płatnych krajów i słabe epc zaledwie 0,12 $, ale spokojnie popracuję nad tym jak tylko dniówki przekroczą wartość kebaba, bo teraz nie ma sensu zbytnio się nad tym rozwodzić lepiej skupiać się na kolejnych niszach i dalszemu skalowaniu Tongue


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - paweuq - 03-05-2017 13:35

@[Lanserek] OgAds obsługuje tylko mobilny ruch czy desktopowy też?


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 03-05-2017 13:46

Desktopowy też Smile


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 04-05-2017 12:17

Dzień 5/33

Cel: 6,74 $ / 100 $

Wczoraj zająłem się głównie stroną pod ogads i jako, że pozostało mi jeszcze sporo do roboty to dziś również mam zamiar nad nią posiedzieć. Jeśli mowa o stronie to bardziej długoterminowy projekt i muszę ją jeszcze trochę rozkręcić, ale szkoda byłoby marnować te kilkanaście/kilkadziesiąt wejść dziennie może akurat jakiś lead z Francji będzie Big Grin Co do zarobków to wczoraj wpadło tylko 3,56 $ i jako, że wcześniej było trochę więcej to nie wiem czy w nagłówku postów wyświetlać najwyższą dotąd kwotę zbliżoną do osiągnięcia mojego celu, czy po prostu wczorajszą dniówkę... Tongue


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 05-05-2017 15:15

Hej, potrzebuję kilka dni resetu, bo przechodzę teraz bardzo stresujący okres w moim życiu i nie jest to dla mnie odpowiedni czas na takie wyzwanie. Spróbuję sobie trochę odpocząć i wracam do Was we wtorek. Myślę, że będzie to najlepsze rozwiązanie, bo nie widzę sensu by się zamęczać, a nie chciałbym też pogrzebać zarówno samego challenge'a jak i tego dziennika.


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Zarobiony_Koles - 05-05-2017 21:37

To dni, które nie robisz czelendz przesuwasz?


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 09-05-2017 17:14

Dzień 6/33

Cel: 12,20 $ / 100 $

Witam! Smile Urlop (który sam sobie sprawiłem) powoli dobiega końca i muszę przyznać, że była to dla mnie świetna decyzja. Naładowałem sobie akumulatory i jestem gotów by cisnąć dalej. W między czasie trochę się zdziwiłem, bo pomimo iż od przeszło miesiąca nie zaglądałem do moich starych projektów pod suby to same z siebie generują one coraz większe zyski i tak wczoraj dniówka z nich znowu przebiła 200 zł. To jest właśnie piękne w zarabianiu przez internet.

Skupmy się jednak na moim aktualnym projekcie i tutaj także mam powody do zadowolenia, ponieważ pomimo tego, że przez ostatnie dni nic przy nim nie robiłem to padł kolejny mały rekord wynoszący 12,20 $ Tongue Poza tym w zeszłą sobotę dotarły do mnie książki i tak powoli sobie je czytam. Aktualnie dążę do tego by czytać codziennie chociaż te minimum 100 stron. W trakcie czytania wszystkie ,,złote myśli'' i porady podkreślam zielonym mazakiem tak by utrwaliły mi się w pamięci i bym mógł do nich sięgnąć w wolnej chwili. Gdyby nie to to po kilku dniach nie pamiętałbym czego dotyczyła dana książka i nie mógłbym wprowadzić w życie zawartej w niej wiedzy, a chyba po to wszyscy czytamy takie książki.

Ostatnią kwestią którą chce poruszyć jest to, ze w między czasie konsultuje mój plan zarobkowy na ten rok z gościem, który bardzo dobrze zna się na monetyzacji stron internetowych i posiada bardzo dobre rekomendacje. Zobaczymy co tam dla mnie wyczaruje i jak wpłynie to na moje zarobki chociaż cena za jego usługi dla niektórych mogłaby się wydawać nie do przyjęcia to ja mam przeczucie, że ta inwestycja szybko mi się zwróci.

To by było chyba na tyle. Powoli będę starał się przejść do swojego rytmu pracy jednak cały czas będę czekać na kontakt pana speca od monetyzacji bo jestem naprawdę ciekaw co tam dla mnie przygotuje! Smile Wrzucam jeszcze screena z ogads z zarobków z ostatnich trzech dni.

[Obrazek: 7d580a8f696210b1b5a75703957d2223.png]



RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Mariuszeek - 09-05-2017 18:41

Ile już czasu pozycjonujesz itp. te stronki pod ogads? Smile