Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie giełda - pilna porada - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestowanie giełda - pilna porada (/Temat-Inwestowanie-gielda-pilna-porada-142326)

Strony: 1 2


Inwestowanie giełda - pilna porada - bratek23 - 31-12-2016 14:13

Witam, jestem tu nowy, ale szukam pomocy, a raczej porady. Mam kilku kolegów którzy inwestują na giełdzie, na walutach. Poznali jakiegoś faceta, który jest traderem, wpłacili mu pieniądze, a on dla nich zarabia, zapewne sam musi zarabiać znacznie wiecej SmileSmile . Dość nie mała jest to inwestycja, ponieważ wpisowe to min. 10 000zł. Stąd też moje pytanie, bo strasznie się obawiam wpłaty komuś kogo nie znam, a do inwestycji przeznaczone mam 20tyś. zł,a druga sprawa nigdy nie inwestowałem na giełdzie. Czy są tu jakieś zagrożenia? w życiu bym się w to nie bawił, ale kilku znajomych co wpłacili do tego tradera, mają już dwukrotnie pomnożony kapitał który zainwestowali i co najwazniejsze - wypłacony. Dostałem też kilka screenów, jak ten trader inwestuje, które mogę przesłać na priva. Proszę o poradę jak mocno jest to ryzykowna inwestycja oraz czy warto?
z góry dziękuje


RE: Inwestowanie giełda - pilna porada - mariomax - 31-12-2016 14:40

Podobno, kto nie ryzykuje nie pije szampana..., ale musisz zadać sobie kilka pytań:
1. co wiesz o człowieku , któremu chcesz powierzyć swoje pieniądze?
2. czy w razie straty jestes w stanie życ bez tych pieniędzy - bez straty dla siebie i swojej rodziny?
3.czy masz potwierdzone zyski jakie ten trader wypracowuje i kto ci potwierdza ten fakt ,bo np. znajomy znajomego innego znajomego to żaden dowód..?
Pamiętaj KAŻDA inwestycja to ryzyko ja staram się na początek przygody z nowym biznesem nie ryzykować za wiele( może z 10-15 % mojego kapitału inwestycyjnego),najpierw poznać biznes . Z zarobionych pieniedzy, robic wypłaty ,by jak najszybciej odzyskać wkład i dopiero wtedy jesteśmy na plus i możemy kumulować zyski.


RE: Inwestowanie giełda - pilna porada - Scoobyx - 31-12-2016 14:58

Śmierdzi wałem na kilometr - to jakiś szkoleniowiec albo ibek! Zbanujcie tego oszusta zanim będzie za późno.
Jeśli miałbyś oddać mi mercedesa i fiata to który samochód byś mi oddał?
Serio ktoś wierzy w te bajki że ktoś komuś może pomnożyć pieniądze na rynkach walutowych/CFD z zyskiem dla niego, a mógłby mieć wszystko dla siebie?
Łapacz frajerów


RE: Inwestowanie giełda - pilna porada - Juhas - 31-12-2016 15:03

Koledzy chcą cie Sex dasz im 10k żeby niby zainwestowali u kogoś potem powiedzą że nie wyszło...Undecided


RE: Inwestowanie giełda - pilna porada - adamcio99922 - 31-12-2016 15:06

Jest dział na forum - wiedza leży, a więc się naucz, strać własny kapitał SAM, a bd wiedział o co chodzi.

W 99,9% każda jedna oferta biznesowa to SCAM.


RE: Inwestowanie giełda - pilna porada - mikiniki - 31-12-2016 15:07

HAHA, no nieźle. Jakiś wałek na pewno. Jak mu coś nie pójdzie, to już się z nim nie skontaktujesz. Takie interesy, to tylko z kimś kogo znasz bardzo dobrze.


RE: Inwestowanie giełda - pilna porada - thomasward - 31-12-2016 15:10

Pewnie zamiast bawić się na forexie wkłada te pieniądze w pewny biznes bez ryzyka, czyli [wpisz dowolną nazwę programu RevShare]



WAŁEK!


RE: Inwestowanie giełda - pilna porada - Lester - 31-12-2016 15:23

Nie pakuj się w to, chyba że masz za dużo pieniędzy i chcesz gościowy zrobić noworoczny prezent.. ^^


RE: Inwestowanie giełda - pilna porada - StoneMan - 31-12-2016 15:31

Nie wchodz w to nawet Wink odezwij sie do mnie po sylwku , Opowiem ci o świecie fx i opcji i wytłumacze jak to działa
wzamian za : Nic
a kapitałem rozporządzasz ty , twoje pieniądze i sam powinieneś nimi rozporządzać


RE: Inwestowanie giełda - pilna porada - brak - 01-01-2017 16:44

(31-12-2016 15:10)thomasward napisał(a):  Pewnie zamiast bawić się na forexie wkłada te pieniądze w pewny biznes bez ryzyka, czyli [wpisz dowolną nazwę programu RevShare]



WAŁEK!

To jest najbardziej prawdopodobne