Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sunbtc - faucet a'la Mooncoin, wysokie stawki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Sunbtc - faucet a'la Mooncoin, wysokie stawki! (/Temat-Sunbtc-faucet-a-la-Mooncoin-wysokie-stawki-142354)



Sunbtc - faucet a'la Mooncoin, wysokie stawki! - thomasward - 01-01-2017 19:33

Cześć,

Przedstawiam wam SunBTC, czyli bardzo fajny faucecik, działa tak jak Mooncoin. Claimy co 5 minut, im większe przerwy między claimami, tym więcej satoshi dostajemy. Dodatkowo faucet oferuje dzienny bonus i o północy dostajemy 5% zarobionej danego dnia kwoty.

Faucet oferuje 20% refferal commision, aby je zgarnąć, trzeba się logować minimum raz dziennie. Płaci od 20000 prosto na ePay.

Link do SunBTC - kliknij tutaj


link czysty dla wdzięcznych inaczej



RE: Sunbtc - faucet a'la Mooncoin, wysokie stawki! - fusek - 02-01-2017 19:19

poszlo z refa


RE: Sunbtc - faucet a'la Mooncoin, wysokie stawki! - Serkownik - 04-01-2017 23:19

wyplaca ?
tez polecialem z refa


RE: Sunbtc - faucet a'la Mooncoin, wysokie stawki! - thomasward - 04-01-2017 23:27

Brakuje mi 2k do wypłaty więc wkrótce zobaczymy, ale jestem prawie pewien, że wypłaca, przynajmniej staty na ePayu oraz dość intensywna promocja o tym świadczą.

Dzięki za refa! Smile


RE: Sunbtc - faucet a'la Mooncoin, wysokie stawki! - rachman - 05-01-2017 01:01

stary kran. dawno temu był ale nie wiem czy skasowali temat czy nie Wink kiedyś wypłacał na faucetboxa teraz pewnie też ale na epay