Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W tym roku bede zapie****ał jak poje**ny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W tym roku bede zapie****ał jak poje**ny (/Temat-W-tym-roku-bede-zapie-al-jak-poje-ny-142334)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: W tym roku bede zapie****ał jak poje**ny - paweuq - 06-01-2018 10:29

Ja już 2 lata biore sie na poważnie xD Ale tym razem sie uda Big Grin

Dzięki! Big Grin


RE: W tym roku bede zapie****ał jak poje**ny - WhiteNigga - 06-01-2018 10:57

Tera juz serio na poważnie? Tongue

Powodzenia.


RE: W tym roku bede zapie****ał jak poje**ny - headhunterz - 06-01-2018 10:57

(06-01-2018 10:29)paweuq napisał(a):  Ja już 2 lata biore sie na poważnie xD Ale tym razem sie uda Big Grin

Dzięki! Big Grin
Nowy rok, nowy Ty Big Grin

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


RE: W tym roku bede zapie****ał jak poje**ny - lever - 06-01-2018 12:26

Śledzę i wierzę w Ciebie powodzenia Big Grin


RE: W tym roku bede zapie****ał jak poje**ny - paweuq - 06-01-2018 19:11

Dzięki chłopaki!


RE: W tym roku bede zapie****ał jak poje**ny - Tonn - 07-01-2018 21:55

Bardzo podoba mi się nazwa dziennika Lol
Powodzenia!


RE: W tym roku bede zapie****ał jak poje**ny - paweuq - 09-01-2018 17:09

Witajcie!!!


Czas na aktualizacje, dziś rano zalogowałem się na eforse patrzę a tam 50zł Rolleyes Jak na razie mój rekord mam nadzieje że będą coraz częściej i coraz wyższe kwoty, fakt ze połowa to odnowienia ale i tak dało mi to kopa Tongue

[Obrazek: 1.jpg]

Po analizie stwierdzam jednak ze 2 projekt multiniszowy odpuszcze sobie duża konkurencja i a wyszukań miesięcznych nie za duzo wiec nie ma sensu. Wiec mam już gotowe całego bloga multinisza i 2 jednoniszowe, 3 jeszcze nie gotowy ze wzgledu na teksty których wciąż brak.

Zastanawiam sie też nad PPI, bo jak wiadomo z tymi subami bedzie (chyba) coraz gorzej. Mam już ze 4 nisze wstępnie znalezione...

Mam pytanie do tych co linkują swoje blogi webami 2.0, skąd wy macie po 1000 tych profili? Czy w jednym serwisie robicie po kilka profili?





RE: W tym roku bede zapie****ał jak poje**ny - maverick - 09-01-2018 18:57

(09-01-2018 17:09)paweuq napisał(a):  Mam pytanie do tych co linkują swoje blogi webami 2.0, skąd wy macie po 1000 tych profili? Czy w jednym serwisie robicie po kilka profili?

Masz serwis, który jest na serwerze i harvestuje strony. Wystarczy sobie kupić dostęp i przesiać listę http://freshscraper.i4a.pl Oczywiście odpowiedni program do linkowania, i będziesz mieć fajnych więcej miejscówek z pojedynczych profili / domen. ;-)



*** piszę z fona ;-)


RE: W tym roku bede zapie****ał jak poje**ny - dom3lek - 11-01-2018 15:14

Często jest tak, że rejestrujesz się na jednym serwisie a on ma 20 domen innych i dlatego tak dużo profili wychodzi. Wink


RE: W tym roku bede zapie****ał jak poje**ny - paweuq - 14-01-2018 10:36

Witajcie!


Po tygodniu cięzkiej pracy czas na kolejny wpis w moim nudnym dzienniku Tongue

Zacznę od tego co zrobiłem:
  • Zrobiłem 180 profili web 2.0 na moje 4 nisze.
  • Przerobiłem 4 generatory hacki nie wiem jak to sie nazywa ale wiecie o co mi chodzi, mam jeszcze problem z podpięciem linków z OgAds ale jak bede miał czas to się zajmę tym.
  • Zrobiłem około 120 linków na forach i dodałem tam linki
  • Kupiłem 2 pakiety social signals na seoclerk
  • Znalazłem nowe miejscówki na profile web 2.0
  • Kupiłem domenę na namecheap.com lecz nie wiem gdzie dodaje się tam dnsy próbuje lecz ... mi idzie.

Teraz czas na serpy moich nisz Big Grin

[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 1.jpg]


Ten serplab mnie denerwuje... pora zmienić na serpyou Wink

Jakie plany na ten tydzień?
  • Zrobić po 60 profili web 2.0 na 3 nisze.
  • Założyć po 30 profili na forach na 3 nisze.
  • Podpiąc domene pod hosting.
  • Skonfigurować i napisać artykuł pod 3 bloga jednoszowego.



Jeśli ktoś wie jak i gdzie wpisać dnsy na namecheap.com proszony jest o udzielenie instrukcji. Wynagrodzę reputkiem impreza

Żeby dziennik jakoś ładnie wygladał wypada obrać jakiś cel dotyczący kwoty na ten rok Wink Więc ustalę sobie 20 000zł Xpokerface

Dziękuje za odpowiedzi @[maverick], @[dom3lek] oraz wszystkim innym którzy zechcieli odwiedzić ten dziennik.


Ile zarobiłem:
177,5 / 20 000