Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: 2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) (/Temat-2020-Cel-Zarobki-rzedu-100-k-zl-miesiecznie-142366)



RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Zasiu - 17-12-2017 13:57

Oby tak dalej!


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - MoneyNinja - 18-12-2017 02:01

Brawo Mistrzu Big Grin A na poradnik z linkowaniem czekam z niecierpliwością Rolleyes


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 22-12-2017 18:11

Szybki update - na ten moment po podliczeniu wszystkiego średnia dniówka w grudniu wynosi 187 zł co dałoby (jeśli nic się nie zmieni) zarobek na poziomie ok. 5800 zł w tym miesiącu chociaż nie ukrywam, że miło byłoby zamknąć 2k17 z 6000 zł na liczniku Big Grin

Mam już przygotowane na dysku artykuły dla ponad 50 nowych jednoniszowych stron także lecimy z tematem Smile

Do tego przez kilka ostatnich dni testowałem nową metodę która sprawdza się świetnie tylko musiałbym trochę nad nią przysiąść, a teraz nie mam zbytnio na to czasu. Tongue

Wczoraj właśnie przyszła do mnie książka pod tytułem ,,Efekt Kumulacji'' i mimo, że jestem teraz dopiero na 30-stej stronie to już teraz polecam Wam ją w ciemno, bo zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Książka jest właśnie o tym co daje kumulowanie wiedzy, pieniędzy, doświadczenia i systematycznie podejmowanych działań. Smile Nie wiem jakie zarobki przyniesie mi następny rok, ale to co wiem na pewno to to, że podejmę 10 x więcej działania, niż w obecnym!






RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Hexagon. - 22-12-2017 19:13

(22-12-2017 18:11)Lanserek napisał(a):  Mam już przygotowane na dysku artykuły dla ponad 50 nowych jednoniszowych stron także lecimy z tematem Smile

50 jednoniszówek? Widze grubo Big Grin
Wszystko ręcznie zamierzasz robić?


PS. Również czekam na poradnik odnośnie linkowania.


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 22-12-2017 19:53

(22-12-2017 19:13)Hexagon. napisał(a):  
(22-12-2017 18:11)Lanserek napisał(a):  Mam już przygotowane na dysku artykuły dla ponad 50 nowych jednoniszowych stron także lecimy z tematem Smile

50 jednoniszówek? Widze grubo Big Grin
Wszystko ręcznie zamierzasz robić?


PS. Również czekam na poradnik odnośnie linkowania.

Wszystko ręcznie, ale nisze, domeny, grafiki i artykuły mam już gotowe poza tym nie zamierzam tego wszystkiego zrobić w jeden tydzień. Zdaję sobie sprawę z tego, że trochę mi to zajmie, ale plus jest taki, że w większości wybrałem sobie mało konkurencyjne nisze których nie trzeba mocno linkować. Smile


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Ando - 23-12-2017 00:03

Ile wyszukiwań +/- to dla Ciebie "mało konkurencyjne nisze których nie trzeba mocno linkować"? Smile


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - pspsga - 23-12-2017 00:13

Ilość wyszukiwań nie zawsze mówi o konkurencji Smile Są nisze po 10k wyszukiwań , które mają 0 konkurencje , a są także nisze z 4k wyszukiwań gdzie już troszkę trzeba się narobić by wbić do Topki Smile


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Ando - 23-12-2017 10:36

(23-12-2017 00:13)pspsga napisał(a):  Ilość wyszukiwań nie zawsze mówi o konkurencji Smile Są nisze po 10k wyszukiwań , które mają 0 konkurencje , a są także nisze z 4k wyszukiwań gdzie już troszkę trzeba się narobić by wbić do Topki Smile

Zdaję sobie z tego sprawę aczkolwiek wydaje mi się że ta zasada bardziej pasuje do nisz od kilkudziesięciu tysięcy wyszukiwań w górę. Wtedy szukasz właśnie tej perełki która jeszcze nie jest oblegana.


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 01-01-2018 19:42

Dziś minął rok. Rok odkąd założyłem ten dziennik i razem z nim swoją pierwszą stronę internetową, ale od czego to wszystko się zaczęło?

Efekt Motyla

Na forum trafiłem przypadkiem mianowicie oglądałem jakiś filmik na youtube związany z panem Zbysiem Stonogą i tam była wzmianka o zarabiam.com Big Grin

Wszedłem na forum i od razu trafiłem na dziennik @[Zarobiony_Koles] który już wtedy liczył ponad 100 stron i nie mogłem się od niego oderwać. Przeczytałem cały w kilka godzin i byłem w szoku, że ISTNIEJĄ LUDZIE którzy zarabiają w internecie. Big Grin

Nie przyszło mi wtedy jednak do głowy, że ja sam mógłbym się za coś zabrać.

Pierwsze Kroki

Impuls do działania przyszedł gdy @[vasaki] założył swój dziennik-poradnik. Przedtem myślałem, że nie nadaje się do prowadzenia stron internetowych. Myślałem, że to zajęcie dla profesjonalistów, lub pasjonatów.

Zacząłem oczywiście w swoim stylu, od kilku dni męczenia się z hostingiem i instalacją wordpressa tylko po to by następnie spędzić dodatkowe 2 tygodnie nad stroną tak by miała ona ręce i nogi.

No dobrze - udało mi się postawić stronę, ale brakowało na niej artykułów! Szkoda, że nie miałem pojęcia o cenach i pomyliłem termin zwany ilością SŁÓW z ilością ZNAKÓW przez co przepłaciłem za artykuły kilkukrotnie i tak oto kilkaset złotych wyparowało z mojej kieszeni już na starcie, a artykuły były słabej jakości bo pisała je osoba która robiła to pierwszy raz w życiu.

Pamiętam też czasy gdy pisałem do @[mahuzz] tak jak pewnie wielu z Was żeby mi doradził który pomysł na zarabianie sprawdzi się najlepiej Big Grin
Zabawne, że dziś sam dostaję identyczne prośby Big Grin

Gdyby nie to wszystko to zapewne dzisiaj przewracałbym kotlety w mcdonaldzie, a tak?

Zarobek w grudniu wyniósł: 6191,37 zł

Wszystko na full automacie, a raczej automatach Smile

I te uczucie kiedy wstaję i sprawdzam sobie czy wpadło mi wczoraj z 200 czy może 300 złotych Smile

To wszystko wydaje się takie piękne i proste, ale niestety na początku takie nie było i wie to chyba każdy kto próbował pracować w domu. Miałem wiele kryzysów i nawet nie wiecie ile razy chciałem sobie odpuścić w ciągu minionego roku...

Kryzys branży subs sms. Bany na strony, filmy i konta. 3 razy zepsuł mi się laptop no i miałem problemy z netem przez co z 2 miesiące nie mogłem pracować, a do tego wszystkiego doszły spore problemy zdrowotne których tu nie opisywałem, a które znacznie utrudniały mi pracę.

Jakie plany na rok 2018?

Plany mam takie by za rok w grudniu o tej samej porze codziennie wstawać i zamiast zarobionych 200 - 300 zł widzieć 1000 - 2000 zł na liczniku i wiem już teraz, że tak po prostu będzie. Smile

Chciałbym życzyć wszystkim którzy śledzą ten dziennik sukcesów w 2018 roku zwłaszcza ludziom którzy aktywnie działają i których dzienniki śledzę takim jak @[Zawik] i @[patttson] , ale tych osób jest znacznie więcej nie będę tu wszystkich wymieniał.

Zaczynałem dokładnie tak samo jak wy chłopaki i dlatego też wam kibicuję i mam nadzieje, że będziecie konsekwetnie iść do przodu!

A co do Ciebie @[mahuzz] to mam nadzieje, ze ciągle będziesz zaskakiwał mnie coraz wyższymi zarobkami bo zauważyłem, że wtedy moje też idą w górę Big Grin

Co tu dużo mówić? Dziś jeszcze ładujemy silniki, a od jutra DZIAŁAMY i to na coraz większą skalę!


RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :) - patttson - 01-01-2018 20:16

Dzięki! Za rok w grudniu chodziło Ci o grudzień 18 czy 19? Big Grin