Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Kozisoft1 <Zaczynam od zera, może do milionera> - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Kozisoft1 <Zaczynam od zera, może do milionera> (/Temat-Dziennik-Kozisoft1-Zaczynam-od-zera-moze-do-milionera-142303)

Strony: 1 2 3


Dziennik Kozisoft1 <Zaczynam od zera, może do milionera> - Kozisoft1 - 30-12-2016 23:08

Witam Was serdecznie moi mili. Bardzo się cieszę, że zdecydowaliście się wczytać w mój pierwszy amatorski dziennik.

O sobie:

Hej jeszcze razSmile Mam na imię Łukasz, 29 lat kończę 2 stycznia. Jestem na etapie kończenia kursów PKP CARGO jako maszynista pojazdów trakcyjnych ( czyli prosto mówiąc, maszynista lokomotyw). Mieszkam w województwie zachodniopomorskim, miejscowość Żalęcino, moje rodzinne miasto to Świnoujście. W życiu zrobiłem tylko jeden duży błąd, nie nie kochani to nie ma nic związanego z SUB SMS Smile krótko mówiąc ożeniłem się <haha> śmiech przez łzy..... mam syna, trzy lataSmile tu na wsi w hipotekę kupiłem mieszkanie gdyż na inne mnie nie staćSmile. Niestety w życiu naprawdę mi nie wyszło gdyż z żoną się rozeszliśmy, ale dziecko zostało przy mnie, gdyż nie dam go zmarnować. Jest ciężko wychowuję go sam z pomocą rodziców. Ze względu iż rodzice mieszkają 130km ode mnie, muszę co jakiś czas syna do nich zawozić gdy mam parę służb pod rząd. Do czego dążę, kobieta zostawiła mnie z długiem na ponad 30 tys. zł. kredytu ( tak wiem człowiek popełnia kretyńskie błędy i na nich się uczy. Postanowiłem spłacić ten kredyt zarabiając przez internet, tak właśnie śledząc i ucząc się wszystkiego po kolei na tej stronie (forum). Rata jest 650zł miesięcznie, jeśli to spłacę, będzie mnie stać aby wynająć opiekę dla dziecka i już nigdy nie będę musiał zmieniać mu miejsca zamieszkania co dwa tygodnie Sad


Dobrze koniec użalania się, jest ciężko ale będę dla dziecka starał się zrobić wszystko abym już nie musiał się z nim rozstawać.


Zarabiać spróbuję z Money2Money, leadmore, PPA i inne także słucham wasze propozycje.

Zaczynamy od tej sumy i aby jak najszybciej w dół Smile
[Obrazek: poczatki.jpg]


Zarobione:
M2M -100 zł
Leadmore 22.50,-


RE: Dziennik Kozisoft1 <Zaczynam od zera, może do milionera> - Miedziany - 30-12-2016 23:17

Powodzenia w dążeniu do celu! Uda się na pewno mój imienniku Huh


RE: Dziennik Kozisoft1 <Zaczynam od zera, może do milionera> - danoneksss - 30-12-2016 23:35

Powodzenia! Smile


RE: Dziennik Kozisoft1 <Zaczynam od zera, może do milionera> - paweuq - 31-12-2016 18:49

30k niby sporo, ale jak się postarasz to w następny sylwester będziesz cieszył się wolnością od kredytu. Big Grin Także głowa do góry i do dzieła Big Grin


RE: Dziennik Kozisoft1 <Zaczynam od zera, może do milionera> - sancte - 31-12-2016 18:56

Mam nadzieję, że zaczniesz spełniać swoje marzenia i zarabiać tyle, ile chcesz Smile

Jeśli chodzi o sub-sms napisz na pw, pomogę o ile jestem w stanie.


Powodzenia!
Szczęśliwego nowego roku.


Ps. Kobiety sobie poszukaj porządnej a nie tam opiekunki.


RE: Dziennik Kozisoft1 <Zaczynam od zera, może do milionera> - WhiteNigga - 01-01-2017 00:37

Trzymam kciuki by ci się udało osiągać wyznaczone cele. Fajnie ze się starasz.


RE: Dziennik Kozisoft1 <Zaczynam od zera, może do milionera> - Kozisoft1 - 01-01-2017 13:24

Witajcie w NOWYM ROKU Smile WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, SZCZĘŚCIA, ZDROWIA I POWODZENIA NA FORUM ZARABIAM.COM

-----

Od paru dni spamuję na fb z dwóch kont "konkurs samsung oraz iphone" niestety bardzo mało wejść a jeśli chodzi o zaliczenia to nie ma mowySad. Oprócz FB nie mam innego pomysłu, na forach zaraz blokują, instagram też lipa, oraz inne portale. Może w wiadomości prywatnej ktoś doradzi, podpowie? DziękujęSmile


RE: Dziennik Kozisoft1 <Zaczynam od zera, może do milionera> - Mailowiec - 01-01-2017 13:26

Powodzenia, dasz radę.


RE: Dziennik Kozisoft1 <Zaczynam od zera, może do milionera> - MrocznyKILL - 01-01-2017 17:05

Powodzenia i wysokich zarobków życzęWink Czytając Twoją historię widać że wytrwałości Ci nie brakuje tak więc trzymam kciuki.


RE: Dziennik Kozisoft1 <Zaczynam od zera, może do milionera> - Kozisoft1 - 01-01-2017 17:39

Dziękuję koledzy za dobre słowa, miło tak czytać posty dobrych ludziSmile aż łezka w oku się pojawiaSad.

-----
To są moje początki z SUB SMS więc dzień dzisiejszy:

2 godziny pracy 50zł


[Obrazek: images.jpg]



Pozdrawiam Smile