Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: 2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) (/Temat-2020-Cel-Zarobki-rzedu-100-k-zl-miesiecznie-142366)



RE: 2019 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - twardy - 23-09-2019 14:40

Aj spik london tongue, dont wori


RE: 2019 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - fusek - 23-09-2019 16:34

(23-09-2019 14:23)Lanserek napisał(a):  
(23-09-2019 14:15)twardy napisał(a):  Jakby co to moge wziac kopie poradnika za pozytywna recke Jerk2

Przecież to po angielsku czyli nic nie zrozumiesz, a więc po co ci to? xd

Ma kolegów z kongo biegle mówiących po angielsku


RE: 2019 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - Lanserek - 25-09-2019 21:58

[Obrazek: 6a62a750617cf967059c7464b65ec8c8.png]

lol

Nie mogę się doczekać tej pensji minimalnej 4k w Polsce. Przyjadę i z zarobkami w dolarach będę zatrudniać ludzi za równowartość pensji jaką płaci się teraz ludziom w Bangladeshu. impreza

Znalazłem super porcje nisz whitehat pod usa, ale zabrakło mi teraz kasy na domeny także zajmę się nimi dopiero za tydzień. Smile W tym czasie coś tam majstruje przy polskich stronach i wczoraj jak odcieli mi w nocy internet to rozszerzyłem mój poradnik z 15 do 40 stron z czego się bardzo cieszę. Smile

A w między czasie oglądam wywiady z polskimi przedsiębiorcami na super kanale na yt. Serdecznie polecam cały kanał.






RE: 2019 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - pysioor - 26-09-2019 19:28

(25-09-2019 21:58)Lanserek napisał(a):  [Obrazek: 6a62a750617cf967059c7464b65ec8c8.png]

lol

Nie mogę się doczekać tej pensji minimalnej 4k w Polsce. Przyjadę i z zarobkami w dolarach będę zatrudniać ludzi za równowartość pensji jaką płaci się teraz ludziom w Bangladeshu. impreza

Znalazłem super porcje nisz whitehat pod usa, ale zabrakło mi teraz kasy na domeny także zajmę się nimi dopiero za tydzień. Smile W tym czasie coś tam majstruje przy polskich stronach i wczoraj jak odcieli mi w nocy internet to rozszerzyłem mój poradnik z 15 do 40 stron z czego się bardzo cieszę. Smile

A w między czasie oglądam wywiady z polskimi przedsiębiorcami na super kanale na yt. Serdecznie polecam cały kanał.




Poradnik pozycjonowania stron?


RE: 2019 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - Lanserek - 26-09-2019 19:44

(26-09-2019 19:28)pysioor napisał(a):  
(25-09-2019 21:58)Lanserek napisał(a):  [Obrazek: 6a62a750617cf967059c7464b65ec8c8.png]

lol

Nie mogę się doczekać tej pensji minimalnej 4k w Polsce. Przyjadę i z zarobkami w dolarach będę zatrudniać ludzi za równowartość pensji jaką płaci się teraz ludziom w Bangladeshu. impreza

Znalazłem super porcje nisz whitehat pod usa, ale zabrakło mi teraz kasy na domeny także zajmę się nimi dopiero za tydzień. Smile W tym czasie coś tam majstruje przy polskich stronach i wczoraj jak odcieli mi w nocy internet to rozszerzyłem mój poradnik z 15 do 40 stron z czego się bardzo cieszę. Smile

A w między czasie oglądam wywiady z polskimi przedsiębiorcami na super kanale na yt. Serdecznie polecam cały kanał.




Poradnik pozycjonowania stron?

Tak. Taki tam najlepszy w Polsce. Będzie zawierać minimum 200 stron contentu, moje techniki i sposoby których kilka przedstawiałem za darmo w dzienniku, a więc każdy może ich wartość ocenić.
____________________________________

Btw. wczoraj 120 $ zarobione. Not bad jak na środę czyli mój najgorszy dzień tygodnia, ale ogłaszam, że żadnego poradnika sprzedawać nie będę do póki nie wrócę do 300 $/dziennie.






2019 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie [emoji2] - dxdawid - 26-09-2019 19:48

Oferty na ogads ręcznie ustawiasz? Czy automatyczne? Widze ze stosunek leadow do konwersji masz mega wysoki
U mnie srednio wypada(po uwzględnieniu wszystkich krajów, najwiecej Tych śmieciowych po 0.06$) 1 lead = 0.1$


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: 2019 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - pysioor - 27-09-2019 12:50

Chętnie kupie taki poradniczek, po ile go bedziesz sprzedawal?


RE: 2019 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - zgtrx - 29-09-2019 15:07

Artykuły w większości kupowałeś zawsze, zdarzało Ci się spinnować? Jeśli tak to czym?
Jaki indekser linków byś polecił TERAZ? Zamierzam wykupić do jakiegoś dostęp, ale średnio widzi mi się na ślepo wydawać 60 usd na miesiąc, więc pytam o opinie.

@edit
Przyszło mi na myśl jeszcze zapytać: jak według Ciebie najlepiej linkować? Chodzi mi o treść którą linkujemy, nie ma znaczenia czy linkuje na 10 stronach tym samym artykułem ew. skróconym, czy jednak warto dla każdego linka naskrobać/spinnować coś "oryginalnego"?

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na kolejne posty. Smile


RE: 2019 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - Lanserek - 29-09-2019 21:45

(26-09-2019 19:48)dxdawid napisał(a):  Oferty na ogads ręcznie ustawiasz? Czy automatyczne? Widze ze stosunek leadow do konwersji masz mega wysoki
U mnie srednio wypada(po uwzględnieniu wszystkich krajów, najwiecej Tych śmieciowych po 0.06$) 1 lead = 0.1$


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Popełniłeś błąd przy wybieraniu swojej niszy. Musisz wybierać takie które w https://trends.google.com/trends/ posiadają wyszukiwania z krajów tier1 (US,UK,CA,AU) i wystrzegać się tych które mają same wyszukiwania z tier3.

(27-09-2019 12:50)pysioor napisał(a):  Chętnie kupie taki poradniczek, po ile go bedziesz sprzedawal?

Cena jeszcze nie jest ustalona. Na ten moment skupiam się na pisaniu. Tongue

(29-09-2019 15:07)zgtrx napisał(a):  Artykuły w większości kupowałeś zawsze, zdarzało Ci się spinnować? Jeśli tak to czym?
Jaki indekser linków byś polecił TERAZ? Zamierzam wykupić do jakiegoś dostęp, ale średnio widzi mi się na ślepo wydawać 60 usd na miesiąc, więc pytam o opinie.

@edit
Przyszło mi na myśl jeszcze zapytać: jak według Ciebie najlepiej linkować? Chodzi mi o treść którą linkujemy, nie ma znaczenia czy linkuje na 10 stronach tym samym artykułem ew. skróconym, czy jednak warto dla każdego linka naskrobać/spinnować coś "oryginalnego"?

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na kolejne posty. Smile

Co do artykułów to ostatnie kilka stron dziennika jest poświęcone temu jak pozyskiwać je za darmo. Indeksery mają zazwyczaj niską skuteczność maksymalnie około 30 % i nie opłaca się za nie przepłacać. To czy link zostanie zaindeksowany zależy w 99 % od użytego tekstu czy będzie on skopiowany z innych stron i zespinnowany czy unikalny taki jak w opisanym przeze mnie sposobie. Każdy post powinien zawierać unikalną niepowtarzalną treść. Google dobrze wie kiedy kopiujesz content z innej strony. Wejdz na losową stronę w internecie i skupiuj kilka linijek jej tekstu. Wklej tą treść do google i zobaczysz, że google odnajdzie ją bez problemu.


RE: 2019 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - Leel - 04-10-2019 18:54

[Obrazek: pobrane-33.png]

Tekst z postu wyżej nie zaindeksował się;)