Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: 2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) (/Temat-2020-Cel-Zarobki-rzedu-100-k-zl-miesiecznie-142366)



RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - mahuzz - 02-04-2017 11:12

No i wpadł leadzik Big Grin Gratki Big Grin


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 05-04-2017 22:27

Ostatnie dni spędziłem nad nauką montażu i edycji video tak, aby móc pokazać jak zasoby w grze rosną, aż osiągną np. 999,999 jak można zobaczyć to na wielu filmikach dotyczących hacków do clash of clans. Poza tym wybrałem fajny landing page imitujący generator bonusów do gier i tak jak wcześniej musiałem trochę posiedzieć nad jego edycją, ale obyło się bez większych problemów. Odświeżyłem też swoją wiedzę o Photoshopie i pobrałem program Bluestack imitujący telefon z systemem android. Od jutra wprowadzam rutynę do swojego planu dnia, która będzie składać się z dodania dwóch wpisów na bloga i nagrania dwóch video do promocji. Tyle odnośnie OGADS natomiast jeśli chodzi o ecommerce i shopify to poświęcę na to około 4 godziny dziennie. Chociaż lubię przechodzić do działania od razu to nad tym tematem lepiej jednak się trochę pochylić, bo nie sztuką jest zrobić sklep, który będzie nam przynosił 0 $ zysku. Swoją wiedzę na temat ecom. będę czerpać głównie z thefastlaneforum, blackhatworld i kursu shopify domination.

Myślę, że pierwsze efekty moich działań będzie można zobaczyć za ok. 2 tygodnie. Co do sub sms to przeniosłem swoje zaplecze na inny serwis i wpada te 50-90 zł dziennie, więc łatwo można to zestawić z moimi poprzednimi dniówkami...

Miałem nie poruszać tematu subów, ale ktoś zarzucił ludziom na forum, że nie dywersyfikowali swojego zarobku i teraz płaczą. Ja się z tym zgadzam, dlatego priorytetem teraz dla mnie jest mieć co najmniej 3 źródła dochodu, a będą to:
- SUB SMS
- SHOPIFY
- CPA/CPI


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 11-04-2017 16:29

Dziś takie małe usprawiedliwienie, bo ostatnie 3 dni spędziłem w łóżku nie wiem coś mnie złapało może to grypa żołądkowa? Gorączka, ból brzucha mdłości itd. na szczęście dziś zastosowałem świetny lek czyt. coca-cole i muszę powiedzieć, że od razu lepiej się poczułem jak mi wypaliło żołądek. Big Grin


W między czasie jak dochodziłem do siebie zrobiłem kilka małych rzeczy związanych z zarabianiem, ale teraz najważniejsze jest bym wstrzelił się w tą rutynę 2 posty + 2 filmy dziennie i zobaczymy jak to wszystko się rozwinie. Mam już wybrane swoje ulubione nisze, które na PL zarobiły dla mnie po kilkaset złotych i teraz czas wypróbować je na hamerykańcach. Na początek pójdzie 10 ,,najlepszych'' nisz, a później dołożę do tego jakieś mniej popularne, aby zrobić taki ,,mix''. Wiem, że lubicie duże liczby i na pewno takie się pojawią, ale pamiętajcie, że dochodzenie do nich to jest proces i nie stanie się to w przeciągu jednej nocy.

Skoro dziś taki luźniejszy wpis koniecznie muszę podzielić się z wami kanałem na yt który niedawno odnalazłem i naprawdę jestem pod wrażeniem. Pierwszy raz na yt spotkałem tak wartościowy kanał dotyczący przedsiębiorczości. Uwierzcie mi - jestem przewrażliwiony na punkcie pseudo guru pokroju kiyosakiego, grzesiaka, czy kołcza majka i byle czego bym Wam nie polecił. Pan prowadzący kanał prowadzi firmę w branży ubezpieczeń. Jest multimilionerem i jego rady są naprawdę bezcenne, a co najważniejsze mówi jak jest! Smile

https://www.youtube.com/channel/UCIHdDJ0tjn_3j-FS7s_X1kQ


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 15-04-2017 17:03

Dziś naprawdę krótko. Chciałbym życzyć Wam wszystkim spokojnych i Wesołych Świąt! Smile Nawet jeśli jesteś niewierzący to pamiętaj, że warto podtrzymywać naszą wspaniałą polską tradycję i od czasu do czasu spędzić parę chwil z bliskimi, bo jak powszechnie wiadomo to rodzina jest najważniejsza. Natomiast jeśli jesteś osobą wierzącą to przytoczę tylko krótką polską fraszkę z 18 wieku:

„Ukrajemy szyneczki, umaczamy w chrzanie; jakżeś dobrze uczynił, żeś zmartwychwstał, Panie!

Jakimś wzorem moralnym patrząc na moje sposoby zarobku w internecie nie jestem i nie chcę być hipokrytą, ale muszę przyznać, że sporo prawdy tkwi w powyższym cytacie. Także mam nadzieję, że chociaż jedna osoba, która to przeczyta zastanowi się co tak naprawdę będziemy teraz przeżywać.


A CO U MNIE?

Mam nagranych 7 filmów i jakoś po świętach zobaczymy jakie efekty przyniosą na ten moment wpada dosłownie kilka instalacji dziennie, więc trzeba spiąć poślady i to wszystko SKALOWAĆ!

Swoją drogą wracam do czytania książek na pierwszy ogień planuję zamówić 10 tytułów.

Co polecacie z tematyki biznesu, marketingu, lub rozwoju osobistego? Nie mam pomysłów na żadne lektury. Sad


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Mariuszeek - 15-04-2017 17:14

Bogaty ojciec, biedny ojciec Smile Idealna na początek.


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - paweuq - 15-04-2017 17:52

FastLane milionera Smile


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 15-04-2017 17:57

Obie książki przeczytane Tongue

Oprócz tego reszta książek Kioysakiego i większość Briana Tracy Smile


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Zarobiony_Koles - 18-04-2017 19:27

Przeczytałem jednych "tchem" cały dziennik i jestem pod wrażeniem, tego jak to się fajnie czyta, czyjeś wzmagania. A jeszcze jak komuś wychodzi to i na mojej twarzy pojawiają się rumieńce, Gratulacje sukcesów. Teraz pokaż jak idzie na globalu, jakieś statystyki Smile Dzięki Huh


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 28-04-2017 17:13

Zabawna sytuacja, ale dzień czy dwa po napisaniu ostatniego wpisu coś w laptopie mi siadło i dopiero teraz odebrałem go z naprawy. Big Grin Poza tym, że jestem 80 euro do tyłu to jak pewnie zauważyliście zleciał prawie cały miesiąc, a ja nadal oprócz ładnych słów jestem praktycznie z ręką w nocniku. Napisałem na początku tego miesiąca, że do końca maja dobije do 100 $ dniówki i zdania nie zmieniam od jutra wpisy będą pojawiać się codziennie widziałem ktoś tutaj na forum robi coś w stylu wyzwania 30 dni... Ja będę mieć dokładnie 33 dni na osiągnięcie kolejnego celu zaczynając ponownie od zera. Widzimy się jutro! Smile

Wrzucam staty z tego pechowego okresu:

[Obrazek: 32e2b75358f32f655afaa9e11883232c.png]



RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Zarobiony_Koles - 28-04-2017 19:34

Brzmi ciekawie, pokazał byś statystyki wejść ze storny? Powodzenia!!!