Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ShowUp.tv - Dyskusja o zarobkach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ShowUp.tv - Dyskusja o zarobkach (/Temat-ShowUp-tv-Dyskusja-o-zarobkach-142356)



ShowUp.tv - Dyskusja o zarobkach - Tom25 - 01-01-2017 20:10

Witam,
Czy jest tutaj ktoś kto zarabiał na showup.tv ? Jak wam szło , albo jak Wam idzie ?

Ja mam dziwną sytuacje bo wczoraj zarobiłem 900 zetkow przelałem na drugie konto poczym dzisiaj wstaje konto damskie zbanowane a na koncie gdzie było 900 zetkow jest 0 zetkow wiec o co chodzi ? Ktoś pomoże >?

PS. Za dyskusję i pomoc daje ++++


RE: ShowUp.tv - Dyskusja o zarobkach - Gremquen - 01-01-2017 20:23

No jak Cię wykryli, że naciągasz regulamin, to mieli prawo zbanować Ci konto i usunąć "nielegalnie" pozyskane żetony Smile


RE: ShowUp.tv - Dyskusja o zarobkach - Assasinoo - 01-01-2017 20:57

Musisz starać się rozważniej działać na swoim koncie, by trudniej było wychwycić Ciebie jako fejka..

btw Twoje konto wygląda jak jakieś multikonto Big Grin posty nabite, repy nabite w dziale refback i staż krótki


edit:
lol..
https://i.gyazo.com/31b76a0cd6d958bc6ef0a79af867e50d.png
Pierwsza część mojego postu odnosi się do ShowUp.
Druga część do forum zc, gdzie Twoje konto wygląda jak multi :|


RE: ShowUp.tv - Dyskusja o zarobkach - Toffifee - 05-01-2017 00:16

Ja swojego czasu miałem banerki z showup na własnej stronie i parę "refów" weszło jednakże były to małe ilości, nigdy nie zagłębiałem się jak ludzie robią spore ilości żetonów. Mnie osobiście max udało się zebrać około 300 żetonów ze strony.


RE: ShowUp.tv - Dyskusja o zarobkach - war43 - 05-01-2017 00:40

Jak przelewasz żetony na 'normalne' konto, to załóż transmisję i ustaw priv za określoną liczbę żetonów.
Później możesz się kłócić, że uczciwie je zarobiłeś Jerk2


ShowUp.tv - Dyskusja o zarobkach - Artinesse - 02-03-2018 14:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.