Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: 2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) (/Temat-2020-Cel-Zarobki-rzedu-100-k-zl-miesiecznie-142366)



RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - NeedDolar - 28-04-2017 20:01

No to czekamy na nowe wpisy Smile Wysokich dniówek życzę i powodzenia Smile


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 29-04-2017 09:07

(28-04-2017 19:34)Zarobiony_Koles napisał(a):  Brzmi ciekawie, pokazał byś statystyki wejść ze storny? Powodzenia!!!

Te staty są z jednego nagranego filmu Smile a stronę mam jeszcze podpiętą pod serwis cpabulid planuję przenieść to na ogads, ale nie mogę znaleźć dobrego landing page pod download plików :/ Co do wejść na tej stronie to aktualnie nie ma czym się chwalić jest to kilkanaście/kilkadziesiąt wejść dziennie, a staty podczas okresu kiedy mnie nie było wyglądały mniej więcej tak:

[Obrazek: 0c0eca37945ff43df473136c2cf6d38c.png]



RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 30-04-2017 06:28

Dzień 1/33

Wczoraj nic spektakularnego się nie wydarzyło, bo dzień upłynął mi na przenoszeniu zaplecza pod suby szkoda by się marnowało zawsze coś tam będzie wpadać i będę mieć więcej środków na rozwijanie projektów pod ogads. Przenoszenie ponad 80 linków to trochę syzyfowa robota... Do tego potem spostrzegłem, że pan spec informatyk przy naprawie lapka pousuwał mi wszystkie programy i musiałem je pościągać i zainstalować od nowa. Od winrara po camstasie,photostopa, adobe after effects, bluestacks itd. także sporo czasu nad tym upłynęło no, ale bez tego ani rusz. Zapytałem też swojego affilate menadżera na ogads czy mają jakiś landing page pod download plików. Gościu chyba był trochę pijany i odpisał mi ,,tak mamy landing page'' i po prostu podał mi link do sekcji na ich stronie gdzie są różne LP xD tylko tam żadnego pod download plików nie ma xD


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Zarobiony_Koles - 30-04-2017 07:46

Idę po Ciebie. Też zrobię wyzwanie 30 dni Począwszy od dzisiaj do końca maja, jeden dzień w zapasie! Ściagamy się u kogo będzie większy progress Smile


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 01-05-2017 09:54

Dzień 2/33

W dniu wczorajszym udało mi się nagrać tylko jedno video mam mieszane uczucia co do kilkugodzinnej zabawy w adobe after effects, aby zrobić ten profesjonalny fake proof, ale mam nadzieję, że z czasem dojdę do wprawy podobno dla wyjadaczy przygotowanie takiego video to góra 1h roboty. Najgorzej jest znaleźć czcionkę z jakiej korzysta dana gra... Dziś spróbuję podwoić wynik i nagrać 2 filmy. W kolejnych dniach planuję przenieś stronkę z cpabulid na ogads, a do tego będę musiał przyszykować ponad 10 LP pod znajdujące się na niej nisze. Planowałem zlecić kolejne wpisy na stronę, ale najpierw muszę zobaczyć jak stoję z budżetem, bo siostrzenica ma w tym miesiącu komunie no i nie mogę jej zawieść. Big Grin Niestety laptop dopiero co odebrany z naprawy, a wczoraj kolejny raz znów sam się wyłączył tak jak wtedy gdy się zepsuł... Mam nadzieje, że nie będzie żadnych niemiłych niespodzianek.

Jestem typem człowieka który zawsze chce więcej, lepiej i szybciej, a niestety przy tym zajęciu nie zawsze się tak da. Można zestawić to z ćwiczeniem na siłowni ten kto ćwiczy na pewno zna te uczucie jak się człowiek zdenerwuje, albo co lepsze zobaczy jakąś ładną panią i od razu trening wchodzi na 110%. Tutaj nie ważne jak dużą masz motywacje film montuje się tak samo długo. Do tego jesteś na łasce algorytmów google i youtube także emocje lepiej odstawić na bok. Tongue


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 02-05-2017 09:32

Dzień 3/33

Cel: 2,67 $ / 100 $

Wczoraj musiałem załatwić kilka spraw i nie miałem zbytnio czasu na pracę. Jeśli chodzi o postęp to odnotowałem pierwszy niewielki wzrost w zarobkach, a więc działamy i czekamy na efekt tej słynnej kuli śniegowej. Czuję lekki motywujący stresik bo wiem, że stać mnie na osiągnięcie tego celu, ale wiem także, że aby go osiągnąć muszę praktycznie codziennie progresować. Smile

[Obrazek: 5d40ec53a96600651a79085548329a19.png]



RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Mariuszeek - 02-05-2017 09:38

Pierwsze zarobki najbardziej motywują Big Grin


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 03-05-2017 09:37

Dzień 4/33

Cel: 6,74 $ / 100 $

Następne video nagrane pozostała jeszcze kwestia związana z montażem. Nic więcej ciekawego się nie działo poza tym, że chyba zaraziłem się od mamy, bo od rana mam gorączkę i chce mi się tylko spać. Zrobiłem sobie kawę mrożoną i zaraz zabieram się do pracy zobaczymy może to mnie postawi na nogi, bo nic dzisiaj mi się nie chce. Poza tym zamówiłem sobie 15 książek i właśnie czekam na ich dostawę, więc niedługo wątek książkowy na stałe zagości w moim dzienniku. Chcę się rozwijać i z każdym miesiącem powiększać swoje przychody i mam nadzieję, że ciągła nauka i studiowanie książek stricte biznesowych mi w tym pomogą. Pamiętajcie jednak, że same czytanie nic Wam nie da. Wiem, że wielu ludzi wyznaje zasadę 10:1 gdzie na każde 10 h działania przypada godzina czytania. Dzisiaj to by było na tyle. Do jutra! Smile


[Obrazek: d5d8507cb30f22ee906a4bcec2e3e0c0.png]



RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - mahuzz - 03-05-2017 10:08

Cytat:Wiem, że wielu ludzi wyznaje zasadę 10:1 gdzie na każde 10 h działania przypada godzina czytania.

W sumie to o tym nie słyszałem.. wypadałoby spróbować Wink

Jakie to książki? Może przeoczyłem, jesli tak to wybacz.


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Mariuszeek - 03-05-2017 10:27

Te 6,74$ to twoja dzisiejsza dniówka? Przecież jeszcze coś wpadnie, jest 11 rano dopiero Tongue

@[mahuzz] książki z serii bogaty ojciec biedny ojciec, Brian Tracy