Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: 2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) (/Temat-2020-Cel-Zarobki-rzedu-100-k-zl-miesiecznie-142366)



RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :) - plrafcik - 02-10-2018 17:04

MEGA dawka motywacji dla mnie i innych użytkowników. Widząc takie zarobki to aż chce się robić. Ale z drugiej strony "kurtyny" to po prostu syzyfowa praca, ciągła walka z banami.
Ciągle blackhat, czy już idziesz w stronę white?

Powodzenia i do następnego!!


RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :) - flown - 08-10-2018 22:11

Nie pamiętam czy wspominałeś w temacie: gdzie rejestrujesz swoje domeny?


RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :) - thabast - 08-10-2018 22:25

(18-09-2018 15:51)Lanserek napisał(a):  
(18-09-2018 15:08)plrafcik napisał(a):  2. Jaki hosting używasz? Dla jedno-niszówek szukasz najtańszych domen? Raczej już je nie przedłużasz?

2. Linuxpl.com oraz mydevil.net jak zaczynałem to domeny brałem za free z promocji na nazwa.pl, ale teraz działam na rynku zagranicznym i tutaj staram się wyszukiwać wygasłe domeny natomiast jeśli niczego nie uda mi się znaleźć to z reguły biorę te najtańsze po 1 $ z namecheap'a. Domeny przedłużam tylko wtedy kiedy po roku jeszcze coś zarabiają, ale nie często się to zdarza z racji banów. Big Grin



RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :) - marian123415 - 08-10-2018 22:40

Cześć,
imponująco to wygląda. PowodzeniaSmile
Dwa pytanka mam:
1. Angielski u Ciebie perfect?
2. Posiadasz zdolności webmsteringowe, czy te rzeczone >50 zarabiających stron ktoś stawiał za Ciebie?

Będę wdzięczny i jeszcze raz powodzonkaSmile


RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :) - Chada - 09-10-2018 18:20

Wyszukujesz wygasłe domeny tematyczne związane z daną grą? Np. Clash Royale?
Czy ogólnie tematyka games?
Czym je wyszukujesz?


RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :) - Bartezx1997 - 10-10-2018 19:34

@[Lanserek] Czy mógłbyś wrzucić reupload wtyczki User Experience (lub ktoś kto wcześniej pobrał)?
Byłbym wdzięczny.


RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :) - Lanserek - 11-10-2018 14:36

Mam zapalanie ucha i dzisiaj spałem chyba z 13h. Odpowiem na pytania i wrzucę aktualizacje jak już się lepiej będę czuć. Smile


RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :) - nasgaroth - 11-10-2018 19:06

@[Lanserek] wyczyść PW, mam interes do Ciebie.


RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :) - Zarobiony_Koles - 11-10-2018 20:05

(11-10-2018 14:36)Lanserek napisał(a):  Mam zapalanie ucha i dzisiaj spałem chyba z 13h. Odpowiem na pytania i wrzucę aktualizacje jak już się lepiej będę czuć. Smile

Byku! Mam nadzieje, że nie jesteś z plastiku i jeszcze szybciej wrócisz do zdrowia. Pozdro


RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :) - Lanserek - 17-10-2018 20:09

Cześć,

Ostatnio miałem słabszy okres i niezłe combo w postaci zapalenia ucha + bólu stawów + sporej tragedii w rodzinie także byłem nie do życia. Przez około 2 tyg spałem chyba więcej, niż byłem na nogach. Dodatkowo podczas choroby nie miałem siły sobie gotować i złamałem dietę keto przez co miałem niezłego kaca moralnego, ale już wróciłem na właściwe tory tylko szkoda, że znowu trzeba będzie poczekać, aż się organizm zaadaptuje, aby mieć te benefity w postaci lepszego, bardziej klarownego myślenia itp.

W między czasie chcąc nie chcąc nawet zle się czując to miałem tego lapka pod ręką i udało mi się sporządzić strategię na mój dalszy rozwój, a więc tak:

Aktualne Projekty:

Ogads

[Obrazek: 7da76fea00502f6158aa9a3e2c00ecbb.png]
Bany, bany i jeszcze raz bany. Znowu straciłem z 70 % swoich stron, ale traktuje to już jako element procesu i coś w rodzaju ,,normalnej pracy’’ gdzie trzeba cały czas zasuwać, aby ,,pensja’’ była.

Aplikacja

Trwają prace nad kampanią reklamową na którą wydawałem około 400 $. Kampania jeszcze nie ruszyła, ale powinna być gotowa do końca tego miesiąca.

Nowe Projekty:

Aplikacja nr 2

Skalowanie w biznesie to podstawa dlatego też niedługo wypuszczam drugą aplikacje bliźniaczą w stosunku do pierwszej, ale skierowaną do innej grupy odbiorców i innej niszy. Spodobało mi się dodawanie nazw typu ,,Fire’’ czy ,,Ice’’ do nazw swoich projektów dlatego też moja apka również zawiera tego typu przedrostek i teraz na bazie tego będę budował swoje całe imperium. Big Grin

2 POTĘŻNE Portale

Oba są już w trakcie budowy i będą dominowały w swoich branżach które mają dobry potencjał zarobkowy jak na polski rynek. Gdyby tak nie było to bym się za to nie brał generalnie odradzam startowanie z czymkolwiek tylko pod Polskę.

1000 zł dziennie do końca roku 2018

O ile zdrowie i samopoczucie dopisze to wpadnie luzem. Zapewne bazę do tego będą stanowiły zarobki z ogads, ale doszedłem do tego, że lepiej wyjdę na tym gdy coraz więcej czasu będę poświęcać poważniejszym projektom które może w krótkim terminie nie przyniosą mi wielkiego bogactwa, ale w dłuższej perspektywie ustawią mnie w życiu. Big Grin

Dodatkowo

Przez ostatnie 2 mieś odpuściłem sobie kwestie związane z nauką z racji tego, że miałem mało czasu na cokolwiek, ale od teraz wracam do poszerzania wiedzy i głównym źródłem będą dla mnie kursy z udemy o których info będę wrzucać do dziennika. Smile




(08-10-2018 22:40)marian123415 napisał(a):  Cześć,
imponująco to wygląda. PowodzeniaSmile
Dwa pytanka mam:
1. Angielski u Ciebie perfect?
2. Posiadasz zdolności webmsteringowe, czy te rzeczone >50 zarabiających stron ktoś stawiał za Ciebie?

Będę wdzięczny i jeszcze raz powodzonkaSmile

1. Yes i don't. A tak całkiem na serio to nie wiem czy perfekt, ale na początku gdy przyjechałem do Francji to bez problemu dogadywałem się z ludźmi po angielsku. W tym języku też swobodnie czytam książki czy oglądam różne filmy i odpowiadam przykładowo na maile także wydaje mi się, że angielski mam na dobrym poziomie.

2. Umiejętność obsługi wordpressa + naprawdę minimalne szeroko pojęte zdolności webmasteringowe ogólnie korzystam z gotowych szablonów dla swoich stron czy to tych postawionych na wordpressie czy na html + css.

(09-10-2018 18:20)Chada napisał(a):  Wyszukujesz wygasłe domeny tematyczne związane z daną grą? Np. Clash Royale?
Czy ogólnie tematyka games?
Czym je wyszukujesz?

Tak wyszukuję głównie za pomocą płatnych serwisów takich jak Domcop.com czy RegisterCompass, ale dostęp do tych serwisów mam praktycznie za pół darmo wykupując dostęp do specjalnego działu na konkurencyjnym forum.

(10-10-2018 19:34)Bartezx1997 napisał(a):  @[Lanserek] Czy mógłbyś wrzucić reupload wtyczki User Experience (lub ktoś kto wcześniej pobrał)?
Byłbym wdzięczny.

https://drive.google.com/open?id=1oElrjRg28lWdcfRO4dVXuKLRzkilcFgf

(11-10-2018 20:05)Zarobiony_Koles napisał(a):  
(11-10-2018 14:36)Lanserek napisał(a):  Mam zapalanie ucha i dzisiaj spałem chyba z 13h. Odpowiem na pytania i wrzucę aktualizacje jak już się lepiej będę czuć. Smile

Byku! Mam nadzieje, że nie jesteś z plastiku i jeszcze szybciej wrócisz do zdrowia. Pozdro

Dzięki mordo i życzę powodzenia w twoich poczynaniach! Big Grin