Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: 2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) (/Temat-2020-Cel-Zarobki-rzedu-100-k-zl-miesiecznie-142366)



RE: 2019 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - Lanserek - 10-02-2019 12:36

WCZORAJ

[Obrazek: edfb61749cfeb970b6b036b40118ae4d.png]

Przede mną dość napięty okres w którym będę musiał podjąć dość dużo ważnych dla mnie życiowych decyzji, ale liczę na to, że wszystko ułoży się po mojej myśli i pod koniec roku znowu będę mógł świętować swoje zrealizowane cele. Big Grin

Priorytetem jest dla mnie dojście do tych 500 $ dziennie na ogads.
Następnie rozwój portali w różnych branżach co na ten moment idzie dość powoli, ale wiadomo w zarabianiu na stronach tak jest i trzeba być cierpliwym, aby ten początkowy okres funkcjonowania stron po prostu przeczekać.
Idąc dalej czeka mnie intensywny rozwój swoich aplikacji oraz firmy. 3 apki docelowe jakie będę posiadać na start może nie są jakieś rewolucyjne, ale mają sprawdzony model biznesowy przez co na siebie zarobią. Za to 4 apka będzie miała potencjał na poziomie ubera jeśli chodzi o to jak można jej koncept rozwinąć, ale tutaj wszystko zależy od tego jak dobrze będzie zaprojektowana i napisana od strony kodu, a programowanie to niestety nie jest moja działka. Smile

Możliwe, że moja firma będzie świadczyć jeszcze jakieś usługi z zakresu seo/linkowania, ale działać zamierzam na rynku zagranicznym. Smile

No i tak to się powoli żyje... 100k miesięcznie to cel który musi wpaść pod koniec roku, a jak coś nie będzie szło... TO ZROBIĘ TAK ŻEBY BYŁO DOBRZE. Zawsze stąpałem po kruchym lodzie i wychodziłem z trudnych sytuacji tak więc jestem pewien, ze co by się nie działo to będzie gitara. Big Grin

Ale... zmieniając temat - wczoraj przeczytałem kilka postów grzesiaka na jego fanpage i aż krew się we mnie zagotowała widząc jak się ludzi ogłupia. Serio autentycznie szkoda mi osób które na poważnie słuchają tych rad.

A więc pomyślałem sobie, że w następnym poście wypowiem się raz, a porządnie co tak naprawdę wpływa na ilość zarabianych przez nas pieniędzy, a co nam w tym przeszkadza i zbija nas z tropu.

Nie wiem czy ktoś jest zainteresowany tego typu tematem? Wypisałem sobie już 15 podpunktów które poruszę w następnym poście, bo jak widzę różne posty na fb wielkich coachy, czy filmy na youtube o oszczędzaniu na kawie latte to serio mi ręce opadają. Najlepsze jest to, że wszystkie rady zaczerpnąłem od topowych przedsiębiorców i świetnie się u mnie sprawdziły w świecie realnym, a nie bajkach którymi ludzi się ogłupia w social media. Smile






RE: 2019 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - fusek - 10-02-2019 12:46

Ja jestem. Zresztą uwielbiam tu zaglądać.
Wink Jest jednym z moich 3 ulubionych dzienników Wink


RE: 2019 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - adamcio99922 - 10-02-2019 13:12

Dawaj swoje przemyślenia!

Ps. Przecież trzeba wmówić chodnikom, że są zerami, wówczas będą bardziej skłonni do zakupu nowego poradnika na zmianę życia Jerk2


2019 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - VNMX. - 10-02-2019 20:33

@Lanserek

Używasz jakiejkolwiek formy Paid Advertising? Jak tak to jakiej? Wink

Co monetyzujesz, Whitehat czy blackhat content? Jakieś hacki czy czysto?

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka


RE: 2019 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - xOceanFirex - 11-02-2019 13:41

(10-02-2019 12:36)Lanserek napisał(a):  ... ale tutaj wszystko zależy od tego jak dobrze będzie zaprojektowana i napisana od strony kodu, a programowanie to niestety nie jest moja działka. Smile ...

Ale na szczęście programowanie to jest zdecydowanie moja działka Smile
Zapraszam do współpracy.

A na temat motywacji chętnie poczytam Smile.


RE: 2019 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - rachman - 11-02-2019 23:18

Dawaj dawaj te punkciki, bardziej cenimy tu rady ludzi wdrażających jakąś wiedzę i dzięki niej żyjących w dostatku niż rady ludzi sprzedających... rady Wink


RE: 2019 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - Bartezx1997 - 11-02-2019 23:53

Miło obserwować u ciebie z roku na rok progres, mam nadzieję, że nie zapomnisz o forum jak już będziesz multimilionerem Big Grin


RE: 2019 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - Lanserek - 12-02-2019 16:57

Zasada nr 1: Zarobki rosną mi wprost proporcjonalnie do tego jak bardzo nostalgicznej i nietypowej muzyki słucham.

I tak z angielskojęzycznej muzyki przerzuciłem się na rosyjską. xD

[Obrazek: 9632b5ac55a55648bf0937c65480d276.png]





(10-02-2019 20:33)VNMX. napisał(a):  @Lanserek

Używasz jakiejkolwiek formy Paid Advertising? Jak tak to jakiej? Wink

Co monetyzujesz, Whitehat czy blackhat content? Jakieś hacki czy czysto?

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Nie korzystam z paid trafficu, ale mam ochotę pobawić się trochę reklamami. Z tym, że mam na dysku dwa dobre kursy na ten temat, a więc przetestuje sobie tą metodę już po ich zaliczeniu. Big Grin Co do drugiego pytania to już na nie odpowiadałem i na ten moment jest to 50 % na 50 %.

(11-02-2019 13:41)xOceanFirex napisał(a):  
(10-02-2019 12:36)Lanserek napisał(a):  ... ale tutaj wszystko zależy od tego jak dobrze będzie zaprojektowana i napisana od strony kodu, a programowanie to niestety nie jest moja działka. Smile ...

Ale na szczęście programowanie to jest zdecydowanie moja działka Smile
Zapraszam do współpracy.

A na temat motywacji chętnie poczytam Smile.

Odezwę się tak za miesiąc, ale z tego co pamiętam to już raz gadaliśmy. Smile

(11-02-2019 23:53)Bartezx1997 napisał(a):  Miło obserwować u ciebie z roku na rok progres, mam nadzieję, że nie zapomnisz o forum jak już będziesz multimilionerem Big Grin

Od urodzenia dumny z pochodzenia. Lol


RE: 2019 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - Waldes93 - 14-02-2019 15:17

Polecisz jakiś dobry Seo hosting?


RE: 2019 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - Lanserek - 14-02-2019 16:23

(14-02-2019 15:17)Waldes93 napisał(a):  Polecisz jakiś dobry Seo hosting?

Ja korzystam z https://linuxpl.com/ i https://www.mydevil.net/oferta.html, ale nie mam specjalnego pakietu ,,seo'' tylko zwykłe z dużą pojemnością. Smile