Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: 2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) (/Temat-2020-Cel-Zarobki-rzedu-100-k-zl-miesiecznie-142366)



RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 25-07-2017 12:20

Dopiero 13, ale leady fajnie wpadają Big Grin

[Obrazek: 3cce3c2a4bc6077a344a82bcdcfc4277.png]

Plan na dziś to dodać kilka postów na bloga i przygotować tak z 10-15 webów. Miłego dnia wszystkim Smile


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 29-07-2017 16:15

Cześć cały czas kontynuuję pozycjonowanie w sumie to muszę sprawdzić jak tam z pozycjami bo mi konta testowe na serpyou wygasły i nie zdążyłem jeszcze zrobić nowych xD

Poza tym hindusi z seoclerks mi ciśnienie podnieśli typ od którego zawsze brałem wyświetlenia na yt teraz zaczął sprzedawać jakieś śmieciowe wyświetlenia i filmy się po prostu nie wybijały. Potem znalazłem następnego typa i film elegancko wybił się na drugie miejsce na yt w konkurencyjnej niszy, a potem BUM i część wyświetleń dropnęła, a sam film zleciał na drugą stronę w wynikach wyszukiwania Sad

No nic lecimy dalej za 2 dni dostanę wypłatę z ogads to wrzucę nowe filmiki i może zakupię jakieś linki dla stron.
Zarobki powoli rosną i cieszy oko, że trafiają się perełki takie jak wczoraj:

[Obrazek: 5d12fad397417caf808ff31f60212b78.png]

Jednak po tym co wyprawia @[mahuzz] to wstyd wstawiać screeny mniejsze, niż 100 $ dniówki Tongue


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Zarobiony_Koles - 29-07-2017 20:50

Wstyd to nic nie robić, tak wiem głupio mi.


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 02-08-2017 19:00

Hej, nie mam zbytnio czasu także wrzucam krótkie sprawozdanie.

Zarobki powoli rosną w poniedziałek wpadło ok. 230 zł, wczoraj lekko ponad 100 zł i dziś do tej godziny jest już 150 zł także nareszcie coś się ruszyło.

Cały czas pozycjonuje strony, nagrywam i wrzucam nowe filmiki. Testuje teraz nowe aukcje na seoclerks z wyświetleniami na yt no i tak średnio jestem zadowolony z jakości usług tak jak wspomniałem u jednego sprzedawcy wyświetlenia dropnęły. Teraz testuje drugiego i upłynęły już 4 dni i filmik ma nabite dopiero ok. 50 % zamówionych wyświetleń, a ja nie mam czasu, aby tyle czekać przed końcem wakacji chciałbym jeszcze znacząco zwiększyć swoje zarobki. Tongue

Poza tym ostatnio w ramach pozycjonowania dodałem guest posty na poniższe strony:
- medium.com
- wn.com
- behance.net
- goodreads.com
- storify.com
- hrzone.com
- minds.com
- digitalsocial.eu
- kiwibox.com
- onmogul.com
- notey.com

Linki spingowałem, dodałem do trzech indekserów i jako tier 2 zakupiłem:
https://www.seoclerk.com/link-development/415016/70-000-backlinks-best-for-tier2

Teraz czekam na to czy i kiedy linki się zaindeksują i oczywiscie na to jak wpłyną na pozycje. ^^

Pozdrawiam. C.D.N. Big Grin


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 08-08-2017 08:08

Na wstępie chciałbym polecić kanał na youtube Polaka, który jest właścicielem drugiej najszybciej rozwijającej się firmy w Europie Big Grin




Wczorajszy poniedziałkowy zarobek: 247,74 zł

Eforsa

[Obrazek: e51403ce0768a50971273d44be163aa1.png]

Ogads

[Obrazek: 98548577f8eb81aa20a4d2f7006abf8b.png]

+ drobniaki z g2a

Patrząc na staty z ogads nasuwa sie pytanie: skąd taka tragiczna konwersja i epc? Big Grin

A no mądry ja dopiero wczoraj PRZYPADKIEM skapnąłem się, że strony, które pozycjonuje praktycznie nie działają xD

To znaczy najpierw mam pre-landing page z artykułem, który linkuje do właściwego ,,hacka'' i ta strona z hackiem na telefonie praktycznie sie nie ładowała i do tego wywalało komunikat o tym, że podana strona jest niebezpieczna Xpokerface Muszę szybko się z tym uporać, bo kasa mi ucieka xD

Do tego mam pare nisz desktopowych i akurat wczoraj żaden pin się nie trafił : /

W ramach pozycjonowania dodałem jeszcze następujące linki:
- 10 blogspotów PA 28 +
- 10 tumblr PA 32 +
- 10 weebly PA 28 +
- 3 twittery PA 40 +

No i guest posty na kolejne strony:
- github.com
- change.org
- world.edu

Niedługo wstawię screeny z serpów rewelacji jeszcze nie ma chyba błąd trochę zrobiłem, że zabrałem się za tak konkurencyjne nisze.

Swoją drogą moja mama ma niedługo 40-ste urodziny i szukam fajnego prezentu macie może jakieś pomysły? Big Grin


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Noozer - 08-08-2017 08:12

(08-08-2017 08:08)Lanserek napisał(a):  Na wstępie chciałbym polecić kanał na youtube Polaka, który jest właścicielem drugiej najszybciej rozwijającej się firmy w Europie Big Grin




Wczorajszy poniedziałkowy zarobek: 247,74 zł

Eforsa

[Obrazek: e51403ce0768a50971273d44be163aa1.png]

Ogads

[Obrazek: 98548577f8eb81aa20a4d2f7006abf8b.png]

+ drobniaki z g2a

Patrząc na staty z ogads nasuwa sie pytanie: skąd taka tragiczna konwersja i epc? Big Grin

A no mądry ja dopiero wczoraj PRZYPADKIEM skapnąłem się, że strony, które pozycjonuje praktycznie nie działają xD

To znaczy najpierw mam pre-landing page z artykułem, który linkuje do właściwego ,,hacka'' i ta strona z hackiem na telefonie praktycznie sie nie ładowała i do tego wywalało komunikat o tym, że podana strona jest niebezpieczna Xpokerface Muszę szybko się z tym uporać, bo kasa mi ucieka xD

Do tego mam pare nisz desktopowych i akurat wczoraj żaden pin się nie trafił : /

W ramach pozycjonowania dodałem jeszcze następujące linki:
- 10 blogspotów PA 28 +
- 10 tumblr PA 32 +
- 10 weebly PA 28 +
- 3 twittery PA 40 +

No i guest posty na kolejne strony:
- github.com
- change.org
- world.edu

Niedługo wstawię screeny z serpów rewelacji jeszcze nie ma chyba błąd trochę zrobiłem, że zabrałem się za tak konkurencyjne nisze.

Swoją drogą moja mama ma niedługo 40-ste urodziny i szukam fajnego prezentu macie może jakieś pomysły? Big Grin

Ale wiesz, że clicki na ogads to już kliki w oferty Big Grin ?


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 08-08-2017 08:26

@[Noozer]

Wiem tylko jak ktoś wejdzie na stronke która mu się praktycznie nie ładuje gdzie żadne skrypty się nie wczytują i widzi, że podana strona jest niebezpieczna to jak sekundę później wywali mu ,,hehe zainstaluj dwie gierki'' no to taki osobnik nie będzie zbytnio przekonany Big Grin Poza tym mam porównanie - tam gdzie korzystam z działającego lp mam spoko konwersje, a pozostałe nisze z wadliwym lp generują wyświetlenia i kilki, a leadów praktycznie 0 Tongue


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - nasgaroth - 08-08-2017 09:26

(08-08-2017 08:26)Lanserek napisał(a):  @[Noozer]

Wiem tylko jak ktoś wejdzie na stronke która mu się praktycznie nie ładuje gdzie żadne skrypty się nie wczytują i widzi, że podana strona jest niebezpieczna to jak sekundę później wywali mu ,,hehe zainstaluj dwie gierki'' no to taki osobnik nie będzie zbytnio przekonany Big Grin Poza tym mam porównanie - tam gdzie korzystam z działającego lp mam spoko konwersje, a pozostałe nisze z wadliwym lp generują wyświetlenia i kilki, a leadów praktycznie 0 Tongue

Wychodzi na to, że mogłeś dostać strzała, prawdopodobnie od konkurencji Wink

Ale dniówki i tak ładne, powodzenia Wink


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - Lanserek - 08-08-2017 10:25

(08-08-2017 09:26)nasgaroth napisał(a):  
(08-08-2017 08:26)Lanserek napisał(a):  @[Noozer]

Wiem tylko jak ktoś wejdzie na stronke która mu się praktycznie nie ładuje gdzie żadne skrypty się nie wczytują i widzi, że podana strona jest niebezpieczna to jak sekundę później wywali mu ,,hehe zainstaluj dwie gierki'' no to taki osobnik nie będzie zbytnio przekonany Big Grin Poza tym mam porównanie - tam gdzie korzystam z działającego lp mam spoko konwersje, a pozostałe nisze z wadliwym lp generują wyświetlenia i kilki, a leadów praktycznie 0 Tongue

Wychodzi na to, że mogłeś dostać strzała, prawdopodobnie od konkurencji Wink

Ale dniówki i tak ładne, powodzenia Wink

Nieee wina leży tutaj całkowicie po mojej stronie Tongue

Co do dniówek to dzięki chociaż mnie aktualny stan rzeczy nie satysfakcjonuje... Plan minimum to 100 $ dziennie do końca tego roku Big Grin


RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :) - mahuzz - 08-08-2017 10:34

Kuuuurr.. Lanserek, odezwij sie na snapie czy GG. Big Grin

Motywacja na OgAds - pięknie! Wink