Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobki na filmach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarobki na filmach (/Temat-Zarobki-na-filmach-142274)

Strony: 1 2


RE: Zarobki na filmach - tomek7912 - 01-01-2017 10:33

(31-12-2016 11:17)piotrgk4 napisał(a):  Ale po cholere ci jakikolwiek poradnik? Udostępnianie filmów jest nielegalne...

Właśnie, ja jednak tym nie będę się zajmował. Nie ma to sensu.


RE: Zarobki na filmach - brak - 01-01-2017 16:39

mam pytanie ,a spotkałem się z takimi oszustami że wrzucili tylko początek filmu 6 sek. wszedłem w link mineło 6 sekund - zapłaciłem (oczywiście ominąłem subskrybcje) i filmu nie było... także szczerze to już nie udostępnia sięw takiej sytuacji filmu więc promlemu sie nie ma


RE: Zarobki na filmach - Bania - 03-01-2017 17:30

Wiem, że swego czasu te strony działały na zasadach:
1. Wszystkie treści są zamieszczane przez użytkowników i nie odpowiadamy za nie
2. Na naszej stronie są jedynie linki do serwisów hostujących filmy i to one je udostępniają, nie mamy żadnych materiałów u nas na serwerze.
3. Usuwamy materiały jak ktoś zgłosi prawa autorskie.

Tak więc niby legalne, a niby nie taka szara strefa Smile


RE: Zarobki na filmach - kubagrzybowski - 03-01-2017 18:20

(03-01-2017 17:30)Bania napisał(a):  Wiem, że swego czasu te strony działały na zasadach:
1. Wszystkie treści są zamieszczane przez użytkowników i nie odpowiadamy za nie
2. Na naszej stronie są jedynie linki do serwisów hostujących filmy i to one je udostępniają, nie mamy żadnych materiałów u nas na serwerze.
3. Usuwamy materiały jak ktoś zgłosi prawa autorskie.

Tak więc niby legalne, a niby nie taka szara strefa Smile

wrzuciłeś totalną bzdurę, nie wiem gdzie to wyczytałeś - zasady nie poparte żadnym artykułem prawnym, właściciel strony odpowiada za każdą treść na niej zawartą.


RE: Zarobki na filmach - Karewer - 04-01-2017 09:28

Tylko szkoda, że nikt z Was nie wspomniał o tym, że udostępnianie "streamów" w iframe, jest legalne. Kiedyś znalazłem jakąś wypowiedź, w której sąd jednoznacznie orzekł, że nie jest to nielegalne.

(03-01-2017 18:20)kubagrzybowski napisał(a):  
(03-01-2017 17:30)Bania napisał(a):  Wiem, że swego czasu te strony działały na zasadach:
1. Wszystkie treści są zamieszczane przez użytkowników i nie odpowiadamy za nie
2. Na naszej stronie są jedynie linki do serwisów hostujących filmy i to one je udostępniają, nie mamy żadnych materiałów u nas na serwerze.
3. Usuwamy materiały jak ktoś zgłosi prawa autorskie.

Tak więc niby legalne, a niby nie taka szara strefa Smile

wrzuciłeś totalną bzdurę, nie wiem gdzie to wyczytałeś - zasady nie poparte żadnym artykułem prawnym, właściciel strony odpowiada za każdą treść na niej zawartą.

Wcale nie wrzucił takiej bzdury, bo strony, na których znajdziesz przykładowy film, mają zapis w regulaminie, że osoba "udostępniająca" materiał, zapoznała się z regulaminem i oświadcza, że posiada do niego prawo autorskie. Poza tym, jeśli materiały nie znajdują się na serwerze danej strony, to o jakiej odpowiedzialności Ty piszesz? Jeśli piszesz o odpowiedzialności za udostępnianie, to już się ustosunkowałem troszkę wyżej w tym samym poście. Zapis, że dana strona usunie materiał naruszający prawa autorskie, jest w pewnym sensie zabiegiem, który pokazuje, że strona respektuje jednak DMCA i jak najbardziej będzie "współpracowała" w przypadku naruszenia praw autorskich i nie popiera takiego zachowania.