Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W tym roku bede zapie****ał jak poje**ny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W tym roku bede zapie****ał jak poje**ny (/Temat-W-tym-roku-bede-zapie-al-jak-poje-ny-142334)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - Zarobiony_Koles - 17-06-2017 18:02

A mi tak łatwo nie idzie na ty mbadoo, za brzydki jestem w realu też kosze dostaje, wydaje mi się, zę za mocno przewidywalny jestem. Ten liczni co tu jest to jzu czysta kasa odlozona na auto?


RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - paweuq - 17-06-2017 18:13

Tak to już na czysto Big Grin Może odrobinę szaleństwa dodaj do rozmowy Big Grin Ponadto nie przejmuj się w tym wieku jakim jesteś to mało która jest zainteresowana związekiem one tam są dla zabawy (większośc) i ty również sie baw Smile


RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - paweuq - 21-06-2017 18:40

[Obrazek: 4950108.png]

Witajcie!

Dziś tak szybko! Musiałem się wycofać z mojego sposobu tak w 70%, czasem tak bywa Tongue Nie nie chodzi o prawo jak by ktoś był tak dociekliwy Smile Teraz próbuje czegoś innego ale już bardzo zbliżonego do tego czym w życiu chcę się zajmować na "pełen etat" Smile A co tam ze stronami? Jak ich pozycje? Ku*wy jak stały tak stoja :/ No może jedna poszła trochę w góre(mowa o niszy) Ponadto wycofując sie z metody zarabiania licznik już tak nie będzie napierał do przodu chociaż i tak słabo dyma ;P Na dziś tyle Big Grin


[Obrazek: 4950112.png]

Zarobiłem: 1276/5000 PLN



RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - paweuq - 26-06-2017 07:15

[Obrazek: 4950108.png]

Witajcie! Wiem wiem zarobki nie powalają, nie wiem czy uda mi się zarobić z internetów hajs na samochód ;/ Jak sie nie uda to dołoże z normalnej tyry i już Smile Czasu mam mało bo praca, też trochę nauki/ czytania o internecie zarabianiu przez internet, do tego jeszcze poznałem fajną dziewczyne z internetów i co najmniej te 2 godz piszemy ze sobą Smile W tym tygodniu mamy sie ustawić na spotkanie Sex Big Grin nie nic z tych rzeczy, to będzie raczej jakaś miła pogawędka o wszystkim i o niczym xD Ogólnie zajebi.... dupeczka, odpowiada mi jej charakter bardzo Heart, pewnie przez to ze ma +kilka kilogramów przez wielu pomijana jako obiekt zainteresowań, a przecież to 4-6 miesięcy pracy i po kilogramach. Pozycje strony NOF spadaja mocno, nie wiem jakaś aktualizacja była czy po prostu tak ma być? Ja już chyba odpuszcze te stronki nie mam już do tego siły i szkoda mi nerwów ;/ Na bloga z hackami nie zagladam bo się boje tych statystyk, może wkłądam w to za mało serca? A może brak mi w tym pasji i zaangażowania? Nie wiem tak czy tak to nie jest mój wymarzony sposób zarabiania pieniedzy, dla tego to już zostawię tak jak jest Wink Ewentualnie po zakupie samochodu zainwestuje pare stówek w linki Smile Ale już nie zamierzam przykładać reki do tworzenia linków ręcznych itp. Z kolei na nowy sposób potrzeba czasu i pieniedzy ale ta praca dla mnie to przyjemność Smile Pozdrowienia dla wszystkich czytajacych! Miej dziś wspaniały dzień Big Grin

[Obrazek: 4950112.png]

Zarobiłem: 1327,14/5000 PLN



RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - lever - 26-06-2017 08:09

Siemanko, przeczytałem cały dzienniczek, będę obserwował, uśmiałem się przy niektórych wpisach Big Grin


RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - paweuq - 02-07-2017 10:23

[Obrazek: 4950108.png]

Witajcie! Dawno już nie pisałem w moim dzienniku stracił trochę na regularności i ja nie ukrywam ze straciłem zapał do pracy nad tym wszystkim. Ale już powoli wracam do formy. Tak sobie myślałem dziś rano że przez roku dużo a nawet bardzo dużo się w moim życiu pozmieniało, tylko finansowo wciąż tkwię w tym samym punkcie bo narazie co udało mi się wypracować to 100-150zł miesiecznie dochodu pasywnego Huh Ale to jeszcze zbyt mało abym mógł powiedzieć ze to jest to czego oczekuje.

Ponadto te 150 zł można powiedzieć że 30-40% to odnowienia także bez odnowień nie było by sumy 3 cyfrowej.

Także jak widać że zmiany finansowe nie przychodzą tak łatwo szczególnie mi Big Grin Odchudzanie przy finansach to pikuś Big Grin Ale jak Bilon nawinął w jednym ze swoich kawałków "...kto grubo gra ten w końcu wygrać musi..."


Także marazm już mi powoli mija i wkrótce znów zacznę linkowanie strony NOF Big Grin

Pozdro robaczki!

[Obrazek: 4950112.png]

Zarobiłem: 1486,55/5000 PLN



RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - paweuq - 10-07-2017 19:16

Witajcie!!!

KONIEC Z SUBAMI I STRONAMI!!!!!

TRZEBA WIEDZIEĆ KIEDY ODPUSCIĆ!

Tak, taką decyzje podjąłem! I już więcej nie będę do tego powracał. Jest kilka powodów dla których taka decyzje podjąłem. Po pierwsze moja dziewczyna w sumie jeszcze nie, ale myśle ze wkrótce nią zostanie, nie kazała, ale skutecznie odradziła mi taki sposob zarabiania pieniędzy. I ma racje! Ponadto nigdy mi nie szło w subach... Co wpadnie niechaj wpadnie sie wypłaci i zakończy.

Co teraz będe robił?Jak zarabiał pieniądze?

Wróce do skracania linków Big Grin Już kiedyś skracałem nawet 2 razy jednak się poddałem. Raz sam skracałem na swojej niszy i potem drugi raz pod skrzydłami mysc. Za pierwszym razem zarobilem 11$ a za drugim 7 dolców. Wiem wiem mało ale mysle ze teraz pojdzie lepiej Big Grin Wypracowałem w sobie trochę determinacji i samozaparcia. Nie będę działa na niszy ero a mam swoja tez bardzo fajna nisze i przyjemna i z możliwościa rozwoju. Mój rekord wtedy wynosił 0,79$ przy jednym poscie na FP dziennie na 10 FP (Łacznie było jakieś 20k like). Nie wiedziałem jak to się robi, potem dołaczylem do grona uczniów mysca i tam już trochę więcej sie dowiedziałem o skracaniu.

Także co wam teraz oświadczam. Będę najlepiej zarabiajacym członkiem tego forum na skracaniu, a w przyszłości będzie to gruby hajs.

Ktoś wie, kto najwięcej zarabia dziennie na tym forum w skracaniu?

Będe najlepszy!!!



RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - Noozer - 10-07-2017 19:19

(10-07-2017 19:16)paweuq napisał(a):  Witajcie!!!

KONIEC Z SUBAMI I STRONAMI!!!!!

TRZEBA WIEDZIEĆ KIEDY ODPUSCIĆ!

Tak, taką decyzje podjąłem! I już więcej nie będę do tego powracał. Jest kilka powodów dla których taka decyzje podjąłem. Po pierwsze moja dziewczyna w sumie jeszcze nie, ale myśle ze wkrótce nią zostanie, nie kazała, ale skutecznie odradziła mi taki sposob zarabiania pieniędzy. I ma racje! Ponadto nigdy mi nie szło w subach... Co wpadnie niechaj wpadnie sie wypłaci i zakończy.

Co teraz będe robił?Jak zarabiał pieniądze?

Wróce do skracania linków Big Grin Już kiedyś skracałem nawet 2 razy jednak się poddałem. Raz sam skracałem na swojej niszy i potem drugi raz pod skrzydłami mysc. Za pierwszym razem zarobilem 11$ a za drugim 7 dolców. Wiem wiem mało ale mysle ze teraz pojdzie lepiej Big Grin Wypracowałem w sobie trochę determinacji i samozaparcia. Nie będę działa na niszy ero a mam swoja tez bardzo fajna nisze i przyjemna i z możliwościa rozwoju. Mój rekord wtedy wynosił 0,79$ przy jednym poscie na FP dziennie na 10 FP (Łacznie było jakieś 20k like). Nie wiedziałem jak to się robi, potem dołaczylem do grona uczniów mysca i tam już trochę więcej sie dowiedziałem o skracaniu.

Także co wam teraz oświadczam. Będę najlepiej zarabiajacym członkiem tego forum na skracaniu, a w przyszłości będzie to gruby hajs.

Ktoś wie, kto najwięcej zarabia dziennie na tym forum w skracaniu?

Będe najlepszy!!!

Dla mnie jest to troszkę bezsensu, że się już poddajesz Big Grin
Może powinieneś otworzyć się bardziej globalnie i robić strony pod świat, a nie tylko suby Smile ?


RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - tomek7912 - 10-07-2017 19:24

(10-07-2017 19:16)paweuq napisał(a):  Witajcie!!!

KONIEC Z SUBAMI I STRONAMI!!!!!

TRZEBA WIEDZIEĆ KIEDY ODPUSCIĆ!

Tak, taką decyzje podjąłem! I już więcej nie będę do tego powracał. Jest kilka powodów dla których taka decyzje podjąłem. Po pierwsze moja dziewczyna w sumie jeszcze nie, ale myśle ze wkrótce nią zostanie, nie kazała, ale skutecznie odradziła mi taki sposob zarabiania pieniędzy. I ma racje! Ponadto nigdy mi nie szło w subach... Co wpadnie niechaj wpadnie sie wypłaci i zakończy.

Co teraz będe robił?Jak zarabiał pieniądze?

Wróce do skracania linków Big Grin Już kiedyś skracałem nawet 2 razy jednak się poddałem. Raz sam skracałem na swojej niszy i potem drugi raz pod skrzydłami mysc. Za pierwszym razem zarobilem 11$ a za drugim 7 dolców. Wiem wiem mało ale mysle ze teraz pojdzie lepiej Big Grin Wypracowałem w sobie trochę determinacji i samozaparcia. Nie będę działa na niszy ero a mam swoja tez bardzo fajna nisze i przyjemna i z możliwościa rozwoju. Mój rekord wtedy wynosił 0,79$ przy jednym poscie na FP dziennie na 10 FP (Łacznie było jakieś 20k like). Nie wiedziałem jak to się robi, potem dołaczylem do grona uczniów mysca i tam już trochę więcej sie dowiedziałem o skracaniu.

Także co wam teraz oświadczam. Będę najlepiej zarabiajacym członkiem tego forum na skracaniu, a w przyszłości będzie to gruby hajs.

Ktoś wie, kto najwięcej zarabia dziennie na tym forum w skracaniu?

Będe najlepszy!!!
Chyba $Kamil$, wnioskuje po zdjęciach wypłat w galerii.


RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - Bazor - 10-07-2017 19:37

Coś mi się zdaję, że dziewczyna w pewnym sensie Cie do tego przekonała, abyś odpuścił. Ale to tylko moje zdanie, bo wiem po sobie jak moja dziewczyna jak się zaczynaliśmy spotykać miała na mnie mocny wpływ, teraz się opanowałem Tongue
Powodzenia w skracaniu jak i w życiu osobistym Smile