Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W tym roku bede zapie****ał jak poje**ny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W tym roku bede zapie****ał jak poje**ny (/Temat-W-tym-roku-bede-zapie-al-jak-poje-ny-142334)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - paweuq - 13-04-2017 19:39

[/quote]
konkurencja zapewne ma linki z ukrytego zaplecza i nie zobaczysz ich z majestic czy ahrefs Smile
[/quote]

Co ty raczej nie ten typ konkurencji. Oni bardziej trzymaja topy ponieważ niektóre z nich siedzą w nich już po kilka dobrych lat Smile


Wyzwanie 30 dni! - paweuq - 17-04-2017 06:19

Witam serdecznie.

Mimo iż dziennik stracił trochę na regularności, to dąże do tego aby właśnie to usystematyzować. Wczoraj po dłuższych przemyśleniach postanowiłem że w jutro składam wypowiedzenie, do piątku pracuje, a 3 tygodnie biorę zaległy urlop. Więc tak się składa, że będe miał przez jakieś 4 tygodnie sporo wolnego czasu. I jeśli po tych 4 tygodniach moje zarobki ze stron nie będą na poziomie 30zł/dziennie to zaprzestaje prace nad stronami i pozycjonowaniem. Żegnam się z Polską i wypi***alam za granice! W sumie tak i tak jadę tylko że jak osiągnę próg 30zł/dzień to pracy nad stronami nie porzucę! No chyba żę moje strony zaczną zarabiać 100zł/dzień to wtedy zostanę i będę je rozwijał. Bo wiem że potencjał w stronach jest, tylko pozycje ne te Xpokerface

Cel roczny nie będę jako tako go aktualizował choć on będzie istniał. Bo teraz nie skupię się na zarobkach a na pracy nad moimi stronami. Pozdrawiam!

A tutaj będą moje postępy.

NOF FRAZY W TOP 10: 8/39
HAT ILOŚĆ NISZ: 13


WYZWANIE 30 DNI CZAS ZACZĄĆ


OD DZIŚ DZIENNIK BĘDĘ AKTUALIZOWAŁ CODZIENNIE!



RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - BartekHelp - 17-04-2017 08:46

Trzymam kciuki, ale cel roczny mógłbyś dodać bo strasznie fajnie podsumowuje co robisz, widać fajne postępy Smile)


RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - badii - 17-04-2017 08:50

(17-04-2017 06:19)paweuq napisał(a):  Żegnam się z Polską i wypi***alam za granice!

Nie chcesz mnie zabrać? Big Grin

Powodzenia!


RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - Ventura - 17-04-2017 09:12

Stary... Nie ma co się poddawać. Wiem co mówię, bo sam już ze stronami miałem kilka niefajnych sytuacji, gdzie źle oceniłem konkurencję, a KW nie chciały się wybić. Wiem, że to strasznie demotywuje, ale to żaden powód, żeby rezygnować z SEO & zarabiania na stronach.

Na Twoim miejscu nisze, które są opanowane przez dinozaury z tysiącami piekielnie mocnych linków, tymczasowo bym sobie darował. Uderz w coś mniejszego, pomyśl, poszukaj KW z małą konkurencją. Sam tak zrobiłem, ale byłem sceptycznie nastawiony - "Ale jak to? Jak mam zarobić na stronie, która będzie miała po 4-5k wyszukiwań z wyszukiwarki miesięcznie?". Dobrze, że sceptyczny byłem tylko przez chwile, bo zanim na subach zrobił się mały krach, to wyciągałem ~1k miesięcznie wyłącznie z tej małej, niepozornej niszy.

Moim zdaniem, czasem warto spędzić tydzień na szukaniu fraz, DOKŁADNE zbadanie jaką mamy konkurencję, niż po 2 miesiącach być zawiedzionym, że nie zdominowaliśmy danej frazy w TOP 10. Sam dopiero zaczynam wchodzić w temat SEO, ale to chyba jedne z ważniejszych rzeczy, których się nauczyłem.

Powodzenia!
~Ventura


RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - paweuq - 18-04-2017 10:48

WYZWANIE 30 DNI

1/30


Dziś ruszyłem z kopyta Big Grin Pobudka 6.00 śniadanie i szybkie zakupy i ogień! Zeszło mi jakoś do 11 nad hackami, napisałem teraz wypowiedzenie i zaniosę ją przed pracą mam na 14! Ponadto dużo jest roboty aby wpis na blogu ładnie wyglądał itp. Czasem nawet do 30 min nad jednym schodziło Smile Pozderki i kisski 5! Do jutra

A tutaj będą moje postępy.

NOF FRAZY W TOP 10: 9/39
HAT ILOŚĆ NISZ: 20



RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - ivandzms - 18-04-2017 11:07

mam nadzieję, że projekt w końcu wypali Smile
Teraz potrzeba też sporo czasu, by strony powchodziły wysoko :/
PS Zdradź mi sekret pobudki o 6:00 rano. Ja ustawiając budziki w telefonie + zwykłym nie mogę obudzić się o 7:00 nawet z dodatkowymi drzemkami beka


RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - danoneksss - 18-04-2017 14:24

(18-04-2017 11:07)ivandzms napisał(a):  mam nadzieję, że projekt w końcu wypali Smile
Teraz potrzeba też sporo czasu, by strony powchodziły wysoko :/
PS Zdradź mi sekret pobudki o 6:00 rano. Ja ustawiając budziki w telefonie + zwykłym nie mogę obudzić się o 7:00 nawet z dodatkowymi drzemkami beka

Połóż telefon z dala od łóżka. Chcąc wyłączyć budzik będziesz musiał wstać Idea
U mnie ten sposób działa znakomicie Big Grin


RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - Zarobiony_Koles - 18-04-2017 20:35

Cześć, działasz na hackach, dobrze rozumiem? Jak tak to pytanie, global czy PL. Życzę powodzenia, aby zapał do pracy był przez całe 30 dni i 100 lat dłuzej


RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - ivandzms - 18-04-2017 23:08

(18-04-2017 14:24)danoneksss napisał(a):  
(18-04-2017 11:07)ivandzms napisał(a):  mam nadzieję, że projekt w końcu wypali Smile
Teraz potrzeba też sporo czasu, by strony powchodziły wysoko :/
PS Zdradź mi sekret pobudki o 6:00 rano. Ja ustawiając budziki w telefonie + zwykłym nie mogę obudzić się o 7:00 nawet z dodatkowymi drzemkami beka

Połóż telefon z dala od łóżka. Chcąc wyłączyć budzik będziesz musiał wstać Idea
U mnie ten sposób działa znakomicie Big Grin

dzisiaj tak miałem. Wstałem ledwo co i ledwo doszedłem do telefonu. wyłączyłem budzik i miałem jeszcze jeden za pół godziny, a po nim jeszcze dwa. Nawet ich nie usłyszałem facepalm