Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kwasiwko-Ocena - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: kwasiwko-Ocena (/Temat-kwasiwko-Ocena-142259)



kwasiwko-Ocena - Ogniemimieczem - 29-12-2016 20:11

Irytuje mnie facet, mimo że nie doszło do transakcji, a nawet i dobrze.

"Skupuje konta gg 60902127" Taką dostałem wiadomość od niego na priv

chciał 100 kont na face, więc powiedziałem że bez zaliczki to nawet się nie biorę za to.


[Obrazek: pajac.png]


Ogólnie rzecz biorąc polecam Smile


RE: kwasiwko-Ocena - kwasiwko - 29-12-2016 20:13

Imbecyl...

Moj staz ktory jest wiekszy o kilka miesiecy od niego jest niezbyt zaufany a sam proponuje ze chce zaliczki ba mowi ,ze w naszym kraju za prace placa z góry Smile gdy mowilem o kilku sztukach na probe to nie chcial bo nie bawi sie w zlotowki Smile


Imbecyl bez szkoly i pracy.


RE: kwasiwko-Ocena - Ogniemimieczem - 29-12-2016 20:20

(29-12-2016 20:13)kwasiwko napisał(a):  Imbecyl...

Moj staz ktory jest wiekszy o kilka miesiecy od niego jest niezbyt zaufany a sam proponuje ze chce zaliczki ba mowi ,ze w naszym kraju za prace placa z góry Smile gdy mowilem o kilku sztukach na probe to nie chcial bo nie bawi sie w zlotowki Smile


Imbecyl bez szkoly i pracy.


[Obrazek: idiota2.png]

Tak dokładnie Smile skoro chcesz 100 sztuk a zaraz 2-3 konta to Ciebie człowieku nie pojmuje wcale, nie wspomniałeś ani słowa że chcesz je sprawdzić tylko że potrzebujesz 2-3 konta na już.


RE: kwasiwko-Ocena - mikuss - 29-12-2016 20:26

@[Majka] Ktoś musi uspokoić wyrywnych Panów bo zaraz się sami słownie pobiją Tongue


RE: kwasiwko-Ocena - kwasiwko - 29-12-2016 20:28

Imbecyl proboje byc madry i robic sobie reputacje

Wkleja screnny ktore tylko go pograzaja bo widac jak byk na ostatnim iz napisalem "fajnie by 34 byly na juz "

Nie nie tylko calosc -odpisal

I rozmawiaj z glupim.,.a ze stazem wymiata i z twierdzeniem iz za prace placi sie z gory Big Grin


RE: kwasiwko-Ocena - Ogniemimieczem - 29-12-2016 22:29

Nie wypowiadam się tutaj bo to nie ma sensu, dział do oceny, więc oceniam. Nie polecam, zważywszy też na Twoje kulturalne wypowiedzi to po pierwsze, po drugie już był taki Robaczek dla którego robiłem konta a pieniędzy nie widziałem za takie zlecenia bierze się zaliczkę i nikt nie mówił tutaj o pełnej kwocie za całe 100 kont. Nie próbuje sobie robić reputacji bo nie ma na kim. Zastanów się jak mogę Ci zrobić 3-4 konta na już gdzie w tym samym czasie robię ich 20


RE: kwasiwko-Ocena - kwasiwko - 29-12-2016 23:18

Co ty majaczyaz hahaha