Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: 2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) (/Temat-2020-Cel-Zarobki-rzedu-100-k-zl-miesiecznie-142366)



RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :) - pspsga - 12-02-2018 20:13

Popieram przedmówce!

Fajnie by było widzieć aktualizację co 1-2dni Smile Tylko mam nadzieję , że nie będą to tylko aktualizację w stylu:

- 12.02.2018r. -> Screen z zarobków -> END

Tylko zawsze coś opiszesz swoje działania Big Grin Natomiast osobiście też by mi się podobało , gdybyś w weekendowych aktualizacjach oprócz takich krótszych aktualizacji zawsze znajdował się taki BONUS np. jakiś mini poradnik lub recenzja przeczytanej książki? Cool


RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :) - Lanserek - 17-02-2018 11:54

(12-02-2018 09:56)flown napisał(a):  Jaki masz bounce rate na landing pagach?

Średnio około 40 %, ale różnie to bywa Smile

(12-02-2018 19:39)Zarobiony_Koles napisał(a):  Jak Polska to te miasto z którego wyjechałeś?

Co do formy dziennika oczywiście więcej a mniej treściwie Smile

Pewnie tak, ale zobaczymy jeszcze jak to będzie bo zawsze chciałem zasmakować uroków życia w dużym mieście Big Grin

(12-02-2018 20:13)pspsga napisał(a):  Popieram przedmówce!

Fajnie by było widzieć aktualizację co 1-2dni Smile Tylko mam nadzieję , że nie będą to tylko aktualizację w stylu:

- 12.02.2018r. -> Screen z zarobków -> END

Tylko zawsze coś opiszesz swoje działania Big Grin Natomiast osobiście też by mi się podobało , gdybyś w weekendowych aktualizacjach oprócz takich krótszych aktualizacji zawsze znajdował się taki BONUS np. jakiś mini poradnik lub recenzja przeczytanej książki? Cool

Teraz czeka mnie już tylko stałe linkowanie także nie ma zbytnio co tu opisywać. Co do poradników to kurde napisanie takiego to dla mnie minimum kilka godzin Big Grin


Prace nad apką przebiegają dobrze. Logika działania aplikacji jest już na ukończeniu. Ja w tym czasie podlinkowałem 5 stron i w następnym tygodniu na warsztat biorę następne. Zarobki stoją cały czas na podobnym poziomie.

Btw.

[Obrazek: 8595b0af27fc65ad6d5128c529378f66.png]

A wy jak tam nadal leady z Polski po 6 zł? Jerk


RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :) - pspsga - 17-02-2018 13:04

Zawsze możesz mi wszystko szybko wytłumaczyć , ja będę to pisał i wysyłal Tobie , a ty bedziesz to wklejał do dziennika Big Grin


RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :) - Lanserek - 20-02-2018 10:11

Wczoraj google zbanowało moją główną multiniszową stronę zarabiającą 30 $ + dziennie i kilka pomniejszych zarabiających łącznie około 10-15 $ dziennie.

Z tego co wiem to nie tylko moje strony otrzymały bana, ale też wiele wiele innych dotyczących hacków zwłaszcza jeśli chodzi o te największe nisze.

Bana dostałem koło godziny 16, a wcześniej zdążyłem podliczyć jeszcze dotychczasowy zarobek z tego miesiąca który wyniósł: 4610,21 zł

Szkoda bo byłem na prostej drodze do 100 $ dziennie.

Możecie sobie tylko wyobrazić w jakim jestem teraz humorze. Zawsze o tej godzinie miałem już 10-15 $ na liczniku, a w chwili obecnej mam 2,5 $ Jerk


RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :) - flown - 20-02-2018 10:17

[*]
Łaska google na pstrym koniu jeździ.
Coż, to są właśnie wzloty i upadki earnerów - trzeba sie pogodzić z tym, że czasem pije sie szampana, a zaraz potem dostaje po dupie. Trzeba wstać silniejszym Smile
A jeżeli przez bana masz na myśli filtra to można z tego jeszcze wyjść, przynajmniej tak twierdzą znawcy na forum.


RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :) - pspsga - 20-02-2018 13:46

Mi właśnie też najlepszą stronę z hackami zbanowali Sad


RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :) - twardy - 20-02-2018 13:56

Zapraszam do mypaya Jerk2


RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :) - mahuzz - 20-02-2018 14:14

Popieram @[twardy].



A tak przy okazji: filtr, czy kilkaset pozycji w dół?

Jeśli to drugie, to borykam się ze swoją stroną właśnie przez coś takiego - dwie główne frazy - jedna w ciągu dnia -200 druga +70, potem dzień normy a następnie na odwrót, czasem nawet z top 200 wypada. A była w topce na jednej a na drugiej 5'ta. A czy da sie wyjść z filtra... to zależy z jakiego powodu go dostałeś.


RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :) - Lanserek - 20-02-2018 14:59

(20-02-2018 13:56)twardy napisał(a):  Zapraszam do mypaya Jerk2

To ja zapraszam do pobrania mojej przyszłej apki Heart

(20-02-2018 14:14)mahuzz napisał(a):  Popieram @[twardy].



A tak przy okazji: filtr, czy kilkaset pozycji w dół?

Jeśli to drugie, to borykam się ze swoją stroną właśnie przez coś takiego - dwie główne frazy - jedna w ciągu dnia -200 druga +70, potem dzień normy a następnie na odwrót, czasem nawet z top 200 wypada. A była w topce na jednej a na drugiej 5'ta. A czy da sie wyjść z filtra... to zależy z jakiego powodu go dostałeś.

Strona nie pojawia się już przy żadnych frazach, a była w top 1-3 na kilkunastu niszach. Spadek ruchu o ponad 90 %. Mimo to domena nadal widnieje w wyszukiwarce po jej wpisaniu, ale po tym co przeczytałem na chacie ogads i zagranicznych forach to wczoraj i w zeszły czwartek poleciał mass ban na strony z hackami zwłaszcza na te dotyczące popularnych nisz. Zresztą widzę, że moja konkurencja tak samo dostała po dupie. Jerk

Btw. i tak kiedyś Cie dogonie z zarobkami, wierze.


RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :) - twardy - 20-02-2018 15:04

Masz zamiar "wrocic" do hackow czy przerzucasz sily na te apke?